Kde mi urobia klystír?

exploited
16. dec 2014

Ahojte. Je mi to dosť blbe ale neviete mi niekto poradiť kde robia klystir? Hladal som cez google ale nič nenašlo konkretne iba to ako to robiť doma a z toho mam prave obavu. Predstava, že by som mal sam sebe robiť klystir ma desí. Hlavne keď som to nikdy v živote nerobil ani nevidel robiť. Ak viete kde tak poraďte prosím, pripadne ak by bol niekto ochotný/á spraviť mi klystir kto ma s tym skusenosti a vie ako na to budem vďačný. Som z BA. Vďaka 😒

pribinak
16. dec 2014

Vsak si kup tabletku v lekarni, ktoru normalne zjes a zapijes vodou

mawka
16. dec 2014

@exploited kup si MgSO4 v lekarni za dve eura. dva dni jedz len mliecne vyrobky a pi vyvar. po dvoch dnoch si rozmiesaj ten prasok v 2 deci vody a pi. na komplet vycistenie creva treba vypit tri pohare take a s 2 hodinovym odstupom. budes perfektne vycisteny. toto sa standardne robi pred kolonoskopickym vysetrenim. a nemusis sa tyrat klyzmou.

sissy27
16. dec 2014

@pribinak
@mawka prečo mám dojem, že tu nejde o zdravotný problém alebo nedajbože "týranie" ? 😅
@exploited čo toto http://www.vitalhaus.sk/crevna-sprcha/ ? prípadne si zadaj do vyhľadávača "črevná sprcha" , nájdeš aj iné zariadenia... klystír ako taký sa robí myslím len pre pôrodom alebo nejakými špecifickými vyšetreniami a zákrokmi, kedy treba mať čisté črevo... prípadne v špecifických (nie lekárskych 🙂 ) zariadeniach...

mawka
16. dec 2014

@sissy27 napadlo ma to asi 4 minuty po tom, ako som odoslala prispevok. ale nechcela som uz dodavat, ze zacina byt trendy klystyrovanie 🙂 😀 😕

mawka
16. dec 2014

@sissy27 ...lebo sa to napadne podoba na iste ziadosti istych "fajnsmekerov", ktori to skusaju na vselijakych socialnych sietach. a hladaju niekoho, kto im urobi klystir aj bez odporucania lekara.

pribinak
16. dec 2014

@sissy27 ma tam fotku s detmi, tak snad ziadny ..... (Teda aspon chcem tomu verit)

sissy27
16. dec 2014

@pribinak tak zas, aj keby... toto je jedna z tých zábaviek, ktoré nikomu neubližujú, takže nie je čo riešiť, ak to niekoho baví 🙂

exploited
autor
16. dec 2014

Nejak sa to tu zvrhlo. Čital som, že to podporuje imunitu a zlepšuje traviaci system. Hlavne uvolňuje zapchu. Len všade je navod ako to urobiť doma sám a ja s tym skusenosť nemam. Netužim si poškodiť čreva a isť pod skalpel 🙂 preto prosim o radu pripadne pomoc

exploited
autor
16. dec 2014

@pribinak čo žiadny? Ja tu nehladam žiadne sexualne praktiky ani možnosti nevery. Mam rodinu ktoru milujem a netužim to pokaziť. Prispevok som pridal z čisto lekarskeho hladiska a ak si tu niekto chce z toho robiť srandu tak to nemusí ani komentovať.

michi284
16. dec 2014

@exploited ahoj, ale pokiaľ to potrebuješ zo zdravotných dôvodov, tak je to dobré konzultovať s lekárom, napr. gastro alebo tak a tam ti určite poradia. ale asi nevieš, čo žiadaš dobrovoľne. lebo dá sa to riešiť aj inak, ako už písali tabletky alebo podobne.

17alexis
16. dec 2014

@exploited klystír alebo moderne - črevnú sprchu robia v centrách krásy, či tak dáko sa tomu hovorí. 😀 Mne to robili pred operáciou a radšej by som bola vkuse chorá ako ísť na niečo také ešte raz. Normálne to robia v nemocnici... ešte doktor sa smial, nech to tak neprežívam, lebo vo wellnescentrách si za to ešte aj platia a ja mám procedúru zadarmo. 😀 😀 😀

exploited
autor
16. dec 2014

Ab som to upresnil čipky ani živočišne uhlie na mňa nema učinok. Počul som, že toto pomaha. Znova opakujem nemam s tym osobnu skusenosť a preto žiadam o radu pripadne pomoc. Viem čo to je a aj čim sa to robi.

vefi89
16. dec 2014

@exploited neporadím kde, ani neviem, asi jedine, ak to je zo zdr hladiska, tak obvoďák ti poradí určite?? .. ale napadá ma čaj senny list... 😅