Brat ma chce fotiť pri pôrode. Je to normálne?

jannnka333
23. apr 2016

Čo si mam o tom myslileť?

operaphantom
23. apr 2016

Ja sa na toto forum chodim bavit. Uznavam ze niektore problemy a pribehy su akoze vazne, ale aj tak mi pridu smiesne 😀 Ako keby z uplne ineho sveta
Raz som tu zachytil heft: moj snubenec ma podviedol s mojou mamou 😀 😀 😀 To som nevedel ci sa mam smiat alebo plakat. Kde na to ludia chodia.

katrinka8
23. apr 2016

@operaphantom - to nevymyslíš, to je život 😀 😀 😀

operaphantom
23. apr 2016

@katrinka8 Hej, ale aj tak mi to pride take odveci. Divne rodinne vztahy, divne surodenecke vztahy, divne historky....

elise
23. apr 2016

Ja by som ani vlastneho otca nechcela pri porode ani keby bol super porodnik. Dokonca ak by som pracovalav nemocnici isla by som rodit inde.

misel0806
23. apr 2016

Je to divne a uchylne fuuuuuj😁

bonaqa2013
23. apr 2016

tak si o ňom pomyslím že je idiot...Mám bratov ,ale takéto hovädiny ich nenapadli - mali svoje ženy.... tie si môžu fotiť koľko chcú...

katrinka8
23. apr 2016

Baby (a chlap 😀 ) - mne písala do IP, že jej brata strašne baví fotiť rodiace ženy a fotil aj jej sesternicu.. tak asi tak k tejto téme... 😖

misel0806
23. apr 2016

@katrinka8 aj mne to prislo brat ma 19 rokov a bavi ho fotit rodiace zeny... Urcite trpi uchylkou.... Asi mu to robi dobre😀

snezienka321
23. apr 2016

Jdu blejt, velebnosti... Čo k tomu dodať??? !

mircalla
23. apr 2016

Myslim, si to tom, ze spamujes a nudis sa kedze hromadne rozosielat IP s tou istou otazkou, uz som ju od teba dostala niekolko krat

maxiva
24. apr 2016

to co je za blbost.sa nudis,co? 😠

celasapremenim
24. apr 2016

to pise skor ten akozebrat :D:D:D:D

carlline
24. apr 2016

:D :D :D :D :D :D srry, al toto je chore

admin_vierka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xandra7
15. máj 2016

ty musis vediet, aky mas z toho pocit... osobne by som dovolila fotit porod iba partnerovi (ale ten foti nerad, takze nic :D)

misel0806
16. máj 2016

Kazda matka by mala mat priestor,porodit dieta tak ako si to predstavuje.. Neukradnut jej ten najkrajsi pocit.na ktory je stvorena,,,aby ju niekto oblboval chemiou injekciami a kadejakymi blbostami.. V takom pripade s porodu nic nema,,narusi sa vztah matky s dietatom a nastanu kompikacie,,, to iste fotenie kamery ,fotaky pocas porodu total nevhodne,,je to intimnost matky ,,ide o pokoj ziadne stresy,takze fotaky tam pocas porodu nepatria.. Po porode moze byt ak sa zena nato citi nie je prilis unavena🙆

tobnuf
19. máj 2016

Myslim si ze toto je vymyslena tema a tato zenska .. ak je to zenska.. co sem pridava tieto temy je narusena. Ma niekolko nickou.. v kazdom iny termin porodu a ine bydlisko..

rkmirka
22. máj 2016

@tobnuf presne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre