Je pravda, že každú ženu po pôrode cievkujú?

jablcko1
18. júl 2008

Je pravda, že každú ženu po pôrode cievkujú?! Je to bolestivé?! Ako to vlastne prebieha a kto to cievkovanie robí?! Vďaka

deina
22. mar 2013

@maznacik40 k cievkovaniu? Nieee, to vobec neboli tak velmi, ozaj len trosku. A po cisarskom nieco od bolesti davaju, to ano.

weke
22. mar 2013

Mna cievkovali a pritom mi poranili mocovu trubicu, takze potom ma museli este dva krat cievkovat, lebo som sa nedokazala vycikat. A tym mi to este zhorsili...Potom som sa mesiac dokazala vycikat iba v sprche ☹ Bolo to strasne obdobie ☹

ajka30
22. mar 2013

mna necievkovali, ja som sa po porode vycikala v pohode ( ostatne az take v pohode nebolo 😝 )

zuzulik8883
10. feb 2018

@marrrka aj ja mám s tým problém :/ občas som mala pocit že mi tam zaviezli cievkovaním infekciu... aj dva roky po pôrode mám stále problém v danej oblasti je to citlivé... keď partner v tej oblasti "šmátra" tak ho hneď navygujem vyššie alebo nižšie lebo je to taký nepríjemný pálčivý pocit :(

sofinka156
10. feb 2018

Mňa už cievkovali niekoľko krát a v pohode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre