Ako zvládať vyskočenú platničku v tehotenstve?

amelia17
26. máj 2011

Ahojte, ako zvládate vyskočenú platničku v tehotenstve? Mňa trápia chronické bolesti krížov z vyskočenej platničky a posunutého stavca a teraz, keď by som mohla byť tehotná sa vraj nesmú dávať ani obstreky, ani náplaste, ani lieky. Viete niekdo poradiť čo robiť?
Z cvičenia mi najviac pomáhajú brušáky, tie sa však v tehotenstve nesmú....

marusiacik1
28. máj 2011

@amelia17 Ahojky tak ja este niesom tehotna ale mam problemy s platnickou :( bola som aj 2 mesica na PN a v nemocnici ...obavam sa tiež toho ako zvladnes tehotenstvo s bolestivymi križami :(
tak ale snad to nebude až take zle ? v ktorom si mesiaci? 🙂
drž sa 🙂

amelia17
autor
28. máj 2011

@marusiacik1 Ahojky, ja som prave este v nejakom minus prvom mesiaci ak sa to da tak napisat. Som po IVF a cakam, ci sa podarilo alebo nepodarilo otehotniet. V priebehu tohto mesiaca ma uz dvakrat seklo a v podsate okrem lezania nic nemozem robit... cvicenie vobec nefunguje. Obcas ked mavam bolesti svalov, viem pomocou Pilatesa, jogy, Smisekovej metody bolesti rozcvicit, ale pri niektorych riadnych bolestiach ako teraz to proste nejde.
Desi ma to, ze sa nesmu davat ziadne lieky, ale ani ziadne maste alebo naplaste na chrbat.... Ako to zvladas ty?

2zuzana2
16. jan 2022

@amelia17 prosím môžte sa mi ozvať chcem sa niečo spýtať na fb Zuzana Antálková Cintulová

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre