Čo znamená, keď doktor povedal, že mám minutý krčok?

casy30
25. júl 2008

Tak kočky, dnes mi povedal moj doktor, že krčok je už minutý....čože to znamená, hmmm? :o))ďakujem

bibinka
25. júl 2008

tzn,že krčok je roztiahnutý,ideš rodiť. je mi divné, poslal ťa domov???
😕

sirinka
25. júl 2008

casy maj tasku po ruke... 😉 krcok ma normalne hrubku asi 2,5 az 3cm a ked sa pred porodom roztahuje, tak sa aj stencuje...drzime palce...

casy30
autor
25. júl 2008

Bibinka, poslal ma domov...akurát mi začala odchádzať hlienová zátka....no, uvidíme....Sirinka, dík za palčeky, asi to budem skoro potrebovať...na koľko to ešte kočky tipujete?

sirinka
25. júl 2008

do zajtra 😅

casy30
autor
25. júl 2008

No, sirinka,uvidíme...ale začína to byť zaujímavé už teraz...bolesti a bolesti....dajú sa ešte vydržať,ale.....mám pocit, že o chvíľu to pritvrdí...uvidíme... 😉

yara2
25. júl 2008

casy - a to este dokazes sediet za pocitacom a kludne si vypisovat s kockami??? myslim to,ze ci nie si uz nervozna,ked to moze prist uz za par hodin....

casy30
autor
25. júl 2008

Yara2, ešte sa to dá vydržať....muž je v práci, tak čo mám robiŤ?nervózna nie som...práve som to hovorila mužovi do telefónu...tak sa na toho mojho jožka teším, že ešte aj tie bolesti sú mi príjemné...no, ale keď to pritvrdí, asi to bude iná pesnička 😉 necháme sa prekvapiť 🙂 a ty, si tehuľka, tiež?

sirinka
25. júl 2008

casy30 do zajtra uz nie su ani dve hodiny 😉 ja som tiez s kontrakciami este hrala pocitacovu hru, potom som si urobila obed a az potom sme vyrazili do nemocnice 😵

yara2
29. júl 2008

casy - ahojky,tak co??? jozko je este v brusku ci uz medzi vami?? ked si tu pisala naposledy,bolo to uz na spadnutie.....

casy30
autor
29. júl 2008

Aho yara:o) jožko je stále v brušku....už som sa po stenách škriabala a zrazu nič:o))) rozmyslel si to, chlapec....no uvidíme... neboj, keď sa narodí, určite dám vedieť...a ty ako?

sissik
29. júl 2008

casy tak podla popisov porodov to moze prist kazdu chvilu 😉
niekde opisovala svoj porod baba, ktorej bolesti ustali na 2 dni a kedze to bolo v zapadnejsich krajinach, cakali kym to pride naozaj same bez urychlovania.
tak drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo 😉

sissik
29. júl 2008

vraj ked bolesti vo vani ustanu, este to nie je ono.
ked sa vo vani znasobia, treba merat cas a ist do porodnice.
teda aspon to pisu baby v diskusii "aky bol porod?"
ale prakticke skusenosti este nemam 😀

yara2
29. júl 2008

casy - ja mam termin az o dva mesiace,takze casu dost 🙂

bibianna
30. júl 2008

casy 30, akože nie si medzi nami augustovkami 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

luciaakubko
30. júl 2008

ja som mala krcok opotrebovany uz v 34. tyzdni, otvorena som chodila dva tyzdne na tri prsty a porodila v 40.tom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre