Ako prebieha pôrod?

adren
16. jan 2006

cafte holky, este nemam babetko a rozmyslam nad nim a chcela by som vediet z vasejvlastnej skusenosti pocut, ako prebieha porod, ake mate z toho pocity, atd. totizto babo by som moc chcela, ale porodu sa dost bojim, tžak chcem vediet, do coho idem.

ritaklea
13. okt 2006

No ja som sa chcela rozpravať o pôrode. Ale vidím, že vám to pripadá divné. Tak niekedy fakt neviem, na čo je táto miestnosť...

danka1
13. okt 2006

pardoooon ak porusujem pravidla, ja som to napisala tak vyrazne aby sa alexandri nadohou nedotklo, ze som akoze vtipkovala nejak na jej ucet. Ale prisaham ze viac sa to nebude opakovat 🙂

danka1
13. okt 2006

rita: nie nie vobec to nie je divne ja sa tiez (hoci to tak asi nevyzera) chcem rozpravat o porode, pardon ja som tu zacala o inom, ale teda vratme sa k teme

katrin
13. okt 2006

rita, je tu dosť faktov ohľadom pôrodu.. čítala si celých 18 strán? 😕 ak máš ďalšie otázky, kľudne ich polož, ale všetko, na čo sa pýtaš, už bolo spomenuté na predchádzajúcich stranách... 😉 takže, šup-šup do čítania.. aj na to je táto "miestnosť" 🤐

ritaklea
13. okt 2006

Ja už som si toho tiež hodne preštudovala. Na otázky, ktoré som kládla som poznala odpoveď, len som chcela vedieť ďalšie názory.

danka1
13. okt 2006

Inak baby kde budete rodit? Teda hlavne tie v BA, ktoru ste si vybrali porodnicu?

dorotka
13. okt 2006

babule a uz aj do tehuliek ked to budu dalsie baby citat ktore budu chciet info aby nemali zbytocne strany o nicom 😉
dani dufam ze teraz si sa neurazila ty

danka1
13. okt 2006

nie nieeee vobec, ked sa pise nevidno si do tvari, preto troska ta intonacia chyba, ja som sa vobec neurazila 🙂 takm ideme do tehuliek 😉

alexandra
13. okt 2006

danka ja som urazitelna len istym specifickym okruhom ludi, do ktoreho Ta ubezpecujem ze nepatris, takze v pohode 😉
rita no ale ako vidis, sme tu povacsine tiez ´len´ tehulky, takze cokolvek Ti napiseme, su len dalsie sprostredkovane info z dalsich portalov.

danka1
13. okt 2006

ok.

melory
13. okt 2006

mne pride normalne ze sa rita vypitovala na porod, ja som sa v tehu kazdej maminy na to pytala a velmi mi to pomohlo sa psychycky pripravit. este otazocka, ako moze odpovedat o porode zena, ktora ho nazazila?

dorotka
13. okt 2006

melory to ze sa nechce zaujimat o negativne zazitky dokaze zvladnut kazda je to tiez nazor

melory
13. okt 2006

nepochopila som, kdo sa nechce zaujimat o negativne zazitky. zazitky z porodu su bohuzial pravdive, ale aj od prirody prirodzene. mne sa paci co ste pisali, len v urcitych veciach ma rita pravo na otazky a zvedavost.

danka1
13. okt 2006

katulilinka: diky 🙂

ritaklea
13. okt 2006

melory ďakujem, že aspoň niekto ma chápe. Ja už sa bojím niečo spýtať, pretože budem zas len hlúpa 20-tka.

alexandra
13. okt 2006

rita maximalne tak neskusena kocka, ktora miesto precitania si temy sa pyta na to iste niekolko krat..

dorotka
13. okt 2006

melory kazdy mame iny nazor ja tiez pocuvam aj tie negativne aj ked asi dva tyzdne uz ich nemozem vidiet v telke tak mi je to luto doteraz som si rada pozrela tie medicinske serialy
danka mas odpoved v tehulkach 😉

melory
13. okt 2006

ja som hlupa 30-tka, ja som sa ta praveze snazila dat do kludu, ze ked bude najhorsie existuje epidural, ktory ti stlmi bolesti, su tu aj rodicky, ktore to nepotrebuju. to mas od toho kdo ma aky prah bolesti, a aky porod. jasne, ze ta nechcem stresovat, ak to tak vyznelo, len som dost otvorena a neutesujem, skor pisem pravdu.

ritaklea
13. okt 2006

Ja som si tu prišla pokecať, a nie čítať 18. strán.
Nechápem celkom tvoju odpoveď...

dorotka
13. okt 2006

rita nikto ta tu nechcel udupat ze si hlupa to uz som ti snad napisala len sa pytaj al najprv precitaj temu ci uz tu otazku niekto nezodpovedal

melory
13. okt 2006

papa nech ti poradia nerodicky.

ritaklea
13. okt 2006

Ako si to myslela s tou hlupou 30-tkou. Ja som tam vyššie narážala na svoju švagrinú a tetu. Dúfam, že si to nepochopila zle.

ritaklea
13. okt 2006

melory...celkom nechápem čím som ťa nahnevala... 😒

melory
13. okt 2006

nie to ja mam tolko a baby spravili z teba hlupu a zo mna tiez tak vitaj medzi nami... 😀 ked mas otazky a obavy z porodu su specialne kurzy tusim sa volaju - psychotronicka priprava na porod. to by ti ozaj pomahlo rozdychat tvoju zvedavost a obavu.

ritaklea
13. okt 2006

Nevšimla som si, zeby s teba robili hlupu. To ja tu pridem prvý krát a pustia sa do mňa, len preto, že sa pytam na otazky k teme... 😀

dorotka
13. okt 2006

ale rita snad sa ti alex snazila aj pomoct preco sa hned urazas

melory
13. okt 2006

oni su uz mazacky a nepustia k sebe lahko nove, ja som si ta zastala, lebo oni su tehu a nerodili.mne sa s tebou kecalo dobre a myslim ze aj inym lebo ti tu odpisovali, ale mne pridu fajn, len su proste uzavreta spolocnost, a ked sa do teba pustia musis utekat. 😀 😀 😝

danka1
13. okt 2006

ale rita, nehnevaj sa tolko 🙂 nikto sa do Teba nepustil 🙂

ritaklea
13. okt 2006

Jo jo, asi dám na dorotku. Keď ma niekde vytáčajú, odísť z miestnosti.... 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre