Domáce recepty na uľahčenie pôrodu. Poznáte nejaké?

ikaika
15. nov 2007

Caute babulky,
ja so zatial pocula iba o piti malinoveho caju a jedeni 1 lyzicky lanovych semiacok. Poznate aj ine???
😉

ikaika
autor
15. nov 2007

nikto??

certica
15. nov 2007

ahoj, nie su to sice domace recepty, ale kuk napr.: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

alebo potom masaz hradze, tiez je tu niekde o tom tema...

bihan
15. nov 2007

ikaika.. všetky tie "recepty" na uľahčenie pôrodu fungujú na princípe "prevencie" a väčšinou treba s užívaním (čohokoľvek) začať okolo 36tt, takže sa obávam, že pre teba už je trošku neskoro 😅

ikaika
autor
15. nov 2007

dufam ze nie 😝

ikaika
autor
15. nov 2007

ja od 36 pijem malinovy caj a jem tie semiacka - a nic 😒

ale pocula som ze je este kopec inych tak som chcela pocut nieco z overenych receptov od kociek co vyskusali osobne 🙂

veronika13
15. nov 2007

užívanie švedských kvapiek dva týždne pred pôrodom

hedunecka
15. nov 2007

no ja som skusila vrelu vodu, behanie po sxodox, turu v horax, malinikovy caj som pila, stiplave ale tak poriadne ze som skoro infarkt dostala, sex, upratovanie no proste vsetko a nic nezabralo isla som v 41tt na cisara 😀 ale heidi asi vedela ze nema ist prirodzene lebo mala vacsiu hlavicku a dr.povedal ze by som asi takcitak skoncila sekciou alebo poptrhana az na xrbte tak som rada ze to takto dopadlo a to som ju xuda kazdy den vyhanala 😅

hedunecka
15. nov 2007

no ale tym som vam chcela povedat ze niekedy nemusite mat ani ulahcovace a skonci to aj tak inak..

ja som si zhanala vsetko aby to dobre dopadlo pila som malinik kazdy den 2salky, papkala tie semiacka a tiez masaz hradze obcas..ale zevraj su dobre tie homeopatika 😉 ale kopu bab tiez planovalo toto ze co je na ulahcenie a ani poriadne nic nestihli a uz mali po tom..tak dufam ze ti vsetko dobre dopadne a ze nebudes muset ani nic potrebovat a bude na svete sup sup

kikica
20. jan 2008

ahojte baby,ja som ešte s srychlovačmi nezačala ale počula som o tej ostružine malinovej tak si ho pojdem asi uvarkat 😉 ale som zvedava kedy sa mi ten drobček narodi doktory sami nevedia v ktorom som tt.tak mam dva terminy 24.1.08 alebo 8.2.08 ale citim sa celkom dobre

tonita
20. jan 2008

ahojte, inac sa chcem spytat, ci to vobec nevadi, ze ten malinkovy caj zacnem pit uz teraz? Som v 36tt. a na porod to je este relativne skoro,ze? A ten cajik je kde kupit?Normalne v obchode?

certica
20. jan 2008

ten malinik ale nie je na urychlenie nastupu porodu, len by mal pripravit maternicu na porod a tym jeho priebeh trosku ulahcit, napomoct...

sonenschein
20. máj 2008

Ahoj kocky mam jednu otazku tie lanove semiacka sa len prehltaju alebo aj zuju 😅 ? Kupila som ich v DM drogerie dufam ze su to tie spravne 😕

evina313
20. máj 2008

no ja som bola vcera na poradni / 40 tt/ a lekar mi odporučil sex.Vraj spermie ubsahuju nejaku latku ktorá uvolnuje porodne cesty. neviem, neskusala som 😉

sonenschein
20. máj 2008

to je pravda tak sup do toho 😉

dididi30
20. máj 2008

evi je to pravda, treba vyskusat, mozno to nepomoze ale ulavy sa ti dole, aj pitie cajiku pre tehu maminky , napr aj malinikovy 😉

anamor
20. máj 2008

treba vyskusat vsetko, ale vacsinou su to len babske reci, lebo ja okrem umytia okien som uz vyskusala asi vsetko 😎 podotykam, ze v 26tt ma pre hranicne skrateny krcok supli na kludovy rezim na rizikove 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre