Bolí každý ďalší cisársky menej?

tucniacik
18. mar 2009

ahojte,
rodila som cisarskym a budem aj teraz...dopocula som sa ze kazdy dalsi cisarsky - teda bolest a hojenie rezu boli zakazdym menej,mate s tym niekto osobnu skusenost?
dakujem!

domulienka
18. mar 2009

ahoj u mna ano,treti uplne najlepsi 😉

anettad
18. mar 2009

Ahojte, u mna to bol skor opak, 😒 ja som sa po druhom zotavovala horsie, aj ked je pravda ze maly velmi bojoval, a nechcel ist na tento svet, nakoniec ho tahali kliestami, a museli mui spravit pocas oper. vacsi rez. Lekari ho tlacili von tak ze mi tlacili na brucho rebra,ja som mala svalovicu ako keby som dosla s posilovne 😉 Mala som problemy aj s ranou, mierne hnisala, ale dalo sa.Akurat sa priprav na stahovanie maternice, boli viac ako pri prvom ale davaju analgetika. Ale co by sme si my zeny pra nase pokladiky nevytrpeli? Drzim palce.

iinuska
18. mar 2009

Podla mna to je individualne

bocmanka
18. mar 2009

aj podľa mňa...
ale spýtaj sa na našej téme....

ivana82
18. mar 2009

Ahoj, so mnou na izbe bola baba, ktora mala druhy cisarsky po piatich rokoch a vravela, ze bol este horsi, teda ta bolest, rodila o den skor ako ja a este o dva dni neskor ako ja chodila akoby o barlach, vsetko ju bolelo, museli jej davat lieky proti bolesti...

atery
18. mar 2009

Ahoj, mna osobne to boleleo ovela, ovela menej, aj som sa rychlejsie zotavila...

lucia31
19. mar 2009

ja som sa po druhom cisarskom citila uplne super, o dva tyzdne som an



ano, druhy cisarsky bol malina 🙂, o dva tyzdne som uz behala za synom, ked sa ucil bicyklovat 🙂..uz sa tesim na treti 😀










🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre