Celodenné tvrdnutie bruška v 39. týždni

emakiki
19. máj 2013

ahojte, viem, že je tu takýchto tém vela, ale ja som sa chcela spýtať, či je normálne, že mám tvrdé brucho celý deň... vlastne od rána...aj ma pobolieva... nechcem robiť paniku, malá sa hýbe a ja sa síce necítim najlepšie, ale ani najhoršie... na poradňu idem v utorok...Stvrdlo mi asi 3.krát za celé tehotenstvo...tak neviem či mi môže tvrdnúť aj takto dlhsie... ďakujem

emakiki
autor
6. jún 2013

@drobcek11 ahoj dnes uz aj my. CR o 09:45.

drobcek11
7. jún 2013

@emakiki a ako sa citis? preco cs?aj ja som mala cs...mala som tazky porod ale sme konecne ok doma a aj napriek zlemu zazitku to boli najkrajsie chvile ked mi malu ukazali 🙂

erikasofiina
11. jún 2013

Ahojte tak mi sme to mali za sebou 30.5. Malicky sa narodil o 10:05 vaha 3115g a 49cm

77sabrina11
7. aug 2013

Ahoj rada by som sa aj ja spýtala na váš názor lebo už som z toho mimo. čakám prvé babo tak neviem čo je normálne a čo už nie. Mne tvrdne brucho už 4 deň niekoľko krát za hodinu boli sme už aj v poradni tam mi povedal doktor že ešte asi týždeň. No na KTG a po sone v nemocnici si ma tam už chceli nechať no potom sa rozhodli že mám prísť hned ako sa mi niečo nebude zdať. No ja mám brucho stále tvrdé aj to bolí a neprešlo mi to ani po teplej sprche a keďže sa malá málo hýbe tak neviem čo mám robiť. Prosím poradte mi 😒

milagrosss20
7. aug 2013

@77sabrina11 radsej chod ku dr...ved aj tak budes zachvilu rodit...

kovalakova
7. aug 2013

ja som mala tel.cislo na moju lekarku na ktoru som sa mohla kedykolvek obratit... volajte aj vy, alebo chodte na porodno-gynekologicke ci na pohotovost ak necitite pohyby pol-hoc aj cely den....mne tiez tvrdlo brusko no ja som sa pri tom uz otvarala...dietatko vie kedy sa ma pytat na svet vie kedy je pripravene..no netreba nic zanedbat. ak nemate ochotneho lekara zmente ho.. .lekari maju sluzit a pomahat nam ..nie naopak...chodte si dat brusko vysetrit ultrazvukom..necakajte!!!!

dadus8813
1. aug 2017

@galaxy magnezium sa uz takto neskoro neuziva iba do 35tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre