Budú z toho strie?

diana20
21. máj 2017

Ahojte. Pri prvom pôrode sa mi urobili tri maličké strie.. až pri pôrode.. a teraz som druhýkrát tehotná, chýbajú mi tri týždne a na tych troch malých striach sa mi teraz urobili takéto červené bodky. Myslíte, že sa takto začínajú robiť strie? Máte niekto skúsenosť? Rada by som bola keby posledné tri týždne už vydržala tá koža..😝

mischelin999
22. máj 2017

Vyzera to ako keby si si tu oblast skrabkala. Snaz sa tomu vyvarovat, aby tie bodky na koniec zmizli a strie sa nevytvorili. Inak ta musim pochvalit, take hladke brusko som veru uz davno nevidela a mozes byt rada, ze ta strie takto obchadzaju

diana20
autor
22. máj 2017

@mischelin999 😊 ďakujem za pochvalu.. no neviem, možno som si to naozaj skrabala, lebo brucho ma už svrbí tak občas sa poskriabem.. inak sa natieraj si od začiatku tehotenstva dvakrát denne a počas prvého som to tiež robila, tak dúfam ozaj, že to prejde.. lebo tie bodky nie sú nejak navrchu skôr tak vnútri fakt ako strie preto sa bojím.. nie je to najdôležitejšie, ale tak tesne pred pôrodom už by to mohlo vydržať 😄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre