Koľko detí na sekciu? Máte skúsenosti?

wanda
5. aug 2008

Ake mate osobne skusenosti,alebo skusenosti vasich znamych...

petka_s
17. sep 2008

aha,tak dakujem za vysvetlenie 🙂budem mudrejsia 😉

sulamith
18. sep 2008

duskaf,tvoja kamaratka bude mat 5tu sekciu? A vsetky deticky sa jej narodili na Slovensku? A vies nam o tom napisat aj nieco viac? Ako prebiehali tehotenstva... 🙂

duskaf
18. sep 2008

sulamith- všetky sa narodili v Košiciach a všetko prebehlo bez akýchkoľvek komplikácií, takmer všetky donosila do úplného termínu, posledný chlapček asi o dva týždne skôr, aj naša Veronka o dva týždne skôr.

sulamith
18. sep 2008

duskaf,tak to je uzasne 🙂 A co doktori? nic nevraveli? Inak pre mna je to velmi povzbudzujuca informacia 🙂 😉 .Doktor jej kontroloval ci ma zrasty? Nebolela ju rana pocas tehu?

erikasadek
18. sep 2008

tak to je super tak vidite , ze sa da aj na slovensku som rada aj kvoli vam.

duskaf
18. sep 2008

sulamith- tak čo sa týka doktorov také povzbudzujúce to nie je. Navrhovali stále sterilizáciu a posledného chlapčeka už priviezla na svet v inej pôrodnici aj gynekologičku zmenila, aj v tej druhej nemocnici počúvala stále o sterilizácii. Jazva ma nebolela, ani pri tretej sekcii, keď s ňou budem opýtam sa jej ako to je s jej jazvou. Moja už bola pri Veronke dosť tenká a zrasty máme obe takže na ultrazvuku je ťažké vyšetrovanie, ale s tými zrastami som na tom oveľa horšie ja ako ona. Ona to znáša vynikajúco.

vesi
18. sep 2008

tiež som mala 2 sekcie, teraz chodím k lekárovi, ktorý mi robil tú druhú. bavili sme sa o antikoncepcii, pretože nemôžem brať HAK, tak sme preberali iné možnosti a ked sme prišli k podviazaniu vajcovodov, tak sám Dr. povedal, že na to som ešte mladá, že čo ak budem chcieť ešte jedno... podotýkam, že vie o mojich sekciách aj o tom, že tá druhá bola kvôli bolestiam v jazve a pravdepodobne bola stenšená....

neplánujem tretie dieťa, ale som spokojnejšia, lebo ak by zlyhala antikoncepcia, nebudem z toho v strese. 🙂

certica
18. sep 2008

vesi no co, ideme do tretice? 😀

vesi
18. sep 2008

provokuješ? minule nám po sídlisku behal bocian, tak som ho plašila, že heš, heš... ale zakotvil u sesterky vo vedlajšom baráku, má termin v marci 😀 😀 😀

certica
18. sep 2008

ja ked som bola tehu s vikim este v zaciatkoch uplnych, ale uz som o tom vedela, tak sme isli cez nejaku madarsku dedinu a tam sme 3 bocianov stretli, tak ja ze neee, 3-jicky nemusim 😀

vesi
18. sep 2008

😀 😀 😀 čerti, ked do tretice, tak jedine ak si dáme potom stretko v pôrodnici na antolskej 😀 😀 😀

certica
18. sep 2008

dokelu vesi, myslis, ze to znamenalo, ze budem mat celkovo 3 deti? 😲 😀

vesi
18. sep 2008

no, pokial viem, tak trojčatá sa nekonali....tak to možno mali byť 3 deti.... alebo budeš rodiť, kým sa nepodaria trojčatá...? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre