Ako prebieha pôrod?

adren
16. jan 2006

cafte holky, este nemam babetko a rozmyslam nad nim a chcela by som vediet z vasejvlastnej skusenosti pocut, ako prebieha porod, ake mate z toho pocity, atd. totizto babo by som moc chcela, ale porodu sa dost bojim, tžak chcem vediet, do coho idem.

danciacik
13. sep 2006

Zuz...neponáhľaj sa 😀
Drobec sa začne otáčať hlavičkou dole až okolo 35. týždňa - takže má ešte času a času. 😉
A podľa skúseností starších sa niektorí drobci otočili až na pôrodnej sále.

ninocka
13. sep 2006

baby nebojte sa vsetko chce svoj cas

zuz11
13. sep 2006

danciak, no vela babam uz v mojom obdobi sa Drobcovia otacaju hore hlavou, ale ten nas este nikdy 🤐 netusim ako ale vavcsinou lezi rozvaleno a kope ma do praveho boku a velmi casto kope aj dole a vtedy mu dokazem nahmatat hlavicku nad pupkom 😀

danciacik
13. sep 2006

Zuzi, naša kočka má zase hlavičku stále na pravej strane bruška a nôžky na ľavej. Sem-tam sa mi zdá akoby sa snažila kopkať vyššie a hlavičku pchať nižšie ale neviem. Už som rozmýšľala aj ja nad tým otáčaním, ale keď sa neotočí do 35.týždňa tak potom sa začnem znervózňovať. 😀 .

zuz11
13. sep 2006

no ja mam v mojej mudrej knihe triky na otacanie co sa robia v tom 35 az 38tt tak dufam ze ked dovtedy nic tak budem ich praktizovat 😵

zuzu13
13. sep 2006

nebojte, gravitácia funguje. Hlavička je ťažka a do 36 tt zostúpi dolu. Ak nie spravia UZV a budete vedieť čo a ako.

danciacik
13. sep 2006

Zuzi - tak keď to našej malej slečne nepôjde tak sa ti ozvem a poradíš, OK? 😉

zuz11
13. sep 2006

zuzu, tak dufam a cakam 😀
danciak, ok, mam ich uz oskenovane tie strany 😅

danciacik
13. sep 2006

Zuzi super tak potom ťa budem pýtať hodiť ich do maila 😀

miriam17
14. sep 2006

ahojte...prosim vas mate daktora link...na tie porody....sa my to nechce hladat...dakujem

ninocka
14. sep 2006

miriam ty si este tu

nelika666
14. sep 2006

mas to na strane 9 v tejto teme 😉

miriam17
14. sep 2006

nninocka...no este hej,sa mu/jej akosi nechce ist na svet,akj ked som mal auz tie termine obydve
nelika666...dakujem

ninocka
14. sep 2006

no este chce asi podrast

ninocka
14. sep 2006

chce byt u teba v teplucku

ninocka
14. sep 2006

nevies co to bude ?
ake mena mata?

miriam17
14. sep 2006

no najprv to mal byt chlapcek ale teraz zevrakj dievcatko..tak som zvedavam,a na chlapceka mam e miochla a na dievcatko viktoria....

ninocka
14. sep 2006

viktoria je krasne

ninocka
14. sep 2006

co by si viac chcela?

ninocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam17
14. sep 2006

no aj mne sa paci....a chleal by som radsekj diveatko..ale to je uz jedno hlavne nech je zdravucke a silinucke..a vybavicku mam v zelenej a modrej..takze to sa hoodi na aj aj

ninocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
verulka
14. sep 2006

Miriam, Frana drzim palce. My sme pri poslednom cele tehu cakali dievcatko a mame chalosa. Tak teda planuje dalsi pokus (ale az trosinku neskor 😉 )

miriam17
14. sep 2006

ninocka...kocik mam aj v albume a je zelenej-bezovej -farby.....
verulka....dakujem ti...

kvetka9
14. sep 2006

miriam teraz mas doma cakat kedy to na teba pride?boze taka neistota...s tou epi si sa ako rozhodla a priatela budes mat pri porode?

miriam17
14. sep 2006

kvetk9...tak mam cakat ..ale to je hrozne bo ja sa uz neviem dockat,a bude aj ipe aj priatel🙂

kvetka9
14. sep 2006

kolko si platila za nu?

miriam17
14. sep 2006

ta to neviem bo to my ju rodicia vybavila ale sa my zda ze oklo tych 3000 sk...

kvetka9
14. sep 2006

za pritomnost otca sa tiez plati...to dufam vies...

miriam17
14. sep 2006

no to hej....ale ked chce byt tak aj musi zaplatit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre