Je možné otehotnieť počas šestonedelia?

miss
24. feb 2007

Baby máte niektorá skusenost s o tehotnením v šestonedeli? vraj nejakých 80 dní po porode je žena neplodna no nemusi to tak byt, zaujimalo by ma ci mate s tým osobnu skusenost, alebo ci poznate nejaku b abu co takto skoro po porode otehotnela. Stale kojim, menstruaciu som este nedostala a tak je tažke si to odsledovat 😅 😔 aj ked na buduci týžden už zacnem s HAK.

hanka274
26. feb 2007

miss, chcete mat dalsie bejby v buducnu?

miss
autor
26. feb 2007

hanka- tak o 5 rokov dceru 😉

tinockaaa
26. feb 2007

miss- daj vedieť ako si dopadla, v žiadnom prípade nepáchaj samovraždu... 😎 no ani ja nemám dobrý pocit z tabletiek, hlavne teraz, keď som sa ešte nezbavila všetkých kíl z tehotenstva, tak sa dosť bojím aby som z tabletiek naspäť nepribrala. ani kondómy veľmi nemusím, ale vždy lepšie ako riskovať ďalší pôrod do 9 mesiacov... 😀

hanka274
26. feb 2007

aj my 5-6 rokov. No a potom ak by sa pritrafilo neplanovane dalsie (tretie), tak potom dam muzovi podviazat vaj. U nich to je vraj mensi zakrok ako u zien. No ale co vcul? My davame bacha riadneho. Nic ine nemozem a nechcem...

miss
autor
26. feb 2007

hanka- preco nic ine nemožes? mas nejake problemiky zdravotne? noo ja som pocula o tom že sa mužovi daju docasne tie kanaliky semenovodov prerusit malou operaciou a da sa im dokonca aj obnocit dalsim zakrokom plodnost som to vravela už mužovi ale odpovedou mi bolo "no urcite" 😝 😀 😀 😀

hanka274
26. feb 2007

jasne, to cakam aj ja. Ale po case snad ak by som mala ja ist na podviazanie, tak myslim, ze by isiel radsej on....

Ja som brala antikoncepsiu tusim v 16tich, 17tich, neviem...no proste vtedy ked som bola este v puberte a zacinala svoj sex. zivot. No a po 2 rokoch som si nasla hrcku, chodila som do tehu na kontroly a aj sa mi to liecilo. A aj vyliecilo. Nastiastie to bola len zlaza nejaka vacsia, asi mliecna ci co. Ale vraveli mi tam v ust. Sv. Alzbety, ze ak by som pokracovala, tak by to mohlo dopadnut horsie. Ze to bolo pravdepodobne isto z antikonc. Takze to uz ani nechcem vidiet. Odvtedy som to nebrala, davala bacha, po 3 rokoch nasla toho praveho a neplanovane sme splodili Hanku. Boli sme v Taliansku, maju tam makke postele a tatovi sa smyklo, chi. Inak by sme mali asi tento rok....

miss
autor
26. feb 2007

hanka- aha..ja som mala tiež fibrom...ale este v puberte a to som nebrala HAK..asi by som mala o tom povedat Dr. niež mi vtedy asi zblbli hormony tak kondomy su asi najmenej zavadne 😀 😀 😀 ja ani neviem kedy sme si davali pozor hehe 😝 😎

miss
autor
26. feb 2007

idem spat je vela hodin kým malý nevstane že chce jeeest 😠 😀 😀 Dobru nocku zajtra možme pokracovat..ci vlastne už dnes 😎

arabeska
26. feb 2007

ja si dam po druhom dietatku teliesko.moj muz by asi nesiel na ten zakrok...ale tie tajne dufam ze sa nam tak o 10 rokov podari 3 😀

hanka274
26. feb 2007

ahojte, idem aj ja buvat...
arabeska-ja dufam, ze manzel na to pristupi, este mame cas o tom vraviet ale aj tak.
miss-neboj, pride rezim a tak. Klud, drz sa...

slavkamesinova
1. júl 2011

ahojte som tri tyzdne po potrate cistim sa krasne teraz mam menzes ...chcem sa spitat otehotneli ste pocas sestonedeli a nemali ste ziadne problemy infekciu????????,

bubik11
4. dec 2013

teraz by ma zaujimalo, ci si otehotnela aleno nie.. tam sa vcera podarilo 5 tyzdnov po pirode, tak ci sa mam bat lebo nie..

domca3222
31. máj 2015

Ahojte babi som po kontrole po sestonedeli,a uz tri dni uzivam antikoncepciu a pet dni dozadu sme sa s partnerom intimne zblizili ale pouzili sme ochranu.A od vtedi co uzivam HAK sa citim nafuknuta,slaba no skoro ako znova tehotna.myslite ze som?alebo mam zmenit HAK?dakujrm majtesa.

mirkapsnupydog
31. máj 2015

Moja sesternica je o 10,5 mesiaca staršia od brata 🙂

natalia09876
6. apr 2023

@miss chcem sa spýtať mám šestonedelie a mala som sex po 4tyzdnoch nekrvacam iba spinim a mali sme sex bez kondómu ale nedal to do mňa chcem sa spýtať či môžem otehotnieť kojim babetko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre