Kedy môžem začať chodiť do posilovne po cisárskom?

vieroslava
22. mar 2007

Ahojte,
chcem sa spytat kedy mozem zacat chodit do posilovne po cisarskom s tym,ze brucho nebudem zatial vobec cvicit a ostatne len s malymi vahami?
Velmi ma boli cele telo a doma sa neviem prinutit cvicit-ja mam rada cvicenie na strojoch.
A takisto ma zaujima kedy mozem ist prvy krat na plavaren a teda aj do virivky a sauny.
Dakujem za odpovede

bambulkabambulkova
29. jan 2011

🙂 ahojte som po sekci presne dnes 2mesiace zajtra by som si isla zaplavat mozem???Boli ma chrbat a chcem ist cvicila som zumbu no krvalcala som trocha po tak radsej nie poradte mi dakujeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 napiste mi postu

kitty1984
29. feb 2012

ja som tiez 3mesiace po cisarskom a pred tym som pravidelne chodila do posilovne a teraz by som chcela zase zacat myslim ze brucho mam uz vporiadku a tak by ma zaujimalo ake cviky uz mozem cvicit v posilovni lebo kojim a neviem ci to nebude skodit mliecku tak ak ma niektora skusenosti tak by som bola rada ak by nieco poradila🙂

bejby81
27. aug 2012

@kitty1984 Ahoj. Ako si to vymyslela nakoniec s tým cvičením? Vidím, že ti nikto neodpovedal. Tvoj príspevok sedí do bodky na mňa teraz. Môžeš mi poradiť?

nicebaculka
27. aug 2012

ak kojis tak nemozes robit cviky tazkeee pri ktorych sa strasne spotis, lebo potom sa meni mlieko v prsnikoch.... nejaka kyselina sa tam tvori,,, to nam teraz hovorili na tehotenskom cviceniii

kitty1984
13. sep 2012

@bejby81 takze ak mas cas kludne mozes do posilky cvicit s cinkami s lahkou vahou to mozes ked este kojis neodporucam behanie aby si nestratila mliecko ja mam doma steper tak sa snazim pravidelne aspon trocha .priznam sa do posilky este nechodim nie zeby som nechcela ale casovo mi to nevyhovuje :(ale bola som uz a bolo to super 4dni svalovka dobry pocit hihi 🙂 a ty ako si to poriesila ?

ddankaa2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
euka210
21. okt 2012

co ja viem, tak po 3m

barbishkamiracle
29. dec 2012

Pridte si vyskusat ukazkovu lekciu MaMaJogy, iba za 1 euro.
https://www.modrykonik.sk/shopy/moj-shop/ine-pr...

evkaa6
18. júl 2013

ahojte kocky ja som tiez po cisarskom ale dneska je to prestne 8mesiacov co sa moje dvojicky narodili a az minuli mesiac som zacala plavat a robit brusaky zatial som sa bala i ked ma nic nebolelo a to velke brucho ma hnevalo brrr a strasne ale uz teraz to zacina pekne upadat dole takze sa nebooooojteee 🙂)))

ivi_kiwi
23. júl 2013

Baby kedy si mozem stahovat po cisaraku brusko a na ako dlho? Kedy zmizne? 2 mesiace po porode mame svadbu tak preto sa nahlim. Dakujem za odpovede :-*

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre