Druhé zašívanie po jednom pôrode

sisa0310
16. jún 2014

Baby som zufala...
Od porodu preslo viac ako dva a pol roka, "skusena" pani doktorka ma tak krasne pozasivala, ze som trpela tri mesiace po porode, štychy sa rozpadli, zahojilo sa to "krasne" po par mesiacoch tak, ze som bola pred tyzdnom konecne (po dlhom odhodlavani) na prešivani... A problem zacal zaseeee ☹ Mam ukrutne bolesti, nemozem sediet, nemozem behat za malou, ledva navarim, operiem... Aj to zo zatatymi zubami... Pozeram sa stale "zospodu", dnes mi zacal akysi silny biely vytok, mam pocit ze rana sa nezacelila, ale otvara... Neviem co mam robit, som nervozna, vlasy by som si najradsej trhala... Stipe ma to, boli,trha ma v tom, močim v sprche s tym, ze si davam hned aj sprchu na ranu... Vybrala som ATB a stale je horsie... Presla si tu niektora mamina podobnym problemom?
Co mam uz robit?
Za tri dni mam kontrolu, no neviem si predstavit ako sa vyštveram na kozu a rozkrocim nohy...
Poradte mi prosim vas...

kadri
17. jún 2014

@sisa0310 ako dnes, lepsie? este vnutorne mozes podporit hojenie pitim caju z nechtika lekarskeho 2x denne, ten je velmi ucinny, protizapalovy a cistiaci zaroven, upokojuje podrazdenu a poskodenu pokozku

ewca
17. jún 2014

boze pri tomto som si spomenula na moje katastrofalne sitie a nasledne zapaly po prvom porode... ja som nemohla ani chodit, ani sadnut si, nic... cely den som nic nepila len aby som nemusela ist na zachod... nakoniec som mala asi 7 druho atb za sestonedelie... a dr. mi odporucal aj rosalgin aj kamilkovy exrakt... mne to repik zhorsoval, lebo sa mi to tam cele akoby vysusovao, to mi nerobilo dobre...alebo skus ten SOS sprej z aloe vera, to si tiez baby pochvaluju

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre