Čo vám pomohlo na vyvolanie a urýchlenie pôrodu?

miss
2. jan 2007

Ahojte, čo Vám pomohlo na vyvolanie pôrodu? Nemám žiadne kontrakcie, ani zátka mi ešte neodišla a už som celkom nervózna z toho, rada by som už mala pôrod za sebou, ale momentálne mám pocit, že budem tehotná večne 😅

miss
autor
8. jan 2007

vavka- pred mesiacom som nala navyse 12,5 kg...odvtedy neviem nevažim sa lebo ma to deptá 😝 ale tie rifle su bokovky a su trochu elasticke tak to bude tým..su pod bruskom cez brucho nezapnem žiadnu mikinu cez neho mam tak 2 kilometre 😀 😀 😀

vavka33
8. jan 2007

😀 😀 😀 Aj mna deptala vaha,po dlhsej dobe som na nu stala a preplakala celu nedelu.Tiez som mala pred mesiacom 12navyse,teraz o dva viac. 😠
Ja mam 106cm,ale je to menej ako 2km 😀 😀 😀

miss
autor
8. jan 2007

vavka- schvalne si idem odmerat brucho...hehe..už som si odmerala, neuveris ale mam tiež 106 😲 😀 😀 ako to že to mame rovnake? 😅 😀

vavka33
8. jan 2007

No vidis,asi mame podobnu postavu. 😀

miss
autor
8. jan 2007

vavka- možno len ty si na tom lepsie lebo si obisla bez strií 😝 kolko merias a važis?

vavka33
8. jan 2007

Myslis pred tehu?Mam 168cm a 53kg.Strie nemam to je fakt,ale par kg navyse 😀 😀

miss
autor
8. jan 2007

vavka- nie myslim teraz kolko mas 😉

vavka33
8. jan 2007

67 😠 😠 😠

certica
8. jan 2007

vavka, sorry ze sa vam tu miesam, ale ja som mala pred tehu 53 a rodila som obdone-ako 66.5kg 😀

vavka33
8. jan 2007

A zas napodobnujem,ze?Pol kg schudnem.Zajtra nejem 😀

katulka11
8. jan 2007

No ja tiež radšej váhu obchádzam zďaleka... 😒 Ale u doktora sa nedalo, musel zapísať. Ja som pribrala hrozných 17 kg 😖 ale vždy dúfam, že to zhodím. Len nech je zdravé.
Miss, inak ja som sa tiež dnes veľa nedozvedela okrem toho že sa neotváram aj keď bábo je už celkom dole. Mám prísť na kontrolu až v piatok, tak dúfam že dovtedy sa niečo udeje...
Inak, moje noci sú hrozné, asi tak 4x zmením polohu z jedného boku na druhý a pri prevalovaní mi strašne rupne v panve. Až sa zlaknem či sa niečo nedeje s bábom.

certica
8. jan 2007

inak, pri tvojom jedalnicku by som povedala, ze priberies max. polovicu z toho

vavka33
8. jan 2007

No aj mne sa to zda cudne.Keby som jedla ako ostatne asi prasknem.Aspon vidis,aky som tip,priberiemm aj z vody. 😠

certica
8. jan 2007

ved mas asi aj tu druhu polku vodu 😀

vavka33
8. jan 2007

😀 😀

miss
autor
8. jan 2007

vavka- ja som mala pred tehu tých 59-60 kg akurat som zacala chudnut asi týžden, lebo to nebola moja vaha vždy som mala tak 53-54 kg ale od tabletiek som pribrala 😝 no a do toho som otehotnela takže na to este dalsie kila 😝 pred mesiacom som mala už 71,5kg co sa mi vobec nepaci, ale po porode to pojde dolu..verim tomu...som optimista v tomto 😀

katulka- na kontrolu mas ist až v piatok? 😲 😲 to nie je trochu neskoro? fuuha tak mna sleduju ako blazni, každý den musim dochadzat kedže som potermínová

certica- to komu patrilo? 😀 kto tak vela papá? 😀

katulka11
8. jan 2007

Miss, hej, až v piatok, dnes sa ma pýtali odkiaľ som a kedže to mám nejakých 6 km do pôrodnice takže keby sa niečo dialo, tak mám prísť. Ale zatiaľ všetko v norme, aj tlak, prietoky, ozvy plodu. Ale na zázname z pásu som mala zachytené aj moje kontrakcie, zatiaľ veľmi slabé ale ja som to pociťovala ako mi vtedy tvrdne brucho. Môj dokino sa vyjadril, že do piatku podľa neho určite porodím. Veď uvidíme... Bodaj by to bolo čím skôr... 😀

miss
autor
8. jan 2007

katulka- aj ja mam vsetko ok..tááák rada by som už porodila chcem už vidiet Samuela 🙂 ale on mna akosi este nie 😀 😀 😝 budeme si držat palce...ja to do tohto týždna nevidim vidim to tak na 15 januara 😀 teda u seba...

katulka11
8. jan 2007

Miss, ja ti držím už aj na nohách... 😀
Aj ja už chcem vidieť tu našu slečnu, už aj strach z pôrodu ma prešiel.

miss
autor
8. jan 2007

katulka - aj jááá už chcem vidiet svojho syna lenivého 😀 😀 😀 co myslis, kedy porodis? ja tipujem, že tak v pondelok na buduci týžden aj to cisarskym 😝

miss
autor
9. jan 2007

katulka, tinockaa, vavka - ako? ja som prave prisla z kontroly, konecne sa to pohlo vraj!že som už otvorena aj nejake pripravne kontrakcie sa zaznamenali! pichli mi dalsiu inekciu, nemaju miesto na prijem, ale vo stvrtok na 90% ma vezmu, dufam, že do konca týždna porodim konecne 😝 😅

miss
autor
9. jan 2007

clanok pre vsetky prenasatelky 😉

http://zena.centrum.sk/win/clanek.phtml?id=1000...

quetka
9. jan 2007

hmm, ked vas tak citam ma dost zaraza, ze vas nechaju takto dlhsie prenasat. Ono sice je pravda, ze vypocitany termin nemusi byt stale presny, ale ak mate podla biometrie dieta akurat tak preco neziadate o porod? Tu v BA ked som 30tt bola v nemocnici na rizikovke si polezat, dost bab tam doslo takych na porod. Proste mali urcity termin, na poradni im lekar povedal,ak do terminu neporodite poradna 2-3 dni potremine a mali dost uz aj s balenou taskou a sli rodit. Snad to lekar povie aj mne ak male sa nebude tlacit na svet 🙂 Ach baby je mi vas luto s tym prenasanim, skuste sa viacej milovat s polovickami a hlavne nech maju poriadnu davku spermii vraj tie obsahuju nejake latky co zmakcuje krcok maternice 😀

vavka33
9. jan 2007

mis super,tesim sa s tebou.Ja mam tie homeopatika,tak snad sa mi podari neprenasat,no uvidime ci to funguje. 😀

paska
9. jan 2007

ja nemám nič ani homeopatiká ani chlapa doma -zatial 😉

certica
9. jan 2007

quetka, tak aj ty si januarovka 😉 . a kde budes rodit?

miss
autor
9. jan 2007

vavka- ja tie homeo nemam 😠 😠 😠 by som zbila babu co mi nechcela predat 😝 ty si este stale pred terminom ty to mas fajn, ale ja som už na puknutie 😀 😎

quetka- noo ono ti doktori si myslia, že žena mohla otehotniet neskor trochu, ale ja vravim, že som mohla mat ovulaciu posunutu tak maximalne o 4 dni možno 5..v den ocakavanej men. som už mala pozitivny test.

miss
autor
9. jan 2007

certica- neda mi to ty uplne vyzeras na tej malej fotke ako moja spolužiacka zo strednej 😀 ale ty nou byt nemožes ja som z KE a ty pravdepodobne bývas v BA dlhsie 😀

tinockaaa
9. jan 2007

ahojte baby,
u mňa tiež zatiaľ nič nové. žiadna zmena. inak, trošku mi to vyhovuje, pretože celé tehotenstvo som nebola chorá a teraz mám už druhý týždeň nádchu ako slon 😒 a primár mi povedal, že sa mám v provom rade trošku preliečiť, pretože nebudem vládať tlačiť. tak sa snažím. mám pocit že mi nič nezaberá.
miss to je super, že sa to trošku pohlo.
vavka, ktoré homeopatiká to berieš? ja beriem arnicu už asi tri týždne.

certica
9. jan 2007

miss, sklamem ta, ja som v KE dokonca este v zivote nebola 😒 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre