Cisársky pôrod v Galante - primár Ščasný. Skúsenosti?

denisa87
15. apr 2009

ahoj babenky,rodila niektora z vas u pana primara?napiste mi vase skusenosti 😀 vdaka

lelkesova
15. apr 2009

Ahojček,ja som rodila u primára,bola som s nim velmi spokojná.Vdaka nemu mám krásného syna 🙂

evitkamalicka
16. apr 2009

ahojky, ja som tiez rodila cisarskym u primara a spokojnost velka

denisa87
autor
16. apr 2009

ahoj maminky,som rada ze ste mi napisali,no ja som zatial bola u ortopeda ,mam skoliozu,aj mi doporucil cisarsky tak dufam ze primarovi to bude stacit,a kvoli comu ste mali cisarsky?uspali vas?

evitkamalicka
16. apr 2009

deni ja som prisla rano o 5tej do porodky s tym ze krvacam, namerali mi vysoky tlak a nevedeli mi ho znizit ani infuziami s magnezkom, tak ma poobede brali na cisarsky

denisa87
autor
16. apr 2009

aha takze tak,hlavne ze dopadlo vsetko ok 🙂 v kolkatom tt si rodila?

evitkamalicka
16. apr 2009

rodila som 40tt+3, takze som vlastne malinko prenasala

denisa87
autor
20. apr 2009

a mali ste aj klystir?je to potrebne ?som prvorodicka tak moc o tom neviem...a ako to bolo po cisarskom?ako ste sa citili?a co sestricky,ake boli? Vdaka 🙂

evitkamalicka
21. apr 2009

deni klystir som mala ale preto lebo sme cakali na konkrakcie, stale sme dufali ze tlak pojde dole a budem rodit normalne, ale zial nestalo sa tak...ja som sa po cisarskom citila v celku dobre, davali mi infuzky a injekcie proti bolesti, sestricky fajn...ale najvacsia supa a bolest pre mna bola prvy raz sa postavit z postele, to som myslela ze sa rozplacem

denisa87
autor
22. apr 2009

ahoj evitkamalicka dnes som bola na poradni a na 100% to bude cisarsky...

evitkamalicka
22. apr 2009

deni neboj, bude to v pohode, nie je to az take strasne ako to vyzera, da sa to zvladnut a ked uvidis babenko na vsetko rychlo zabudnes

denisa87
autor
23. apr 2009

uz sa neviem dockat aby som ho uvidela 🙂 uz len 7 tyzdnov 😀 😀 a urcite to nejako zvladneme...mozem sa spytat ake nohavicky si mam kupit,ktore su dobre po cis.?

evitkamalicka
23. apr 2009

ja som mala chico jednorazove nohavicky v porodke ale take nie podbruskove kedze rovno tam budes mat ranu ale ktore mi zakryvali aj brusko

jeanette77
23. apr 2009

ahojte..som tu nová...kto má termín porodu okolo 30 mája?

denisa87
autor
24. apr 2009

evitka a kedy ti priniesli maleho ukazat?

bubatinko
24. apr 2009

aj pri planovanom cisarskom mas klystyr ale kup si ten Yal gel .... maleho mne osobne doniesli cca do pol hodky ako som sa prebrala

evitkamalicka
24. apr 2009

mne doniesol maleho manzel hned ako som sa prebrala 😵

denisa87
autor
24. apr 2009

bubatinko ano citala som uz o tom Yal gely,ale to si spravim az v nemocnici alebo este doma,ci ako? 😕 po kolkych hodinach ste sa prebrali?

bubatinko
24. apr 2009

o 14,00 ma brali na salu a pol stvrtej som uz telefonovala ale kedy ma presne prebrali neviem len si spominam ze to bol pocit ako by mi po bruchu presiel kamion 😀

ten yal si mozes aj doma urobit ale sestra ti ho da namaze koniec lubrikantom aby ti to nebolo az moc neprijemne...

denisa87
autor
24. apr 2009

no uz aby som bola po tom 😀 a po kolkych dnoch vas pustali?

bubatinko
24. apr 2009

ja som isla po 4 dnoch domov

denisa87
autor
24. apr 2009

uz po 4 dnoch?tak to je fajn 🙂 a mas zlatych chlapcov bubatinko

bubatinko
24. apr 2009

dakujem, ale mam kamosku a tu pustili az po 10 dnoch inak normalne sa pusta cca po 7 dnoch tusim ale asi je to skor individualne podla toho ako sa zena citi.... ja som im chcela zdrhnut uz na treti den uz mi to tam liezlo na nervy 😀

dzani
24. apr 2009

Ahoj Deni, tiez som rodila u primara Scasneho, mozem doporucit, je to velmi prijemny a fakt starostlivy lekar, bola som s nim maximalne spokojna, takze drzkam palce. Tiez som rodila cisarskym, ale mala som spinal, tiez narychlo, nakolko rano 4.40 mi odtiekla plod. voda, bola uz zelena a malinka mala slabe ozvy a 2x snuru okolo krku, a lekari sa rozhodli pre cisarsky, tak zme sa narychlo s manzelom rozhodli pre spinal, tj. bola som pri vedomi, citila som len tlaky, ked Vivinku vyberali z bruska. Sestricky boli fajn, hlavne tie na novorodeneckom, vela vela sa pytaj ohladom starostlivosti o babenko, si prvorodicka nemozes vsetko vediet, to je normalne. Ani ja som toho vela nevedela, aj ked som pred porodom vsetko studovala na nete. Klistir som mala ten Yal, mozem doporucit, jednoducha aplikacia, sestricka ti to tam amplikuje za par sekund, v pohode, cakala som ze to bude horsie 🙂 Pustili nas na 5 den.
Takze drzim este raz palceky, vychutnaj si este brusenko, az teraz mi je luto ze som si to brusenko viac nevychutnavala, je to nadherne obdobie, vtedy som vsak viac myslela nech mam malinku pri sebe, co je tiez uzasne 😵 pekny vecer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre