Ako veľmi môžem kričať pri pôrode?

glia
9. apr 2008

Mam taky problemik...ked som rodila prveho synatora, bola som dost hlucna a doktorka na mna za to aj revala, ze nemam kricat, ale tlacit... 😖 tak sa vas chcem opytat, ake mate skusenosti vy, lebo caka ma druhy porod a neviem, ci si mam hryzt do ruky, aby som si zvykla na bolest a lepsie ju znasala 😀 😀 😀 , alebo si mam kricat kolko mi je po voli, ked mi to pomaha... 😉

dididi30
9. apr 2008

miri sice ono je to pravda, lebo napr ja som uviedla ze som mala poslednu menstruaciu 5 ale ja somuviedla koniec mendzesu takze aj tak to ukazalo sono, lebo termin mi doki vyratala 12 a nakoniec mam 8 juna, ale bolo to na prvom sone ....inak moje dieta bolo na sonach vzdy v norme , tak ako ma byt, teda mi to tak vraveli

dididi30
9. apr 2008

mir sak vravim ze moze mat aj 3500g 😉

mirka8429
9. apr 2008

didi no u mna sa iste sekli..sak sa odfotim a kuknes aj brucho mi kleslo..kus a bolesti mam a zas je tvrde uz sa neda ani sediet..uz len trpim..a kukame hokej a len kukam ci neuvidim dokiho heh 😠

dididi30
9. apr 2008

jasne daj do albumu ,teda dufam,ze to tam stihnes dat 😀 a co doki hra hokej??

mirka8429
9. apr 2008

didi nie..sedi a kukaaa 😠

mirka8429
9. apr 2008

didi ma bolia kriizeeeeeeeeeeeee

susik77
9. apr 2008

ahojte, mne krik pomohol vytlacit malu 😉 mala som blby pocit, ze som kricala, ale nebolo to ani od bolesti, skor nieco ako pred sport. vykonom 😀

mirka8429
10. apr 2008

susik 😀 no hlavne ze to pomohlo 😉 ak je potrebny krik tak nikto by nemal nikoho tišit ze nech bude ticho..je to prirodzene

nika000
10. apr 2008

ahojte 🙂 tak ja som teda veľmi kričala.predo mnou rodili dve ženy a tie vôbec nekričali len tak fučali.akurát vtedy nikto okrem mňa nerodil lebo keby počul čo som tam ja robila tak by ušiel.nikto mi na to nič nepovedal akurát tam stála detská sestrička a tej som skoro ruku zlomila lebo keď ma doktor nastrihol tak ona bolo po ruke.

arabeska
10. apr 2008

tak ja som teda nekricala ale ked som sa zacala pri prvom otvarat predcasne tak ma dali na monitor a jedna kocka akurat rodila,a ta veru tak kricala ze ja som z nej kontrakcie dostala 😅 inak ona jacala este hodinu po porode ako keby ju z nozom nahanali nikto jej nic nepovedal len to potom tam sestricka predomnou riesila ze sa nemam bat ze to neni take hrozne 😅 no utesit sa jej ma nepodarilo 😅

ja si myslim ze ak zene pomoze tak nex krici ja na tom nevidim nic zle

mirka8429
10. apr 2008

nika no a to si citila ako ta nadstrihli? 😕

arabeska no ja si to neviem ani predstavit..mozno ani ja nebudem kricat ale ktovie.. 😅

retaux
10. apr 2008

Arabeska: aj predo mnou jedna žena nenormálne kričala a nadávala. Som si myslela, že keď tak kričí, tak ja ten pôrod asi ani neprežijem. 😀 Potom ma prišla sestrička utíšiť, že nech sa nebojím. A ja som vôbec nekričala. Nejako som to ufučala 😅

mirka8429
10. apr 2008

retaux no to ked pred tebou niekto krici ta nepovzbudi...aspon ja by som uz taku paniku chytala ze... 😅

arabeska
10. apr 2008

inak ja som iba nadavala na vsetkyx ale nekricala som 😀
a pri branuskovi som ani nenadavala mna tie kontrakcie boleli akosi menej ale aj tak to skoncilo zial sekciou ale tak co uz 😔

mirka8429
10. apr 2008

arabeska...no nadava skoro kazda..ja som zvedava na seba..akurat mi vcera manzel povedal ze neze tam vsetkych poslem do r... 😀

arabeska
10. apr 2008

mirka so mnou bola pri druhom porode svokruska tak sa moj muz bal ze ci aj ju neposlem niekam 😀 😀

janka33
10. apr 2008

mna ked napajali na monitor,bola tam predomnou jedna zena,ta tam strasne kricala,a to jej dali iba infuziu/doktorkina znama/a ked jej zacali kontrakcie tak posielala do teplych krajin,najprv muza,potom lekarsky tim,museli az okna zatvarat

ja ked som tlacila,tak som si tiez zakricala,na "vypudenie drobca" 😀 ale velkou oporou mi bol muz pri porode,ten bol z toho asi najviac mimo 😀

mirka8429
10. apr 2008

jani a ten lekarsky tim to ako bral 😀 ked ich posielala do teplych krajin

mirka8429
10. apr 2008

arabeska a poslala si ju niekam? 😀 môj muz sa tiez boji aby som lekarov niekam neposlala 😀

kukenzi
10. apr 2008

ja osobne som nekricala, setrila si sily na tlacenie, ale v podstate ma to ani nenapadlo, lebo na cviku nas upozornovala, ze mame poriadne predychavat a tym padom na krik som nemala ani pomyslenia. osobne som zazila, ze tam prisla strasne uziapana baba a doktori si len lahostajne sepli, ze tu daju rovno na cisarak 😕

pri siti doslova zjapala baba v boxe a to ma teda dost znervoznovalo 😠

kukenzi
10. apr 2008

ked ma sili, tak kricala baba vo vedlajsom porodnom boxe, som chcela napisat. 😉

janka33
10. apr 2008

mirka8429,ako som pisala bola to doktorkina znama,tak ju len ukludnovala,no sestricka jej hovorila,ze nech nekrici,ze mala kricat,ked to robila....

kukenzi
10. apr 2008

inac mi mangle pri porode bol dost velkou oporou, ale ja som k nemu bola dost chladna, nebol cas na tutuli mutuli, proste som sa musela sustredit a vadilo mi ked sa ma dotkol 😀 inac ho milujem. 😉

arabeska
10. apr 2008

mirka nie 😀 😀 nebol dovod 😀

janka33
10. apr 2008

kukenzi,aj mne bol oporou,neviem si ani len predstavit,zeby som tam bola sama,tiez ma hladkal,masiroval chrbat...ja by som kazdemu odporucila ak nie manzela,tak nejaku blizku osobu,kamaratku,sestru,mamku....velmi to pomoze,fyzicky a aj psychicky 😉

kukenzi
10. apr 2008

ja som mala epidural, takze masaze chrbta nehrozili, ale nosil mi stojan s oxytocinom, kedze stojan bol prikratky 😀

kukenzi
10. apr 2008

akurat davaju na poliakoch ako zautocil pitbul na 7mesacne dieta. 😔

kukenzi
10. apr 2008

jeeej, pardon, prispevok predtym nepatril do tejto temy 😵 😝

mirka8429
10. apr 2008

jani a to co to za pristup tej sestricky..heh normalne mam nervy len to pocuvam...

kuknezi a ked ta sili si citila ci nie?

nika000
10. apr 2008

mirka akurát som videla keď doktor zobral nožnice.keby som sa nebola pozerala a sústredila sa viac na tlačenie tak by som to ani nepocítila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre