Brucho po plánovanej sekcii

jituniks
31. jan 2016

Baby prosim Vas citam kopec clankovo tom akeje brusko posekcii skarede, veľké, ze uz nikdy nebude ako predtym a podobne....ake mate skusenosti s tym ked ste sa po porode davali doporiadku? Naozaj ma sekcia za nasledok okrem jazvy ak take ovisnute a uz" nenapravitelne" brucho? PS: pred otehotnenim som mala celkom stihlu postavu a pocas tehotenstva somtiez nepribrala ziadny extrem.....Dakujem za kazdu reakciu...

michaela80
31. jan 2016

@sasena033 vraj sa to da aj spevnit vojtovkou ked to nie je velmi.. ja mam teraz branicovy pruch.. to je hore uplne pod rebrami ..mam rozostupene a taka hrca mi tam naviera a cvicim na to Vojtu
A dikes.. .ja zase tu moju rit neviem akosi spratat na taku ako by som chcela

sasena033
31. jan 2016

No ja som aj leniva 😂😂😂 pozrela som aj cviku na tie svaly urcite sa sa Lepsit ale akosi sa stale vyhovaram mam teraz co robit zo synom cvicime 6-7 kray tyzdene a caka nas to niekolko rokov

lenka369
1. feb 2016

no baby a teraz trocha memo temy (defam ze nevadi) co s celulitidou pocas tehotenstva sa mi urobila no je to hnusne cvicim denne drepy ale zatial ziadna zmena:( nemate nejaku skusenost s kremom alebo co pomoze. zadok mam uplne mlandravy

celasapremenim
1. feb 2016

@jituniks to mas velmi dobre zvladnutu hmotnost, to je super neboj, to das dole raz dva a ziadne previsy nehrozia 🙂

celasapremenim
1. feb 2016

@michaela80 mne sa zazrakom rozostup upravil, mam len na jedno cm medzi svalmi po tretom dietati, po druhom som mala na dva :D a som si myslela, ze sa to zhorsi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre