Kde vám odtiekla plodová voda a ako ste reagovali?

petka_s
2. okt 2008

ahojte mamicky,
chcela by som sa opytat kde vsade vam odtiekla plodova voda?
ako ste na to reagovali??
zaujima ma to,preto lebo budem musiet v zime absolvovat nejake skusky,
a tak aby som vedela co robit ked nahodou to bude v skole.. 😀

bobocka
27. apr 2011

@petka_s no ja som zacala rodit presne pred tym ako som si vecer lahla do postele.zrazu vo mne daco ruplo a hned som musela na vecko utekat.tam som travila skoro tri hodiny a ked som si uvedomila,ze to asi nie je behacka,ze asi rodim,tak sme sli do porodnice.tam sa ma sestra pytala,ze ci mi voda odtiekla a ja,ze neviem,ze som dovtedy na vecku sedela a ako prvorodicka som netusila ako to vyzera,ci je toho vela ci ako,ci som to zachytila ked som an tom vecku sedela...no a zrazu prask a splechot rovno v ordinacii. 😀 ja som sa hned ospravedlnovala,trapas 😅 a sestricka,ze je to ok,ze nech sa netrapim,ze je to cire,ze je to ok. 😀 takze asi tak. 😀 😀 😀 sila,ze na toto sa zena nema ako pripravit.tam ziadne varovanie nie je.proste to v sekunde vysplechne a je to 😀 😀 😀

1tinka6
13. nov 2016

Ahojte mne odtiekla plodova voda v 40 tt ked som bola na kontrole v nemocnici tak si ma tu nechali uz je to skoro 20h potom a este stale nenastupili kontrakcie a na porod to vobec nevyzera. Ma niekto takuto skusenost ? Bojim sa o babetko

lavinis
13. nov 2016

34tt+1. doma po návrate z WC 😀 a keďže to bolo o 6 týždňov skôr, tak šok, najskôr som myslela, že výtok, ale potom som vstala z postele (mala som prísny kľudový režim práve kvôli hrozbe predčasného pôrodu) a muž hovorí, veď máš celú sukňu mokrú 🙂 tak sme rýchlo zavolali svokrovi, sadli do auta, svokru sme naložili cestou (bola na hodine angličtine) a šli sme do nemocky. Inak som bola celkom pokojná, bola som rada, že som to dotiahla až do 35tt, keďže od takého 28tt som musela ležať.
Inak som bola práve 1,5 dňa doma z nemocky, kde som si týždeň poležala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre