Ako prebieha cisársky rez?

bellasandra
28. aug 2006

Ahojte, môzem sa Vás opytat, ako je to s cisárskym rezom ? Vyzera to tak ze na 90 percent budem rodit tak..a neviem..nemam z toho dobry pocit. 😅

lyzenka
12. jún 2008

po cisarskom sa krvaca ako po klasickom porode......som vloziek minula dost... 😀

cat
12. jún 2008

certi, ze by sa uz umudrili? aj ja chcem cokoladku dostat a moze byt aj sampano 😀

zinuska
12. jún 2008

certi,super,sa to zlepsuje 😉 takze o dalsie 3 roky,ked tam pojdes,ponuknu ti jedlo aj na sale 😀 😀 😉

certica
12. jún 2008

cat, na tu polievku vodovu som sa im vy... a vrhla som sa na tu krupicu s roztopenou coko 😀 , ale ja som ich zas klamala s tym, ze som bola na velkej.

montinka
12. jún 2008

no vesi ja si neviem predstavit ako by som behala s vlozkou bez nohaviciek ale ked vravis ze sa to da tak asi hej 🙂

lyzenka
12. jún 2008

no mne sa teda bez nohaviciek s vlozkou nedalo chodit... 😕

vesi
12. jún 2008

monti, pochopíš 😀 😀 😀

certica
12. jún 2008

pisem jednym prstom, prsom totiz zapchavam pusu malemu, tak nestiham reagovat aktualne na prispevky 😅

lyzenka
12. jún 2008

boze, za necele dva tyzdne mam statnice a ja si tu pisem o vlozkach.. 😀

zinuska
12. jún 2008

a baby vidim,ze vela z vas ich oklamalo o prdoch,ale co sa mi moze stat,ak ich oklamem?? preco vlastne cakaju na tie prdiky?? jasne,ze kvoli crevam,no ak zacnem jest skor ako sa nastartuju creva,hrozia mi len bolesti alebo aj nieco ine??? a pit sa moze kedy po operacii???? a co??

julova
12. jún 2008

aj ja potvrdzujem, ze sa da celkom v pohode chodit aj bez nohaviciek - ehm...teda s tou vlozkou 😀...Moni - alebo zeby sme mali tak tlste stehna? 😕 😀 😀 😉

cat
12. jún 2008

jaj certi, to je druha vec co som ich osalila. lebo 1 sestricka povedala ze nepojdem domov kym sa im tam nevy..riem. to bolo 20.12. toz Vianoce som tam stravit nechcela, neostalo mi ine ako oklamat 😝

vesi
12. jún 2008

zuzi, moja problémová partia je brucho, takže tým to nebude 😀

julova
12. jún 2008

zinus - no ze sa Ti uz rozbehlo travenie...predsa len je to operacia brucha...tak radsej ich neoklam skor ako po dvoch dnoch 😀...a ja som sa napila hned ako som sa prvykrat zobudila...sestricka moc nechcela dovolit - ze len ovlazit usta...tak som si ich ovlazila poriadnym dvojdecovym logom 🤐 😀

certica
12. jún 2008

pit treba hned a co najviac, dostanes prdiaci fenykl. caj a infuzkami tiez zavodnuju

vesi
12. jún 2008

mne dali hned, že nech pijem aj po celkovej anest, aj po spináli 🙂

julova
12. jún 2008

Moni - no myslim, ze cerstvo po porode je to problemova partia kazdej rodicky 😀

vesi
12. jún 2008

zuzi, u mňa aj 2 roky po pôrode 😝

zinuska
12. jún 2008

no teda bleeee,fenyklovy caj ja nevypijem!!! 😝 😝 😝 fakt nie!!! ☹

montinka
12. jún 2008

ziny mozno kym nie su creva nastartovane by mohlo zacat zduvat a ja mam z toho vzdy take brucho nafuknute a mozno by potom bolela jazvy alebo bohvie preco im zalezi na prdoch

vesi
12. jún 2008

stavíš sa? 😀 😀 😀

julova
12. jún 2008

ja fenyklovy lubim aj bez nutenia 😀

julova
12. jún 2008

zinus - o co ze vypijes 😉...staci ked budes kojit a drobcek bude mat problem s prdikmi a budes ho pit na litre, len aby si mu pomohla 😉

cat
12. jún 2008

zinuska,ja som feniklovy caj odignorovala, muz mi kupil neperlivu mineralku a mama doniesla v termoske normalny caj co mi doma uvarila..

vesi
12. jún 2008

ja čaje neznášam všeobecne, ale ten feniklový mi chutil 🙂

zinuska
12. jún 2008

ked pisete o problemovych partiach na bruchu,ved nebolo by super,ked uz nas maju na stole,ze by nam popri porode spravili aj plastiku?? 😀 😀 ze sa prebudime po sekcii jak modelky 😉 😀 😀 😀

montinka
12. jún 2008

zinus myslim ze ked ti nic ine neostane tak ho vypijes.🙂 zapchas nos a bude

vesi
12. jún 2008

lipošku? 😀 😀 😀

certica
12. jún 2008

zinuska, no mne aj kozy mohli zreparovat 😀

montinka
12. jún 2008

hm to ked davaju jest az o dva dni hm to mohlo ist kilecko,dve aj dole.🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre