Cisársky rez v Spišskej Novej Vsi. Info?

micicici
26. jan 2009

Prosím Vás všetky mamičky zo SNV, ktoré rodili cisárskym rezom. Neviete ktorí doktori sú u nas na poliklinike oprávnení robiť tento zákrok? Dá sa vybaviť doktor - pôrodník aj keď to nebude môj gynekológ? A koľko to stojí?

rybecka
26. jan 2009

Ahoj,
ja som rodila cisarskym v SNV a neviem ktory doktori maju nato opravnenie ja som si myslela ze vsetci ked su gynekologovia a ja som mala svojho lekara pri cisarskom lebo som sa snim tak dohodla.a kolko to stoji to zavisi na dohode medzi tebou a lekarom

micicici
autor
26. jan 2009

A akeho mas doktora ak smiem vediet? Ako si sa zotavovala? Pretoze kazdy hovori nieco ine, ze lepsi je spontanny a iny ze lepsi je cisarskym...

rybecka
26. jan 2009

ja mam Krajnaka.
Zotavovala som sa velmi dobre prve 2 dni som sice len lezala ale potom som uz zacala chodit po izbe lebo som chcela mat maleho cim skor pri sebe a chcela som byt silna. ja neviem porovnat ktory porod je lepsi lebo som mala len cisarsky ale druhy by mal byt uz normalny tak uvidime.
Zavisi to od zeny ako rychlo sa da dokopy lebo boli tam aj zienky ktore lezali aj 4 dni

rybecka
26. jan 2009

a ty uz cakas babetko? lebo pri mene mas len to ze si snazilka 🙂

micicici
autor
26. jan 2009

Som len snazilka, len som sa zostresovala, lebo mam problem z bedrovym klbom a gynekolog mi vravel ze inac ako cisarskym rodit nemozem, tak som chcela len tak informativne vediet, ako to zeny znasaju. Lebo vo svojom okoli mam len zname a svagrine, co rodili normalne. Proste som sa asi potrebovala ukludnit a nestresovat sa.

rybecka
26. jan 2009

urcite sa nemas preco stresovat.Prezili sme to aj my tak to prezijes aj ty. jasne ten strach tam je ale vsetko sa da zvladnut.Ja mam tiez strach z normalneho porodu ale ked tolko zien to znesie tak si myslim ze aj ja.
tak drzim palce v snazilkovani nech sa vam to cim skor podari 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre