Ako prebieha cisársky rez?

bellasandra
28. aug 2006

Ahojte, môzem sa Vás opytat, ako je to s cisárskym rezom ? Vyzera to tak ze na 90 percent budem rodit tak..a neviem..nemam z toho dobry pocit. 😅

montinka
12. jún 2008

julova no uvideme kedy to bude naozaj. lebo doktor mi stale pise ze 19.7. a ak bude naozaj ten cisarsky tak som zvedava kedy mi da datum

lila794
12. jún 2008

mne sa mliecko pustilo na 3. den - zatial ho mam tolko, ze aj darujem do banky, lebo mam namrazeneho tolko, ze sa do mrazaku nejde vopchat. Dufam, ze mi to vydrzi co najdlhsie. 🙂

vesi
12. jún 2008

cat, ani mne nedali, len ja som bola taká vystresovaná z toho, že nemám mlieko, že mi to bolo jedno, ani hlad som nemala, až posledný deň ked som mala ísť domov som dostala taký hlad, že som išla do bufáča na bagetu 😀

montinka
12. jún 2008

cat to fakt? ale inak z coho mas mat tie prdy ked pred operaciou urcity pocet hodin nejes.

cat
12. jún 2008

vesi, mne muz tajne prepasoval kusok smotanoveho kolaca od mamy, ved by ma nechali umret hladom. ani ja som tak skoro nemala mlieko, ale ako som aj mohla mat ked ma nechali tak vyhladovat,ze ano 😒

vesi
12. jún 2008

montika z infúzií 😀
cat, aspoň niečo 😀

julova
12. jún 2008

cat aj ja som ich osalila - ale viacmenej uz aj sestricka mi v tom pomohla 😀...poslednu infuzku mi napichavala snad hodinu - uz nemala kde 😝 😀...tak sme sa dohodli, ze uz mam prdy a na dalsi den mi dala uz "normalne" jedlo 😀

a kedze nas pustali domov 24.12. tak ten uzasny obed som im tam nechala a trielila som domov hned ako nam dali papiere 😉 😀

lila794
12. jún 2008

inak, mne dali jest dost rychlo a potom som mala krce v bruchu, oni ze to z toho jedla. A to ja som zdravotnik, ci co? Potom mi tam pchali rektalnu rurku a davali nejake tabletky. Saleni!!!

montinka
12. jún 2008

aha vesi to ma nenapadlo.😀

lila794
12. jún 2008

Chcem sa opytat, stalo sa vam, ze ste hned po sestonedeli dostali menstruaciu, hoci ste kojili? A hocikedy este pospinim, tak den - dva. Je to normalne?

vesi
12. jún 2008

mňa pobavilo, ked sa Dr. na vizite pýtal či bola stolica a ja som ešte nič nejedla, ale povedala som, že áno, bála som sa, že ma nepustia domov 😝 😀

zinuska
12. jún 2008

cooo baby!!! 😨 😨 😨 😨 😨 to mi tak dlho nedaju jest????? 😢 😢 boooze,ja mam s vetrami odjakziva problem,to mi teda nedaju az do odchodu domov 😖 tak si nabalim jedlo do kufra 😀 😎

Petka ajoj!!a muzovi sa pacili poporodne nohavky?? 😉 😀 pozdrav ho odomna!! a tebe sa tam tie stichy do tych dierok nezapierali???

lila794
12. jún 2008

ja som tiez klamala!!! 😀

cat
12. jún 2008

toz to aby som ti tentoraz do porodnice napakovala z domu daco trvanlive 😀 😀 inak tie ich mastne polievky, no v stave zufalstva to clovek so sebazaprenim zje, normalne by som to nedala ani nasmu psiskovi 😝

montinka
12. jún 2008

😀 hmmm ako vidim asi aj ja budem trochu klamat lekarov.🙂

julova
12. jún 2008

Lila - ja som dostala asi 6 tyzdnov po tom, co som nadobro prestala kojit...takze je to individualne...a moze to byt, ze je cyklus nepravidelny...u kazdeho je to inak, ci uz rodil prirodzene alebo cisarskym...a stava sa, ze pride menzes aj pocas kojenia...a kludne sa moze zasa na cas odmlcat a prepadnut Ta o dva mesiace az...

Moni 😀 😀

vesi
12. jún 2008

cat, ja nie som na polievky, ale ked som dostala také maglajzy v 5 miskách, každé iné, tak som sa išla opýtať sestričky, či je to všetko moje 😀 a vypila som hned 4 😀

cat
12. jún 2008

vesi, na take otazky o stolici na vizite som sa mala chut doktora opytat "a vy?" 😀 nemozem si pomoct, je to take trapne pred tymi vsetkymi zucastnenymi..

montinka
12. jún 2008

inak baby aj ked vam robia cisarsky tak normalne zdola sa potom krvaca?

vesi
12. jún 2008

na inej izbe sprdol Dr. pacientku "načo máte tie nohavičky!" a ona mu hovorí " no, aby mi to tam držalo (vložku)". hovorila nám to pri raňajkách a rozčulovala sa, že sa ho mala opýtať načo on nosí slipy, na to hned jedna pohotová " aby mu to tam držalo" 😀 no boli sme tam veselá partička 😀

montinka
12. jún 2008

ja viem sprosta otazka ale ta ja neviem ja som v tom ze to iba po normalnom porode. 😅

julova
12. jún 2008

Monti - ja som krvacala len trosku...doma uz vobec...len este tie prve dni v porodke...ked uz Ta maju otvorenu, tak Ta aj vycistia, takze ocistky su mensie ako pri normalnom porode 🙂

vesi
12. jún 2008

montika, áno, aj pri operácii ti vyvesia nohy na kozu 🙂

cat
12. jún 2008

montinka,len trochu, teda aspon ja som krvacala len minimalne..a len par dni

vesi
12. jún 2008

ako píše julova, zosilní sa to trochu pri kojení, lebo kojenie podporuje sťahy maternice ak sa nemýlim...

lyzenka
12. jún 2008

asi ano.. :O) a tie stichy boli take malicke.....ze sa to tam ani nezadieralo.... 😀

montinka
12. jún 2008

aha takze vlozky aj jednorazove nohavicky sa mi zidu v kazdom pripade.🙂

cat
12. jún 2008

ake stichy? ja som mala prepleteny drotik, ktory siel von jednym tahom...

certica
12. jún 2008

zinus, gratulujem k nohavickam 😀 . inac, ja som prdela vzdy velmi skoro, asi po 6 hod., ale co je divne - v tej istej porodnici mi pred 3 rokmi dali jest az 3.den, aj to len vyvar, no a tentokrat som dostala na dalsi den uz obed (18 hod. po sekcii!!!), a to vyvar+ krupic.kasu s cokoladou 😕 😕

vesi
12. jún 2008

ja som mala štichy ako ostnantý drôt, nohavičky som nenosila až kým ich nevybrali, vadili mi aj tie popôrodné 😝 dovtedy som nechápala ako ženy po pôrode môžu behať s vložkou bez nohavičiek, ale fakt sa to dá 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre