Cisársky rez a dilema okolo neho

kate1616
2. feb 2012

Baby mám velkú dilemu. Som už v 36. týž tehotenstva a babo mám otočené panvovým koncom. Doktor mi vravel, že šanca na pretočenie, kedže je už zafixované na krčku maternice je velmi malá. plod nebude velký a tak mi vravel, že môžem rodiť aj spontánne, ale to ja nechcem riskovať, lebo mám z toho strach. Toto bude po dvoch rokoch moj druhý porod a chcela by som odrodiť radšej cisárskym rezom. myslíte že na požiadanie mi ho urobia? alebo to záleží od okolností. a ešte jedna otázka. Ked by som išla rodiť cisárskym, čo mi odporúčate? Celkovú narkózu, alebo spinálkou? Aké máte skúsenosti? podelte sa o ne prosím. Čas sa mi kráti a ja som z toho dosť nervózna. V živote som nebola operovaná. Dakujem

gab_riella
8. dec 2018
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

pravda je, že teraz sa o nej dost hovori, pretože je to novinka u nas na SR. Moja sestra je zdravotna sestra na chirurgii a tam sa to vraj dost často použiva po roznych operaciach

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
12romi34
6. feb 2019
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

da sa použot po viacerych operaciach, len to treba konzultovat s lekarom a následne objednat v lekarni

zabka788
4. mar 2019
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

stale premyšlam, či je to u nas novinka, alebo je to tu dlhšie,len sa nepouživala a nevedelo sa o nej

julinka29
4. mar 2019
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

neviem ak ou nas, ale v zahraniči sa to bežne použiva po plastickej operacii, po cisarskom reze. AKo dlho je u nas neviem. Hlavne že tu možnost mame a možeme to využit

damoska
19. mar 2019
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

ak sa cisarskeho rezu bojiš, možeš rodit prirodzene. Je t ovela menej bolestive, ako po cisarskom reze, nemusíš brat analgetika a po porode možeš normalne fungovat

mareri
23. mar 2019

stale premyšlam nad tym, ako je to s analgetikami po cisarskom reze a mliekom. Mamička priklada babatko k prsniku, aby sa pustilo mliečko. Ako je to potom s analgetikami? Neuškodi to babatku a neovlyvni kvalitu mlieka?

essenceee
8. máj 2019

neviem či to v tomto poradime. Ale každa žena po cisarsom reze berie analgetika a lekari už vedia čo možu dat a čo nemožu. Toho by som sa nebala

gab_riella
8. máj 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

@essenceee máš s tym nejake skusenosti? Rodila si cisarkym rezom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre