Ako predísť chorobe u 8 mesačnej dcérky?

dedenini
10. dec 2012

Ahojte.rada by som vas poprosila o radu.. Asi tri dni do zadu ochorel priatel.. Nemal horucku, ma chytene priedusky, trocha kasle, a silnu nadchu. Ja som ochorela dnes , co som bola 2 roky zdrava. Uz mam teplotu zatial 38,2 . Nadchu, a bolest hrdla. Ako predyst tomu aby sme nenakazili dcerku ktora ma o dva dni 8 mesiacov? od narodenia je zdravucka. tak sa bojim aby to nedostala od nas. Dakujem

zuzi0911
10. dec 2012

@dedenini ahoj.aj mi sme to takto parkrat mali.obidvaja reploty kasel... ale male to chvalabohu nechytili.sem tam podpa sravu sme si kupili rusko v lekarni aby sme na ne nedychali.skus

ofelieee
10. dec 2012

doporučuje se oscillococcinum .Nevím, jestli funguje, já ho Kubovi dala 2x a nemocnej nebyl, ale jestli to bylo tím, nevím 🙂

sendy182
10. dec 2012

@dedenini častejšie a krátko vetrať.....buď bavlnenú plienku alebo rúško cez ústa.........často umývať ruky.......nemusí sa nakaziť...........skoré uzdravenie........máte atb?.......... 😉

zivika
11. dec 2012

@dedenini ak ma rada ovocko, skus jej davat co najviac, nech ma vitaminky...neviem, ci sa to da ovplyvnit, lebo tiez som bola uz aj ja chora, aj mm a raz to chytilo aj maleho a druhy raz nie, pritom opatrenia sme urobili v oboch pripadoch rovnake 🙂

hajanka
11. dec 2012

@dedenini vit. C (najlepsie cisty v praskovej forme z DM)

dedenini
autor
11. dec 2012

antibiotika nemame..no ja si asi zajdem po ne k lekarovi..priatela to uz prechadza..akurat troska nadchy... vetrat vetrame, aj to ovocie sa snazim davat ,aby mala vytaminkov... tak snad ostane zdravucka..bo raz uz tak priatel bol dost chory a ona sa nenakazila..tak snad ani teraz..dakujem vam

llluckaaa
11. dec 2012

U nás to řešíme také rouškou. Když máme kašel, teplotu, angínu nebo něco podobného, nasadíme při kontaktu s dětmi roušku, abychom to na ně neprskali 🙂

majulino
11. dec 2012

@ofelieee oscilo pomohlo aj mne nedali sme ho malemu ale ja som ho brala dva dni a choroba bola prec 🙂

bibistec
11. dec 2012

tak ako ked uz ste chori obaja moze byt chora aj ona ale este sa to neprejavilo. ja by som to vetranie a ovocie ale umele by som nic nedavala, nedychajte na nu, nekaslite ale nic uvidite. ja som bola od narodenia dcerky permanentne chora ale mala to nikdy nechytila. takze zalezi od imunity.