Ako veľmi môžem kričať pri pôrode?

glia
9. apr 2008

Mam taky problemik...ked som rodila prveho synatora, bola som dost hlucna a doktorka na mna za to aj revala, ze nemam kricat, ale tlacit... 😖 tak sa vas chcem opytat, ake mate skusenosti vy, lebo caka ma druhy porod a neviem, ci si mam hryzt do ruky, aby som si zvykla na bolest a lepsie ju znasala 😀 😀 😀 , alebo si mam kricat kolko mi je po voli, ked mi to pomaha... 😉

mirka8429
9. apr 2008

didi ty potom das info ako sa rodilo v ang...a ty im uz tak super rozumies co hovoria??

riusik
9. apr 2008

glia, drzim palce, aby to tak bolo 😵 nie je nad to, ked zena po tak tazkej chvili vidi usmiaty a ochotny personal pripraveny vzdy pomoct... ja som obdivovala tie sestry na novorodeneckom, mali totalne plno, ale ani raz som si nevsimla nejaku nervozitu alebo nieco podobne...

glia
autor
9. apr 2008

riusik, tak to si mala ozaj ukazkovy porod a aj cely pobyt v porodnici...ja som si oddychla az ked sme zatvorili dvere bytu...vsetko porodny a aj poporodny stres zo mna spadol

riusik
9. apr 2008

glia, uz sa tesim ako na to tu budes opisovat 😉 neboj, vsetko bude super. ja sa obavam, ze druhy budem mat zly, resp. horsi... teda, ak bude druhy, snad ano 😅

glia
autor
9. apr 2008

riusik, keby si mala pravdu, ze bude lepsie, lebo prezit to, co posledne, no neviem, neviem...
a ty sa neboj, su proste maminky, co maju lahke porody...musis verit, ze patris do tej kategorie... 😉

riusik
9. apr 2008

diky, verim, aj moja maminka aj jej mama mali lahke porody, tak sa tak trocha na to spolieham 😵 no, len popracovat na tom, aby bol ten dalsi porod...
glia, mozno si pisala, kde budes rodit?

glia
autor
9. apr 2008

riusik, byvame par kilometrov od prahy a rodit sa chystam v sukromnej porodnici nedaleko prahy...plati sa tam takmer aj za vzduch, co dychas, no este som nepocula negativne nazory...a najlepsie je na tom to,ze ak nam vyjde pobyt cez vikend, tak s nami moze byt v porodnici aj tatino... 😉

dididi30
9. apr 2008

mir dam infosky o porode v anglicku, ale niesom si ista ci im pocas bolesti budem rozumiet 😀 zato beriem muza, ze ked nebudem pocut co mi hovoria aby mi povedal 😀
risusik, myslis si ze ked moja mamina mala lahky porod tak aj ja budem mat?? teda ja som mala, segra nie a tretia segra ma za sebou 2 krat sekciu, tak neviem...ale zeby ja som bola po mamine? 😀 dal by boh, sak ona rodila ako cibulla 4 deturence 🙂 ale aj tak podla mna zalezi ake mas priechodne porodne cesty a ake je velke babo 😉
riusik, tak drzim palce, som zvedava ako ti to tam dopadne 🙂

mirka8429
9. apr 2008

didi môj muz mi prave teraz hovori ze pri bolestiach neze poslem kazdeho do r... 😀

dididi30
9. apr 2008

pokiual este len tam tak je dobre 😀 len aby si nenadavala muzovy, lebo to vraj zeny radi robia 😀 tak nech sa pripravi 😀 😀 😀

mirka8429
9. apr 2008

didi uz som mu povedala ze aby to nebol on 😀

dididi30
9. apr 2008

no sak vydrzi nie? 😀

mirka8429
9. apr 2008

didi bude musietjavascript:addEmoticon('😀','vBody')
javascript:addEmoticon('😀','vBody')

dididi30
9. apr 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
9. apr 2008

ty miri mne sa zda ,ze ten moj drobec je uz inac otoceny, chratik mall na pravej strane teraz ma nalavej, a dole citim tlak brutal, takze hlavicka sa uhniezduje tak ako sa pise v knizk, zacina sa to v 32tt, takze parada, len nech to vydrzime aspon do 36tt

mirka8429
9. apr 2008

didi neviem co to sa tam postlacalo 😀

dididi30
9. apr 2008

miri nevadi, hlavne ze chapeme 😀

mirka8429
9. apr 2008

didi tak...uz sa to neda vydrzat...ma bolia..skôr tazia krize 😒

dididi30
9. apr 2008

joj miri mas to trapenie uz aby si isla.....sak neviem kde som citala,ze jedna isla rodit s tym,ze porodi 3 a pol kiloveho drobca a porodila 4 a pol a to kvoli vitaminom a omylu sonerky, no to by som ju..moje je drobnejsie ale jedna baba pisala,ze jej babo je mensie takze som v poho, kolko tvoje vazilo okolo30tt?? ked si bola na sone?

mirka8429
9. apr 2008

didi neviem presne...mozno 1,5kg...mozno viac...v 36tt vazilo 2600 g

glia
autor
9. apr 2008

didi, to som pisala ja...mne povedali, ze mimi bude mat 3,40kg a maly mal 4,42kg...
mirka, neboj, ono to uz pojde...ja som bola v 39tt+3 tak kazdu chvilu to mas zdarne za sebou...zelam pokojny a hlavne rychly porod... 😉

mirka8429
9. apr 2008

glia dakujem...no ja sa uz len trapim..stale stvrdnute brucho a stale nejake bolesti...a on si to kludne prelozi na sobotu 😅 len aby som vydrzala

glia
autor
9. apr 2008

mirka, mas dohodnuty cisarsky?

mirka8429
9. apr 2008

glia nie...ide mi vyvolat pôrod lebo placenta uz vyzera ako na pôrod a krcek uz skrateny a otvorena som na palec...tak chce naplanovat ked bude mat sluzbu..no ja uz aj priznaky mam stale tvrdnutie brucha a bolesti v krizoch, pichanie v podbrusku a tak...to uz sa len trapim..a sa bojim ze nevydrzim do stredy

glia
autor
9. apr 2008

mirka, tak to ti nezavidim...to je teda charakter, ten tvoj doktor...takto ta necha trapit sa...tak sa len drz a nech to vyjde tak, ako si sama zelas...hlavne nech ste s miminkom zdravi 🙂

mirka8429
9. apr 2008

glia dakujem pekne...uz len 2-3 dni...a ma trafi ked ma este posle domov...lebo to sa uz neda vydrzat..termin mam 19.4 ale ja si myslim ze sa zmylili vo vypocte o 5 dni...takze by som maala skôr rodit 😔

dididi30
9. apr 2008

glia no ty, sorry tehudemencia 😀 ale este ze som si to zapamatala 😅
miri tak moje o 50g menej, ale staci, nechcem vacsieho 😀 takze na 36tt to dobre pribral, tak uz musi mat aj 3500g, ze?

dididi30
9. apr 2008

mir preco si myslis,ze sa zmylili, spravne sono je vzdy podla prveho sona, ostatne sa nerataju lebo mozu byt zcestne....

mirka8429
9. apr 2008

didi ja som ti napisala pribliznu vahu v 30tt...ale v 36tt vazil 2660g..tak moze mat uz tolko..snad ho vytlacim

mirka8429
9. apr 2008

didi no lebo môj doki sam povedal ze sa mohli zmylit cca o 5 dni kôli mojej menzes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre