Kedy mám očakávať pôrod, keď som otvorená na 1 prst?

drobcek117
11. nov 2015

Ahojte , dnes som sa s vami prisla podelit o dnesnu skusenost, bola som na poradni , doktor ma pozeral zospodu a skonstatoval ze som otvorena na 1 prst a cervix 2cm ( od zaciatku boli len 3cm az do dnes ) Chcela by som poci0ut vase skusenosti ako to prebiehalo, ako dlho mozem byt tak otvorena alebo ci mozem porod ocakavat uz kazdu chvilku, som prvorodicka a 21 .11 by som mala mat termin , No dnes aj sestricky u doktora mi priali pekny porod a skoro mi zabudli dat datumdalsej poradne akoby to uz nebolo mozne a ze potom nejake papiere ked porodim im zanesiem , napisem sms keby ta dalsia poradna o tyzden neprisla atd... Dakujem za kazdu odpoved zenusky 🙂

bambiv
2. dec 2015

Ja som otvorena na 1prst krcok makky, som 37+5tt tak cakam, lekar hovoril,ze to moze byt kazdym dnom a stale nic☺

nadika1808
9. dec 2015

Ja som na 1,5cm otvorena a mavam bolesti aj v krizoch ale da sa to vydrzat potom to skonci a je klud pôrod moze byt aj presne ako ty dali termin mne to vyslo pri prvom 15 som nastupila do nemocnice a 16 sa narodil teraz mam termin 22december

drobcek117
autor
10. dec 2015

@nadika1808 jeej tak sa drzkajte 🙂))

nadika1808
11. dec 2015

@drobcek117 dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre