Ďalšie tehotenstvo 3 mesiace po pôrode. Skúsenosti?

petrah9
25. júl 2011

Už tri mesiace má naša dcérka a je pravdepodobné že budeme mať ešte jedno bábätko. test bol pozitívny. aké máte vy skúsenosti s tehotenstvom tak krátko po pôrode ? nechali ste si bábätko ?

tatianuskaaaaa
10. aug 2011

Ahoj. no ja mam taku skusenost,jedna dcerka ma 22 mesiacova a druha 10mesiacov. A nebanujem, tazke to bolo pocas tehotenstva ale teraz to je fajn. Aj ja prajem skore uzdravenie!

8161089266
1. feb 2013

AHOJTE SOM TAKA VYPLASENA .MAM 9ROCNEHO SYNA.POL.MESACNEHO ALEXIKA.ZDR.PROBLEMY NEMAM.MENZES MI MESKA.BOJIM SA SPRAVIT SI TEST.

danussskah
1. feb 2013

@8161089266 Musis si urobit ten test,aby si vedela na com si.Neistota je najhorsia.

zuzikovasandra
12. júl 2013

Ahoj...medzi mojimi je tiez malinky rozdiel 13mesiacov...a zatial toneni bohvie co....som straaaasne unavena bo dalsej neprrespatej noci.... Ale uz by som ich ani za svet nedala ....velmi ich oboch lubim... A somrada ze ich mam... 🙂 🙂 🙂

.

palla12
16. júl 2013

Ahojte ste prave take mamicky, ktore potrebujem. Prosim Vas o vyplnenie dotazníka, ktory je zamerany na rizikove faktory predcasneho pôrodu. Veľmi by mi to pomohlo. Vopred dakujem za Vas cas, a tiez ochotu. emoticon

https://docs.google.com/forms/d/1oFIVbHbzR4mGOd...

dana1231
22. máj 2021

Som 4mesiace od pôrodu ❤️A znovu som tehotná . Čo mám robiť ? Zvládnem to ? Mám 18r. O maličkú sa starám vzorne hovorí to aj doktorka ale ide o školu . Bábätko je mi ľúto dať preč (iste si to potom časom budem vyčítať ) ďakujem za každú radu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre