Ako prebieha pôrod?

adren
16. jan 2006

cafte holky, este nemam babetko a rozmyslam nad nim a chcela by som vediet z vasejvlastnej skusenosti pocut, ako prebieha porod, ake mate z toho pocity, atd. totizto babo by som moc chcela, ale porodu sa dost bojim, tžak chcem vediet, do coho idem.

expertka8
21. sep 2006
maj06
22. sep 2006

kvetka9- moj doktor a zaroven aj moj ujo mi pocas tehotenstva hovoril o jednotlivych moznostiach a epiduralku nedoporucoval, lebo zena pri nej nevie kolko ma tlacit a ako a kedy jednoducho to tak neciti a casto potom nastava situacia, ze musia pouzit klieste a to uz moze byt zle pre babatko
ale rozhodnut sa musis ty. poviem ti aj ja som vymyslala vsetko mozne, nakoniec som isla prirodzene a nelutujem, ta bolest sa da pretrpiet a musis mysliet na babatko a rozhodne si zober k porodu priatela je to skvela opora a zazitok neskutocny a zaroven si vypestuje hned vztah k babatku. viem to potvrdit, ked nas tatinko ktory nikdy nezvykol plakat, plakal a je odvtedy ovela citlivejsi a malinkeho hned drzal na rukach, jednoducho skvele. a moze sa aj stat ako sa stalo babe co so mnou rodila ze mala zaplatenu epi a doktor neprisiel lebo mal inu operaciu, znasala to tazsie.

ritaklea
12. okt 2006

Tak fajn! Kto som mnou prekecne o pôrode? 😀

zuzu13
12. okt 2006

no a môžeš sa pýtať...

ritaklea
12. okt 2006

Ahojte som prvorodička!

Má tu niekto skúsenosti z pôrodu?

zuzula
12. okt 2006

Rita uz mas porod za sebou alebo ta este len caka?? Zmen si udaje v pase, aby sme videli ci si tehulka alebo mamina alebo sa snazite... 😉

expertka8
12. okt 2006

😀 😀 😀 ..pekne ste sa preklikali do aktuálnej témy

ritaklea
12. okt 2006

Ahojte! Som prvorodička. Kto pokecá o pôrode? 😀

expertka8
12. okt 2006

..ritaklea...kým prečítaš týxto 14 strán...aj sa zapotíš 😉 😀

expertka8
12. okt 2006

..halóóó..ritaklea 😅 ..tu smééééé 😀

ritaklea
12. okt 2006

Teda! Som strašne inteligentná. Až teraz mi došlo, že treba kliknúť na 14. stranu. 😀

nelika666
12. okt 2006

rita 😀 😀 😀 to nic chvilku trva kym prides na to ako to tu funguje 😀 a si na dobrej ceste 😉

ritaklea
12. okt 2006

Som tu prvýkrát. A aj prvýkrát budem rodiť. A som troška zvedavá...

Je to až taká hrúza ako rozprávajú? 😲

expertka8
12. okt 2006

..ale kdežéééé...ešte horšie!!! 😀 😀 😀

..srandovala som!!! 😀 😅

katrin
12. okt 2006

rita, je to úplne hrozné, preto to prežilo minimálne zopár miliárd žien pred nami 😀 😀 😀

ritaklea
12. okt 2006

To vždy po pridaní odpovede musím kliknúť na tému a nalistovať si 14. stranu. Otázka troška od temy, čo? 😒

expertka8
12. okt 2006

..katrin..prestaňme strašiť 😀 😀 😀

katrin
12. okt 2006

expertka, no neviem, či ich nevrátim späť 😕 😀 myslíš, že to ide? 😀

ritaklea
12. okt 2006

Takže už to máte za sebou? Čo si myslíte o epidurálke? Ja ju totiž odmietam. Som hlúpa?

expertka8
12. okt 2006

..nemusíš..na hlavnej stránke..si klikneš na tému ..a hneď sa "zjavíš" na poslednom príspevku 😉

expertka8
12. okt 2006

..nie si hlúpa..ale však teba to hrdinstvo na pôrodnom stole prejde..dievka moja 😀

ritaklea
12. okt 2006

Toho som si vedomá. Len to túžim zažiť. A priznám sa väčší strach mám z injekcií, zatiaľ.... Tak aj preto.

ritaklea
12. okt 2006

A keď ma nič nebolí, bojím sa zákrokov viac, a keď bolí, je mi jedno čo so mnou robia.

Bolí strihanie? 😅

expertka8
12. okt 2006

..strihanie absolútne nepocítiš..keďže sa robí v momente,keď je všetko "natiahnuté" na maximum 😅 ..zato o zašívaní sa to povedať nedá...ak ovšem nemáš aplikovanú EPI 😉

melory
12. okt 2006

ano ked mas epidural necitis nic...len na druhy den 😒

ritaklea
12. okt 2006

To strihanie nebolí kôli tomu že je to natiahnuté. To by malo skôr teda riadne štípať, nie? Fakt vôbec nič?

expertka8
12. okt 2006

...fakt..fakt...fakt..nič necítiš..čestné pionierske 😀 ..ja už o tom niečo viem..po 2 pôrodox 😉

zuzu13
12. okt 2006

myslím, že v tej rýchlosti si to ani neuvedomíš...

melory
12. okt 2006

to uz ti musi povedat niekdo bez epi.

ritaklea
12. okt 2006

Je dobré keď tam chcem mať manžela?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre