Chýba mi partner

danielitka26
23. jún 2012

tak ako som nazvala tuto temu taky mam aj problem a neviem sa ponad povzniest, som sama vyse roka, neviem sa zaradit do davu,
zavidim zenam dievcatam ked ich partner pobozka obijme, neustale hladam partnera aj ked viem ze to nieje dobre, skusam inzeraty tak ako odpisovat tak si aj podavat, uz som bola za to hresena ze takto nenajdem nikdy ...povedala som si nie nebudem kaslem nato ked si ma bude chciet stastie v podobe partnera najst tak si ma najde same ale vydrzalo mi to nehladat max dva tri tyzdne a potom znova, velmi tym trpim, aby som neuviedla nikoho do omylu nevyhladavam sex potrebujem pohladenie oporu a pocit ze niekto mi je na blizku a ma ma rad. ked idem von vsetci co sa na mna lepia chcu len sex na jednu noc a to ja nechcem...a zase tak moc von do spolocnosti nechodim lebo sa to rodine nepaci ze neustale vyhladavam chlapov, neustale kazdeho pozorujem peknych zeriem pohladom vraj to je bijuce do oci ako to robim, neviem si pomoct.....nechcem byt do smrti sama som z toho zufala :((

grettka
23. jún 2012

je prirodzene, ze tuzis po niekom blizkom...
ale zaroven to tak velmi velmi chces, ze cim viac sa snazis, tym prezivas vacsi neuspech.
Dolezite je, v prvom rade, naucit sa zit aj sam a byt spokojny. Hodnota cloveka nespociva v tom, ci ma alebo nema partnera, aj ked sme stvoreni zit v pare.
Naucit sa vychadzat "sama so sebou" a mat "rada sama seba" . Nie vsak vo vyzname samolubosti, ci egoizmu, ale skor prijat sameho seba so svojimi kladnymi a aj tymi horsimi vlastnostami.
Skus popremyslat nad tym, co mas rada. Skus skutocne na chvilku muzov vypustit zo svojho myslenia. Chod cvicit, zacni behat, bicyklovat, venovat sa nejakej zalube, a uzivaj si zabavu so spolocnostou ako takou, nevyhladavaj cielene len muzsku spolocnost. Dokazes sa rovnako dobre zabavit aj v zenskej spolocnosti. Nemas kamaratku/kamaratky, s ktorymi vybehnes na prechadzku, ci uz lesa, alebo do parku na piknik?
Hlavne, nebud zufala, ved zivot je aj tak krasny... prezila som si aj ja obdobie samoty, bolelo to, ale zaroven to bolo aj obohacujuce obdobie... 🙂

danielitka26
autor
23. jún 2012

vies ono je to tazke aj v tom ze ked by som aj rada sla sama von vecne pocuvam vycitky od rodiny ze len beham a zhanam ze mam radsej sediet doma ucit sa jazyk alebo si nieco robit v mojom dome ....proste nieje dobre ani tak ani tak
@grettka

grettka
23. jún 2012

rozumiem.. az prilis dobre rozumiem..
ale chce to aj oslobodit sa od zauzivaneho "co na to povedia ludia!" 😀

je to tvoj zivot a hlavne ty sa podielas na jeho usmernovani a tvarovani... si dospela, svojpravna zena.. skus povedat, ze ty si nokoho nezhanas... len si vychutnavas zivot v ramci slusnosti 😉

danielitka26
autor
23. jún 2012

@grettka no a to mas pravdu s tym co na to povedia ludia ...som z dediny a ide mi to tu pekne hore krkom naposledy som bola na dedinskej zabave "pochovavanie basy" sla som sama vsak reku idem aspon program pozriet a pojdem domov, nestalo sa tak, po programe ma dedinsky chlapi slobodni i rozvedeni zacali postupne pozyvat na vinko ...vypila som dva pohare poziadali ma o tanec zatancovala som si s nimi na jednu pesnicku a sla domov ale co sa stalo ?? po par tyzdnoch sa mojej mame dostalo do usi vraj som sa lepila po chlapoch a bola som opita na mol ze som ich chytala tam doel...ani jedna vec nieje pravda moja mama z toho nespavala po nociach plakavala amne to slo tiez pekne na nerv ...ako mam potom zit -???? clovek sa uz nesmie na nikoho ani pozriet nikomu pozdravit aby nebol sposobovany a ako sa siria u nas klebety je katastrofa ako sa povie s prepacenim na jednom konci dediny si prdnes a na druhom si sa posral ....aASI TAK TO FUNGUJE TU U NAS

grettka
23. jún 2012

chapem.. nemas to jednoduche...
tieto dedinske klebetnice urobia z komara somara... vsetko nafuknu... 😠

skus sa s mamou porozpravat, ze to tak naozaj nebolo... niekto zavidi, a ludia radi nafukuju...
len ty a tvoji tanecnici vedia, ze ako to naozaj bolo.. ze si sa na nikoho nelepila, ani nebola opita...

danielitka26
autor
23. jún 2012

ja neriesim uz nikoho kazdeho mam na salame ...lebo ked na nejaky dedinsky drb reagujes este viac ich to bavi rozpytvavat....ked si tisko aj oni stichnu...overene. a preto vyvesiam si este pradlo dam si sprsku a pojdem von aj ked netusim ako sa sama odreagujem :( nieje sa s kym porozpravat ani nic ...no budem si po roku musiet nejako zvyknut na samotu

sisaha
23. jún 2012

@danielitka26 asi by to chcelo odist z dediny a ist byvat do mesta. Tazko najdes niekoho na dedine, kde kazdy kazdeho pozna... 😒

zuzana76
23. jún 2012

@danielitka26 a co v praci? alebo sa prihlas na nejaky kurz - napr fotografovania, alebo jazykovy, alebo uctovnictvo, proste, kde by si mohla niekoho stretnut

miskakyska
23. jún 2012

@danielitka26 preboooha,však si svojprávna a žiješ v treťom tisícročí...je to Tvoj život a myslím,že už máš na to vek aby si rozhodovala o sebe,kde,s kym,čo a ako a nie,že rodičia hento rodičia toto..no a čo povedia dedinčania?...prebooha,to nemyslíš vážne,že nie? :o)

bambulinali
10. feb 2014

Ajoj nedalo mi nezareagovat... Preco zavidis? Vies ze zavist je zla... Treba zacat od seba a odosobnit sa vyst si von ale nie zo zamerom hladat celozivotnu lasku... Dost dolezite je aj co zena vyzaruje... Mala som ex kolegynu ktora nema chlapa a bola ztTogo dost zakomplexovana videla som ako zavidi madden jednej co ma chlapa 🙂 bolo nad 9 kolegyn a kazda mala muza Len ona nie... Je to neprijemne ale v Ofcom rade by som hladala problem v seba...

deprimovana
11. feb 2014

kľud, kľud, kľud!!! úplne kašli na to, čo povedia ľudia. čiže rob to, čo cítiš a chceš ty!!!po druhé, ťa veľmi dobre chápem, že ti chýba objatie, neha, pozornosť, pochopenie a všetko, čo by ti mala dať druhá strana, čiže muž. lenže, keď budeš vyzerať zúfalo, že to bude až z teba kričať "potrebujem chlapa", tak vlastne ani takú oporu nenájdeš, ale ako píšeš nájdeš chlapa len na sex. na takéto pekné veci, ktoré každá žena potrebuje, treba čas na získanie vôbec toho, aby ťa chlap chcel objať a záležalo mu na tebe, lebo len tak to hocikto robiť nebude, resp. prvý, ktorý sa ti zapáči alebo ťa v bare osloví. a najmä taký chlap, spriaznená duša príde vtedy, keď to budeš najmenej čakať, keď nebudeš "zháňať" a práve tá nedostupnosť, nezávislosť, ktorú by si si mala vybudovať najviac chlapov priťahuje. takže v prvom rade mysli na seba, mysli na to, čo máš rada, čo ťa zaujíma, stretávaj sa s kamarátkami, hocičo rob, kde sa budeš realizovať a čo ťa bude napĺňať. hlavu hore!!!😉

grettka
11. feb 2014

@bambulinali
@deprimovana
damy prosim vas, trochu si viac vsimajte datumy. Reagujete totiz na temu spred dvoch rokov, a zakladatelka sa odvtedy ani neozvala.

miskakyska
11. feb 2014

@grettka 😀

maria1989
11. feb 2014

@grettka možno už je vydatá dááávno :D