Akú antikoncepciu po pôrode počas dojčenia?

tinni
9. apr 2007

chcela by som sa spytat, ako ste to riesili? Ja nemozem brat tu, ktora je povolena pocas dojcenia, lebo mavam zachvaty migreny z HAK a dr. mi ju neodporuca a na kojenie sa nechcem spoliehat... Este je moznost injekcnej antikoncepcie, ale te je dost drsna a vraj z nej az 70% zien do roka straca menstruaciu...

emilyz
29. okt 2008

inac ja viem tak, ze to vnutromaternicove teliesko, o kt. bola rec, zabija zarodok dietatka! Takze je to ako potrat.

mracik
29. okt 2008

tak ja mám tri detičky a používam symptotermálnu metódu, menštruáciu zatiaľ nemám, takže využívam laktačnú amenoreu. Viem, že to nie je riešenie pre každého, no ale zrovna pre mňa je a som šťastná, že som niečo také objavila. Na STM sa spolieham už skoro 9 rokov mínus dve plánované tehotenstvá, zatiaľ nesklamala 😉 no ale do menopauzy mám ešte ďaleko 😅

tinad
26. jan 2010

Ahojte, brala nejaka maminka po porode antikoncepciu AZALIU??? poradi mi niekto?

cencula
26. jan 2010

ja som azaliu brala, ale mi nesadla, teraz beriem cerazette a som spokojná, inak azalia mi zostalo celé balenie, ak máš záujem napíš mi bud sem alebo cencula@post.sk pa

tinad
26. jan 2010

cencula: ja beriem AZALIU tyzden a zacala som dnes krvacat, je to ok? kojim pravidelne. tebe ake tazkosti robila?

mirustek1
26. jan 2010

ahojte-ja beriem AZALIU uz od porodu,takze vyse 1,5roka,mne nerobila ziadne problemy,nespinim a nemam ani menstruaciu,a to uz od 11mesiaca nekojim.Dr,povedal,ze ju mozem brat aj nadalej,ked uz nekojim,ze neskor ju mozme zmenit.Moja kamoska ju ale musela vysadit,lebo z nej stale spinila.

inak baby-je tu niekde aj tema,neviem ako vola presne,o AZALII,tak skuste nakuknut tam.......

cencula-to moues krvacat z nej,moze byt asi taka reakcia,uvidis ci to prejdemak nie,skus zavolat tvojmu dr.

tinad
26. jan 2010

mirustek1 - to mas super, ja ju beriem tyzden a dnes uz mam ako keby hnedy vytok a brucho ma boli ako pred menzesom.

cencula
26. jan 2010

ja som z nej špinila aj krvácala mesiac aj niečo potom som ju bola zmeniť

janah283
19. feb 2010

Baby, doktorka mi predpisala cezarette, no neviem ci to mozem zacat brat hned, alebo musim cakat na prvu menstruaciu. Kedze kojim, netusim kedy ju dostanem. chytro radte 🙂

jasminet
19. feb 2010

ja som brala azaliu, krvacala som asi tyzden po 2tyzndoch brania a potom uz nie, mne sadla. a ked som prestala kojit sam lekar mi ju odporucil zmenit za nieco ine.
janah - pri azalii som mohla zacat kedykovek brat, ved by som sa mozno menstruacie asi nedockala 😅
v pribalovom letaku to nie je napisane?

janah283
20. feb 2010

pribalovy letak nemam, pretoze pani magistra mi predala uz otvorene balenie. Vytlacila mi ho sice, ale doma som zistila ze neuplny, takze tie najpotrebnejsie info nemam :(

peterpavol
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vejuska5
21. nov 2012

ahojte... ja by som sa chcela poradit , ze ked doberem tu jednu kapsulku antikoncepcii tak by mali prist kramy, ale ked kojim kramy nemam tak ci mam mat nejaku prestavku alebo mam pokracovat v brani antikoncepcii . dakujem

mendyx3
17. júl 2014

baby potrebujem poradit... dojcim a chcem brat antiku ale taky typ s ktorej sa nepribera.. poradite mi? dakujem

kostrmenka
26. nov 2018

@mendyx3 ahoj aj ja by som poprosila radu.Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre