Čo zaberá na urýchlenie spustenia pôrodu?

evka_
16. nov 2008

ahojte 🙂

chcem sa opytat, ake mate skusenosti s touto temou? co najlepsie zabera? A co pripadne zabralo/nezabralo vam??

🙂 dik za kazdy tip 😉

biancarv
24. nov 2012

@zuzka38 nemám 😀 a funguje to? lebo ja neznášam umývanie okien 😀 máme také 30 ročné okná, ktoré už vypadávajú a nie všade sa dajú otvoriť 😀

emily_666
24. nov 2012

@biancarv a povysávané? prádlo poprané a ožehlené? 😀 ťažko povedať, bábätku je u teba dobre, daj mu čas, veď termín pôrodu je aj tak vyrátaný + alebo - 2 týždne

xenicka13
24. nov 2012

@cicka00211 si robis srandu 😝

zuzka38
24. nov 2012

@biancarv ci to zaberie nezarucim, ale je to jedna z metod ako sex 😀 pripadne chodenie po schodoch a pod. ale pozeram, ze cakas chlapca, tak tym sa moc vraj nexce..

biancarv
24. nov 2012

@emily_666 poprané a požehlené mám, na to vysávanie sa chystám 🙂 ale aj tak si myslím, že to nefunguje, jednoducho on sa vypýta na svet kedy on bude chcieť, len škoda že to zatiaľ neprišlo , už by som ho chcela mať v náručí

susy82
24. nov 2012

okna urcite nefunguju, teda aspon nie u mna, v den terminu som ich umyvala a nic 😀, malej sa aj tak nechcelo

zuzka38
24. nov 2012

@biancarv tak hlavne nech ste obaja ok, nezavidim, mne by sa tiez nexcelo cakat,a si je to zaciatok treningu trpezlivosti 😉

biancarv
24. nov 2012

@zuzka38 hmm prvému sa chcelo deň pred termínom , tento bude asi väčší pohoďák . Chystám sa aj s manželom na prechádzku do kopca , tak uvidíme 😉

nicolasko55
24. nov 2012

@cicka00211 to nemyslis vazne!!!!! taketo nieco sa tu pytat!!!! si neuvedomujes ze chces zabit dieta,TVOJE DIETA 😠 😠 😠 😠 😠 😠

biancarv
24. nov 2012

@susy82 dobre, aspoň mám výhovorku prečo ich neumývať 😀

biancarv
24. nov 2012

@zuzka38 už mám kufor pri dverách, všetko prichystané, hovorím si no naobedovať som sa stihla, tak by sme už aj mohli ísť a nič 🙂

zuzka38
24. nov 2012

@biancarv tak vies zial o tom nerozhodujeme my, ale krpci, my sme "len" ich "otroci" 😀

nicky07
24. nov 2012

No mne teda nepomohlo nič. Všetky rady ktoré tu dievčatá dávali a zaručene fungovali u mňa spoľahlivo zlyhali. Ale aspon som mala čisté okná a vyvesené záclony a kopu schodov v nohách. Myslím že už nikdy nebudem tak dokonale poznať schodisko našej bytovky :D Malý sa rozhodol že nejde a nepresvedčila som ho nijakým spôsobom. 😀 A to mi aj nejako odtiekla plodová voda čo som ja ani nezaregistrovala a aj tak neprišli kontrakcie. Takže aj tretí drobec sa nakoniec narodil vyvolávačkou. Mám zrejme lenivú maternicu a do spontánneho rodenia sa jej nechce. Inak k téme že umývať okná - keď som ja zúfalo hľadala metódu na vyvolanie pôrodu nejaká žienka napísala že umývanie okien a všetky tie činnosti, kde su ruky hore spôsobujú to že naši drobci majú pupočník okolo krku. Vtedy som si povedala že čo už toto môže mať spoločné. Okná som umyla aj záclony som zavesila a malý ked sa narodil tak mal krásne namotaný pupočnik okolo krku, našťastie bez uzlov. Takže bud nahoda alebo tomu asi treba veriť... 😕

biancarv
24. nov 2012

@zuzka38 veru 😀

polacka
28. nov 2012

tak mne vyvolala porod alchemilka. 4 dni pred porodom som ju zacala pit jedned dva caje denne a bum praskla mi voda v 37tt. az potom som si uvedomila ze alchemika vyvolava porod...

samantha223
28. nov 2012

spermie dopomahaju krcku na lachsie a rychlejsie otvaranie

polacka
28. nov 2012

@samantha223 AAANO to je pravda

sunflower87
12. dec 2012

@polacka no ja pijem alchemilkový čaj už 3 týždne na roztiahnutie pôrodných ciest...ale pôrod mi to zatiaľ veruže nevyvolalo....

polacka
12. dec 2012

@sunflower87 coze? tak mne to zabralo hned. To ma mrzi, tak uz ostava len sexovat a narobit sa v domacnosti. Drzim ti palce 😲

a2303
12. dec 2012

Ja som s kamarátkou z izby chodila v nemocnici po schodoch hore-dole 🙂 na 7me poschodie a dole, potom sprcha a potom zas. Takto sme chodili 2-3x denne a o dva dni na to sme porodili 🙂

sunflower87
13. dec 2012

@polacka No manžela mám v robote dva dni teraz...aj na noc....ale dnes v noci by mal prísť domov 😉 , takže zajtra začínam s veľkým upratovaním xi xi 🙂 a sexovaním 😀

polacka
13. dec 2012

@sunflower87 haha tak to je vyborne, vidim ze uz si 41 tt to musi byt uz strasne cosi. Ja som rodila o tri tyzdne skorej a neviem si ani predsatvit ze by som mala cakat az do 40tt, ved to uz bolo hrozne... 43kg navyse som mala a este bohviekolko by som pribrala behom tych par dalsich tyzdnov. Uz aby si to mala za sebou 😉

sunflower87
13. dec 2012

@polacka no ja som úplne v pohode 😀 nemám problém sa pohybovať....a robiť všetko ako doteraz ....cítim sa fajne 🙂 ja som za celé tehotenstvo pribrala 4kg 🙂 , takže v pohode.... 😀 , ale tak isto by som to mala rada už za sebou 🙂 doktor povedal, že to vyzerá už nádejne 😉 , tak uvidíme.... 🙂

adkasmolka
13. dec 2012

sex, sex a sex 😀 rodit som isla otvorena na 5 🙂

doda67
20. jan 2013

ahojte pomaha tonik na vyvolanie pordu ? alebo nieco ako caj poradte dakujeeeemm :D

stanislava2
20. jan 2013

@doda67 nevyhánaj maličké.Máš snad nejaky vážny dovod aby šiel von skor?Mne tri krat porod vyvolali dva krat po termine že museli už von a treti krat som šla dobrovolne nakolko maly mal váhu 4680g a chcela som porodit bez cisarskeho ked by som čakala do terminu bolo by to ešte viacej a to neviem čo by som zvládla.Na mna sex neplati ani umyvanie okien či chodenie po schodoch.od vyvolavačky do troch hodin boli deti ne svete

zuzkahraskovie
7. okt 2013

zienky nasla som tento clanom sice neskoro ale predsa sa opytam ,nieje nahodou tonic ktory obsahuje chinin nebezpecny na zaciatku tehu? pocula som ,ze je dost pravdepodobne ,ze sposobi potrat.. poculi ste to uz niektora?

kikina4
7. okt 2013

@zuzkahraskovie Ahoj ja som tiez pocula, ze na zaciatku tehotenstva sposobuje potrat.

ivkadracova
9. máj 2014

@adkasmolka mne to nefunguje.. ani vela 🙂 ani full loaded

viktoria28
16. máj 2014

@dula_renka Ahoj dula renka prosim ta chcem sa opytat ci sa moze pit TONIC ked chcem aby som sa zacala otvarat. lebo ja uz som nachystana na porod zajtra mam termin len ide o to ze sa nechcem otvarat. co mam urobit este pre to dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre