Cisársky rez pri epidurálke. Rodila tak niektorá?

zuzalia
7. nov 2007

Rodili ste niekto cisárskym rezom pri epidurálke???
Myslíte, že sa to dá??? 😨

certica
13. nov 2007

zuz a si predstav,ze mne ani tie prdy sestricky nechceli uverit 😀 ze to skoro

k.a.t.k.a.
13. nov 2007

jááj tak na tie prdy som čakala ako na spasenie 😀 😀 , a nikdy som sa tým tak nechválila ako tam, len aby mi rýchlo dali niečo jesť 😀 😀

zuz11
13. nov 2007

😀 😵 😀 celkom dobra a hlavne zabavna tema je ten porod cisarskym 😀 ma to vyhody 😀

certica
13. nov 2007

ja som sa prakticky hned zacala pretacat na striedacku do obidvoch stran na posteli, takze to asi dost dopomohlo 😉

janetka
14. nov 2007

hehe, presne tie prdy..to je sranda..ja som bola na nadstandarde s manzelom, takze prvy prd a prve hovienko sme oslavovali ako "novy rok"... a ked ste na izbe s niekym...tak sa tam v pohode prdka??? ja by som to asi zastavovala...ale ma trapia blbosti, coo??? 😀

zuz11
14. nov 2007

janetka, no boli sme na izbe rovnake, teda cakali sme na to iste takze sme cakali spolu a tesili sa s kazdeho uspechu 😀

k.a.t.k.a.
14. nov 2007

či v pohode? 😀 ako sa to vezme, prvý je vždy trápny 😀 a ospravedlnuješ sa vkuse, že pardon pardon, 😀 a potom to už nevnímaš

certica
14. nov 2007

ja som hadzala take decentne tiche bez pachu 😀 , tak nebolo preco upozornovat 😀

janetka
14. nov 2007

sa tu rehoceem 😀

janetka
14. nov 2007

prvy sa nedal "urobit tichym" 😉

k.a.t.k.a.
14. nov 2007

😀 😀 ja som aj sestričku poprosila nech mi dá niečo na vetry, lebo som mala brucho ako bubon 😝 áááále potom to už išlo ako po masle 😀

certica
14. nov 2007

sak z toho fenyklacu bodaj by neslo

janetka
14. nov 2007

inak,mne tam straaasne chutil ten fenyklac..kedze som nemohla nic ine..tak som si ho uplne vychutnavala
😉

maminasr
14. nov 2007

s tym prdenim mi to zacalo hned na druhy den a ani mi sestricky nechceli verit,ze radsej este pockame..
a mne tiez tak divoko stlacali brucho ked mi vyberali maleho.az som mala pocit ze mi lamu rebra.ale mam jazvu akoze dost nizko takze mozno preto.. 😉

ajka2
14. nov 2007

Ahojte baby.
Trochu si vás čítam a máte tu kopec srandy.
Aj mne hrozí sekcia a nevedela som sa rozhodnúť ako.
Malá je KP,dokonca nožičkami rovno na krčku a dupoce si jedna radosť takže som už viac než týždeň otvorená na dva prsty.
Vidím že je spinálka celkom v pohode a určite by som bábätko chcela vidieť hneď preto som sa pre ňu rozhodla.
Keď to odtrŕpne bolí to moc?

certica
14. nov 2007

ajka, za seba mozem povedat, ze jazva ma vlastne ani nebolela, ked som lezala, t.j. si v klude, akurat ked ti buchnu infuzku s oxytocinom na stahovanie maternice, tak to citis (to zavinovanie), ale nic dramaticke to nie je. navyse mi sestricka nukala nejake tie lieky na utlmenie bolesti (tiez sa to pichne do infuzky, ale mne sa to nezdalo nutne, stale som cakala, ze to bude horsie - tak ze mozno az potom, ale nic horsie sa nedialo.
potom ked uz vstavas z postele atd, jazvu samoska citis tie prve dni, treba opatrne s pohybmi, ale aj to sa da. podla mna kontrakcie su horsie, aj ked som ich nezazila. mozno sa mylim 😀

vesi
14. nov 2007

baby, hlavne sa nebojte, ak máte bolest pýtajte si lieky od bolesti, je to normálne a uľahčí vám to život. ja som si na noc pýtala ešte aj 4. deň a bez problémov mi dali injekciu, mala som ju aj napísanú od lekára, ale sestra mi ju sama od seba nenúkala 😠 🙂

certica
14. nov 2007

vesi vidis, mna zase sestricky stale "otravovali", ci akoze fakt nechcem 😀

vesi
14. nov 2007

certi 😀 😀 pre mňa tá bolesť nebola až taká strašná, ale v noci som sa chcela aspoň trochu vyspať 😀

certica
14. nov 2007

tak to je pravda, ja som tam prakticky nespala vobec ten tyzden 😝

ajuskamimi
14. nov 2007

AJKA mna zasa bolela prave jazva, teda hlavne, ked som isla dole z postele alebo hore na nu. Postele su dost vysoke a moja 164 cm vyska na ne proste nestaci a tak ma to pritom bolelo. A nemohla som sa par dni zohnut ani cupnut, ale dalo sa to. Prvy a druhy den mi pichali injekcie do zadku proti bolesti, no a potom som si vacsinou vzdy na noc pytala cipok proti bolesti a bolo to ok. Teraz si na tu bolest uz ani nespomeniem a to teda mam nizky prah bolesti a bala som sa, ze ja budem musiet byt furt nadopovana, ale dalo sa to zvladnut 😉

vesi
14. nov 2007

baby, ked sa budete chcieť zohnúť, tak nohy naširoko od sema a do poddrepu... 😀 😀 😀 však ajuska? 😀 😀 teraz sa už na tom bavím, ale vtedy... 😝 😀

certica
14. nov 2007

vesi, no spagat uz asi nespravim 😀 ma teraz napadlo 😅
ajus, sme rovnako vysoke, ja mam tiez tych 164-5

certica
14. nov 2007

ja si toto vobec nepamatam, tak asi som nemala problemy sa ani zohybat alebo bolo vobec potrebne sa zohybat?? 😕 😀

vesi
14. nov 2007

certica, tašku s vecami som mala pod posteľou, do skrine bolo náročné sa dotať kvôli postieľke, bola zima a spolubývajúca mala bábo medzi posteľami, lebo pri okne fučalo a moja bola pri skriniach... 😝 😀

certica
14. nov 2007

no, tasku som mala aj ja na zemi pri posteli, takze asi hej 😀

vesi
14. nov 2007

😀 😀 😀 😀

vesi
14. nov 2007

jaj certi, ale ja som o 10cm vyššia...možno preto si to pamätám, ja som sa zohýbala viac 😀 😀 😀

certica
14. nov 2007

no vidis, ale si zas nemusela zoskakovat a naskakovat 😀

vesi
14. nov 2007

to máš pravdu, ale aj tak to nešlo ľahko... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre