Kedy sa pred pôrodom oholiť?

jeny
7. aug 2007

Trochu blbá otázka,ale fakt neviem,holím sa raz za týzden,hrozne mi to drazdi pokozku a chlpky rýchlo dorastaju.Tak aby som bola pri pôrode uplne oholená može sa to spravit aj po odtečení plodovej vody ešte doma?

mami.sk
20. mar 2009

ja chodievam na depiláciu takže toto som vôbec nemusela riešiť 😉

aponchie
21. mar 2009

mami auuuu to musi bolet jak cyp 😀 na ten bikini wax jo?ja jak to jednou videla sem sla do kolen,me boli silene i trhani kniru 😀

aponchie
21. mar 2009

jinak ja se teda odblesuju na intimnich mistech pokazde pred kontrolou v poradne a ted uz zacnu vic a vic ..driv by me to udelalo ty cervene pupinky a to mam nivea gel na holeni a gillete ziletky suprove proste mam tvrde chloupky a vypadam fajn po holeni max 2dny pak jak starej kdyz dorusta 😀 zkousela sem ty kremy,ale nezkusila sem znacku Veet prej je dobrej mela jsem jen opilcu a to je teda na prd setrela sem co se dalo a zbytek stejne doholis a je to takove ble...

sisstin
21. mar 2009

apon: pokud máš tvrdý, nepoddajný chlupy...tak jsou tyhle opilcy atd. na hovno 😒 já se taky snažim holit tak jenom jednou tejdně, bo jinak jsem samej bolák 😒 a to to nejdřív předholim depilátorem, pak žiletkou po směru, a pak až proti...ale stejně mi to nedělá dobře 😒 jo..a černý tečky mám už snad druhej den 😠

aponchie
21. mar 2009

no presne pro me by byl asi ten vosk,ale ta bolest to nedam zvlast tam sakra 😝

jeudi
21. mar 2009

ahojky me oholili az v porodnici na porodnim sale..oholila bych se sama,ale bohuzel uz sem si tam nevidela 😀 😎

terry2
21. mar 2009

Mě oholili taky až v porodnici-přes svoje obří břicho bych toho doma totiž nebyla schopná 😀

aponchie
21. mar 2009

se zrcatkem to jde a partner snad pomuze ne? 😎

jeudi
21. mar 2009

to ja bych se asi bala sverit to manzelovi 😎 😀

aponchie
21. mar 2009

jezisi a proc? 😀 prave manzelovi verim teda vic jak nejake PA 😅

mami.sk
21. mar 2009

aponchie, ja som začala chodiť a depiláciu bikín až v tehotenstve a prvýkrát som myslela , že tam už aj porodím 😀 😀 😀
ale potom to už bolo v pohode, zvykla som si 😉 a stále som si hovorila, že tá bolesť je nič oproti tomu čo bude pri pôrode - a bola to taká predpríprava 😀 😀 😀
a pôrod už bol brnkačka 😉
predtým keď som sa holila tak mi hrozne liezlo na nervy to zarastanie chlpkov a to bolelo viac ako celá depilácia, :

sa po pôrode som to ocenila, že som mala pokoj od chlpkov 😀

nini19
23. mar 2009

.....ahojte,dobra tema...no ja sa tiez holim tak priebezne a dufam,ze to este nejak pred porodom stihnem s pomocou manzela...ale ked odtecie plodova voda uz by sa nemala riskovat ani sprcha doma az v porodnici radsej,mohla by sa zaviest k miminku nejaka unfekcia,aspon tak nam to hovoril doktor na predporodnej besede..... 🙂

suem
23. mar 2009

mami.sk to chces povedat ze sa nechavas dolu uplne vydepilovat? 😨
Ako tam nanasa kozmeticka vosk, ma v salone kozu, allebo ako? Vazne ma to zaujima, ja som vzdy povazovala za depilaciu bikin, ....ako to nazvat... od okraja nohaviciek par cm smerom do stredu... Teda ma asi v salone zle depiluju... 😲 A pri porode sa holi uplne vsetko, resp. co najviac hlavne kvoli nastrihu, sitiu a naslednemu hojeniu rany.

wsmoulinkaa
23. mar 2009

😀 tak to si raději vezmu zrcátko...než aby mě holil radek 🙂 určitě by mě říznul 😀

aponchie
23. mar 2009

ja mam nastesti sikovneho muze 😵

wsmoulinkaa
23. mar 2009

tak to já nevím jak moc by byl šikovnej...ale kdž vidím jak má polepenej ksicht papírkama po holení 😀

s.i.m.k.a1
24. mar 2009

ahojte baby, ja som sa holila vo stvrtok vecer, ked som sla 1.krat do nemocky a porodila som az v utorok o 0:03hod... a bez problemu ze by som sa holila par dni pred porodom... PA hovorila, ze neholia zeny co sa holili vobec tyzden pred!!!

kristina11
24. mar 2009

Ahoj ak mate po holeni podrazdenu pokozku skuste detsky puder. 🙂

mami.sk
24. mar 2009

suem, urcite nie je potrebne mat vsetko oholene 😉 mne kozmeticka depiluje tak, ze lezim na chrbte, chodidlo si dam na koleno druhej nohy a len si trochu odhrniem nohavicky, no v porodke ma PA pochvalila ze velmi dobra priprava 😀
a este mi zvrchu zobrala tak viac chlpkov ako obvykle, ak by sa vyvrbil nahodou cisarsky 😀

kkkatarinkaaa
29. mar 2009

baby a urcite v nemocke holi tehulky zena??nikdy nie nejaky osetrovatel??

martao
30. mar 2009

Možeš si vyžiadať ženu pri holéní. Mne sa svedčil krém. Nemusela som sa báť porezania . MM nemá prax, on akosi málo zarastá na tvári, tak si netrúfal.

teessa
30. mar 2009

martao to myslíš jako depilační krém jo? jestli jo tak ten se nemá používat na intimní partie ne? bo jo? 😕

martao
30. mar 2009

ano myslým depilačný krém. sú špeciálne pre tieto účely

teessa
30. mar 2009

aha to ani nevím, se tady dovím tolik zajímavých věcí 🙂 a dá se koupit normálně v drogérce jo??

eja136
30. mar 2009

ja som tiež hľadala v drogérii depilečný krém pre intim., ale žiaden nieje vhodný, tak som to vzdala,
som v 29tt, zatiaľ sa snažím oholiť tak raz týždenne, ale už to bohvieako nejde,
tiež sa nechcem dať holiť priateľovi, ked ho vidím celeho krvavého po svojom holení, ešte aj umývadlo je po ňom krvavé.

teessa
30. mar 2009

eja počkej až bude břiško 2x tak velký 😀 já beru "údržbu" jako velice náročný sport... naštěstí su hodně ohebná 🙂

tinika
31. mar 2009

ahojte ja mam tiez problém zo zarastaním chlpkov a vyrázkami. A k tej depilácii ze lezíte na bruchu vsetko oik, ale sak ked ste tehu ta na bruchu asi tazko jedine na boku ne?

sssimi
31. mar 2009

Kočky depilácia sa v tehotenstve moc neodporúča... Najskôr až keď cítite pohyby... Ale ak ste si nikdy nedali depilaovať intímne miesta, tak s tým v tehotenstve radšej nezačínajte.... Čo sa týka zarastania chĺpkov, tak ja s tám mám dosť problém už na nohách a nieto ešte medz nohamy pri depilácii... A pri holení je podstatné, aby ste sa holili v smere rastu chĺpkov-možno 2-3krát sa vám ešte spravia nejaké hnisavé ložiská, ale potom si pokožka zvykne....
V tehotenste pri holení je najlepším pomocníkom zrkadlo 😀 Ja aj keby som sa mala holiť medzi kontrakciamy a pol hodinu radšej sa oholím doma... Samozrejme ak nenastanu nejaké komplikácie...

mami.sk
31. mar 2009

tinika, ja som v tehu lezala na chrbte a na boku pri depilacii 😉 a zozadu nohy mi depilovala v tehu postojacky 😉
musela sa sice sklanat ale nemala s tym kozemticka ziadny problem 😉

cimika222
1. apr 2009

no ja sa holim v rohovej vani tam si sadkam mam tam velke zrkadlo a ide to ale fučím pritom ako jezko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre