Čo vám pomohlo na vyvolanie a urýchlenie pôrodu?

miss
2. jan 2007

Ahojte, čo Vám pomohlo na vyvolanie pôrodu? Nemám žiadne kontrakcie, ani zátka mi ešte neodišla a už som celkom nervózna z toho, rada by som už mala pôrod za sebou, ale momentálne mám pocit, že budem tehotná večne 😅

zuzka111111
2. jan 2007

tak mozno uz netreba sexovat aby mu tochybaloa vysielvon 😀 😅

danka2
2. jan 2007

zuzzka 😀 😀 😀 presne tak xixi papa a dobru nocku 🙂

lienka.
3. jan 2007

ahoj miss,ja som si myslela,ze uz si porodila...ja som koli tomu svrbeniu musela ist do nemocnice.Dali mi lieky zabrali na 50%,ked boli vysledky dobre tak som sa pytala domov.Strasili ma ,ze koli 2 kontrakciam sa to rozbehne cez vikend,ale ja som nic necitila.Len od vcera som mal 3x bolesti.tak sme ten stary rok prezili...

bubonic
3. jan 2007

miss môj drahý odporúča aby malému lekári ponúkli odspodu banán a čokoládu a keď vystrčí rúčky aby si zobral, tak ho za ne vytiahnite von 😀 . veď jeho ten humor prejde, keď to na mňa príde 😀 .
ale ja myslím, že to bábo si povie svoj čas, aj kolegynka takto prenášala až jej povedali, že budú na ďalšej poradni vyvolávať pôrod a on sa dva dni pred poradňou v noci spustil sám. 😀

erika153
3. jan 2007

zienky ak mozem prispiet radou, tak mi sme sa s muzikom pomilovali (bola som v 39tt)a to sme este srandovali ze ideme vyvolat porod! a o 2 hodiny nato mi odtiekla plodova voda a do 12 hodin som porodila.. len skromna rada 😀

miss
autor
3. jan 2007

zuzka, danka - žeby? no možno chichichi

lienka- ahoj som nevedela co je s tebou si nepísala..co Ti povedali z coho to mas ake lieky Ti dali??? ja sa driapem stale, takisto som bola v nemocnici, ale len 2 dni, ale nie koli svrbeniu no a primar ked videl moje nohy sa ma pýtal odkedy to mam tak som povedala, že asi mesiac, zavolali ku mne kožnu a ta povedala, že je to jednoznacne z tehotenstva, ale nedali mi nic, že iba treba porodit...no a malemu sa nechce von 😠

bubonic- tak ja mam v podstate zajtra termin, to idem do porodnice na kontrolu ak sa nalez nezmenil, pravdepodobne si ma zavolaju na pondelok už aj lahnut do nemocnice na vyvolavacku a možno sa mi to rozbehne este pred nou aj ked neverim ☹

erika153
3. jan 2007

ahoj miss drziiim silno palce, mas pekne fotecky som pozerala tvoj album. ja uz to mam konecne za sebou, a ostala mi koza na bruchu fuj fuj..ale si predstav ze sme bez strii vydrzali a nespravili sa mi uz..som stastna ze som si mastila to brusko..ako sa mas?? citis sa?

miss
autor
3. jan 2007

erika- ahoj, dakujem 😉 aj ja som si pozerala Tvoje fotocky, malý Timi je celá mamka 🙂je to pekný valibuk, nebola si prekvapena, že to nie je dievcatko?ja by som sa smiala keby sa z mojho Samuela nakoniec vyrodila Samuela 😀 😀 urcite si stastna a spokojna, to brucho sa stiahne do mesiaca neboj ja sa tiež desím toho ako bude vyzerat po porode, je super, že si vydržala bez striíí, ja už mam brucho na prasknutie mam pocit, že tam mám už riadneho obríka. Cítim sa unavene, vcera som 2 hodiny behala po obchodoch ale ku koncu som sa ledva doplazila k autu, strasne ma boli panva nielen pri otacani ale aj v kludnom stave už ani spat nemožem pre tie boelsti kostí, ale inak nic..žiadne tvrdnutie brucha, ani kontrakcie, zajtra mám termín tak som straaasne zvedava co mi povedia že kedy už?? 😀 😝 kolko teraz važis?

erika153
3. jan 2007

ani ja som nemala ziadne tvrdnutie mozno jedno jedine alebo dve uz nepamatam vobec..ale ani kontrakcie velke doma nic! len mi jednoducho odtiekla plodova voda a bolo to..co bolo v porodnici to uz nekomentujem 😕 no ale vaha moja je strasidelna, neviem co sa vytesujem ze nemam strie ked mi treba schudnut este 12 kil!!doteraz aj s porodom som dala dole asi 12 kil..doma co som tak 2 kila.. teraz vazim 69.7kg ☹

miss
autor
3. jan 2007

erika- v porodnici ti potom davali vyvolavacku a neslo to tak si skoncila cisarskym? ja mam obavy že skoncim tak isto kedže sa neotvaram ☹ 12 kil si dala dole porodom, vsak to je dobre co chces do mesiaca do dvcoh budes na povodnej vahe neboj, ja som sa už vyse mesiaca nevažila radsej iba by som sa znervoznila 😀 😀 no možno by mi to pomohlo k porodu 😀 😅

erika153
3. jan 2007

miss do mesiaca dvoch v zivote neschudnem 12 kikl ☹ sa bojim ze mi to ostane. ale tvrdohlavo nosim tehotenske rifle lebo mam kopu svojich ale nezmestim sa do nich ale nove si nekupim! proste musim schudnut, ale pri tych jedlach co mi vyvara svokra anosi m ito domov asi neschudnem tak skoro!
hej dali mi aj vyvolvacky jednu injekciu a jednu do zadku cipok aj mi 2x pretrhovali plodovu vodu a neslo to! preto ten cisarsky a este maly mal velku hlavicku

miss
autor
3. jan 2007

erika- tak to si mala dost tažký porod, este že ten cisarsky sa zadaril v pohode a kto ta rodil? v starej si bola nie? už tam chodim tolko ako na klavír, že už som snad videla vsetkých doktorov...Más pravdu nekupuj si nove teraz..proste si povedz, že schudnes..aj ked verim, že je tažke odolat jedlu, tiež svokrovci vyvaraju o dušu a to nehovorím o tých kolacoch co napiekla moja mama len žeriem a žeriem, ale po porode to stopnem a budem aj cvicit.

katulka11
3. jan 2007

Baby, tak ako tak čítam Miss, máš ten istý problém ako ja. Nejako sa tým naším deťúrencom nechce. Ja sa snažím hýbať koľko sa dá, sem tam aj sex ale stále nič. 😖 Cez deň ako keby mi ani nič nebolo, trošku pobolievajú kríže ako bruško ťahá (však ho mám skoro po kolená, tak mi kleslo), trošku mi trvdne brucho a v noci je to horšie. Mám problém sa prevaliť z jedného boku na druhý. 😝

erika153
3. jan 2007

ja by som uz davno cvilcila ale boli ma rez aj brusko este a sa bojim ze si ublizim ked budem cvicit. predsa som s drobcom sama, muz mi uz odisiel do prahy a kto by sa mi o neho postaral? 😕
katulka mne brusko kleslo asi 7 dni pred porodom

miss
autor
3. jan 2007

katulka- takže sa trapis takisto ako ja 😒 no povedz co tie nase deti s nami robia už teraz nepocuvaju 😀 😀 😀 ten sex nepomaha, s mojou maternicou to nerobi nic, akurat sex malého uspava 😝 😀 to, že ti kleslo brusko je dobre už mas nadej že sa to rozbehne ja ho mam stale dost vysoko len rastie a rastie dopredu a ja mam problemy s dýchanim, kolkorat sa nemožem nadychnut ako mi tlaci na vsetko a muž sa ma pýta co tak ťažko dýcham tak mu vravim, že to bude tým, že som tehotna 😝 to su otazky 😀 😀 by umreli keby si mali vytrpiet to co my 😀 kde budes rodit??povedali ti že budes musiet na vyvolavacku?lebo na rastislavke prenasat nedovolia tak ma to ais neminie...

erika- no hej, po cisraskom nesmies cvicit..to si daj pozor..zaleži ako rýchlo sa Ti to zahoji, vsak opýtaj sa potom aj Dr. že by si mohla pomalicky zacat s cvicenim.

Inak baby co neviete porodit 😀 teraz som nieco nasla na nete a hned si to dnes zaobstaram, homeopatika na rozbehnutie porodu, jedna baba ich brala a mala 5 minutový porod 😀 😀

http://www.calendula.cz/články na net/doprováze...

certica
3. jan 2007

miss,to vyzera vcelku zaujimavo. inak tusim nie si zaradena v tab. januaroviek. kukni sem tam aj k nam januarovkam 😉 teda ja som tam len mimochodom 😀 alebo omylom

miss
autor
3. jan 2007

certica- kuknem aj k Vám 😉 su tam nejake prenášatelky? 😀 ty chodis tam a ja zacnem asi k letnatkam ked to tak pojde dalej 😀 😀

dorotka
3. jan 2007

miss vidim ze sa este stale trapis ja ti prajem aby ti to zajtra vyslo 😉 drobec bude mat so mnou narodky 😀 😀 😀
zajtra budem v januarovkach ocakavat kolko babatiek sa narodi

katulka11
3. jan 2007

Erika, ja mám brušino dole už vyše 2 týždňov. 😒
Miss, ja mám pocit, že toto je najstresujúcejšie obdobie v tehu, keď čakáš každou chvíľou že to už príde a ono ništ. A najviac ma štvú tie telefonáty, smsky a otázky typu: "tak čo, ešte nič???" Každému poviem, že ja im dám určite vedieť, ale ide ma šľak trafiť keď sa ma to vypytujú. 😠 A ten sex... tak to je epizoda sama o sebe... Ma to už ani nebaví, si pripadám jak slon v porceláne!

miss
autor
3. jan 2007

dorotka- chichi..no on sa tvari že v januari ani nevýjde 😒 😀 dnes trosku bolest v križoch a po 10 minutach zas a potom nic a to som sa už tesila 😝

katulka- no presne v kuse mi vsteci volaju a pisu ci už...si pripadam, že si vymyslam že mam rodit 😀 😀 😀 tak ako pises k tomu sexu..mna bolia hrozne klby každým pohybom takže tiež ma to teraz ku koncu ani nebavi ☹ akurat mi aj teraz mama volala ci už daco že každý jej vola..tak dofrasa nech si pockaju 😀 😀 Co ma najviac stve, že neviem zohnat tie homeopatika na porod a dokonca ani ten malinikový caj nikde nemaju..som zufala chcem si pomoct a ani nemam možnost 😠

vavka33
3. jan 2007

Miss,ake su to homeopatika,vies nazov?ja to na tej stranke neviem najst

dorotka
3. jan 2007

miss ono je ho asi tazke zhanat ked je tolko lekarni zatvorenych

miss
autor
3. jan 2007

vavka- na rozbehnutie porodu CAULOPHYLUM, na prenášanie PULSTATILLA, pri poporodných bolestiach ARNICA

dorotka- ved toto...tieto homeo su nejake špecialne a maju ich vraj iba na Maratone mieru a tam dnes bola inventura tak skusim zajtra..no ale ten čaj by niekde mohli mat..hladala som na hlavnej, v Hypernove, dokonca ani na pohotovosti nemaji caj z malinika 😠

miss
autor
3. jan 2007

vavka- treba skopirovat celý odkaz, lebo ked kliknes iba na to, nezobrazi položky 😉 ale dala som ti popis aj tak...

vavka33
3. jan 2007

Miss,ten caj je len na uvolnenie svalstva maternice ale nie vyvolanie porodu!!!!!Je ti zbytocne si ho kupovat.Ja hopijem 2tyzden a porod nikde.

vavka33
3. jan 2007

Ozaj,mam si teda kupit to CAULOPHYLUM,ked chcem zacat rodit?

miss
autor
3. jan 2007

vavka- presne caulophylum je na rozbehnutie porodu..aj to druhe pulstatilla ked žena prenasa...po prípade sa opýtaj v lekarni co je ucinnejsie 😀

tinockaaa
5. jan 2007

ahojte dievčatá, tak aj ja sa pridávam k tým čo sa už chcú čím skôr zbaviť bruška a neskutočne sa tešia na bábätko. Aj ja už robím všetko možné aj nemožné na vyvolanie pôrodu a nič nezaberá. dnes skackám na fitlopte po celom byte a smola. malá sa ani nepohne.
miss ty si na tom ako?

palma
6. jan 2007

🙂 hm....spomínam....,aj ja som bola netrpezlivá!ženičky,máte sa na čo tešíť.Držať v rukách ten malý uzlíček-je najväčšia radosť na svete.Veď uvidíte.Ja len tak...,len som vám chcela popriať vela trpezlivosti a rýchly+ľahký pôrod.Držkajte sa! 🙂

tinockaaa
6. jan 2007

asi tu uz nikto nie je, ale ja nejako nemozem spat a prave som sa vratila z prechadzky. vytiahla som manzela sa prejst do mesta, ci nahodou navyprovokujeme našu slečnu k nejakému činu, ale zjavne to nepomáha. 😒 uvidíme zajtra. asi to na dnes vzdám.
tak dobrú noc všetkým.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre