Bolesti po cisárskom reze

barbi1250
4. feb 2013

Ahojte, neviem či tu už taká otázka bola, ale chcem sa spýtať k čomu by sa dali prirovnať bolesti po cisárskom reze?

damoska
19. mar 2019
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

naozaj to tak velmi boli? A ked ste brali niečo na bolest, nejake analgetika, neuškodi to babatku, ked sa snažite kojit?

espeo
19. mar 2019

@damoska niekoho to boli, niekoho nie 😀. Mne davali v nemocnici novalgin. Aj na cestu domov som dostala a povedali mi, ze si mam pytat recept od vseobecnej lekarky. Ta mi recept odmietla dat, vraj to uzivat nemozem, lebo kojim. Tak vidis. Uplne rozdielne nazory.

tinushka13
5. dec 2019

po dalsich rokoch mozem napisat dalsiu skusenost s cisarskym v celkovej anesteze. nikdy viac !🙈 myslela som ze umrem 😂😂😂 vsetko ma bolelo, tvorili sa mi hlueny a ked som mala kaslat tak ma islo roztrhnut od bolesti. akoby som mala svalovicu na rukach..krku..bruchu..vsade. ani po 3dnoch som nebola ready.ak mozem porovnat tak spinal..nie celkovu. 🙈

123nikolaa123
28. jan 2020

Bolest je ohromujúca, inak ju opísať neviem... o ranu nejde, bolest rany sa dá prežiť, ja som však mala bolesti brucha od rebier až po spodok zrejme kvôli zavzdusneniu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre