Koľko personálu bude pri pôrode?

natsa
27. sep 2008

Zaujímalo by ma koíko býva lekárov a sestričiek pri pôrode.Už sa vám stalo ,že boli pri pôrode aj žiaci zo zdravotky.Môžem odmietnuť týchto "učnov"Myslím,že mi bude nepríjemné ked bude na mna hladiet.

etnicka
30. sep 2008

hm ako im mohla ujst panva? 😀 Hlavne, ze to dobre dopadlo 😉

dula_renka
30. sep 2008

roasha...niekedy by sme sa divili, čo všetko môže brzdiť pôrod, taká neistota, strach...to je len adrenalín a ten pri pôrode nie je potrebný.....treba sa uvoľniť a všade 🙂

roasha
1. okt 2008

ziaden strach,ani neistota nebola...........nevedela som co ma caka,vobec som sa nebala. 🙂 😀
keby som vedela,urcite sa bojim. 😀

felixko
1. okt 2008

roasha mne prepichli plod.blany a to som bola otvorená na 1cm, ale mala som už slabšie kontrakcie

denduska
1. okt 2008

čaute, tak u mňa bol doktor a sestrička - tých dvoch jasne registrujem, ale viem že tam chodil kdekto hore dole, dokonca upratovačka tuším 😀 bolo to totiž ráno o 6. a práve sa menili služby...no čo, niekto musel spratať tie vložky čo som spotrebovala keď mi spustili vodu 😅 Medici tam neboli, ale to preto, lebo bol august. 20 medikov by som vyhodila aj ja, ale zopár by som tam snáď nechala....aj ja som bola pred dvoma rokmi ešte medik 😅 Tak vás prosím, pár ich tam nechajte, môžem potvrdiť že oni to berú z úúúúúplne iného hľadiska..viem že raz sme s jednou mamičkou doslova tlačili, povzbudzovali ju a fandili jej, a myslím že jej to aj dosť pomohlo...a potom sme sa s ňou všetci tešili 😉 (a raz keď sme tvrdli poobede v službe, tak sme sa len modlili, nech nás vyhodia a ideme domov...a vyhodili juchuuuuuuuuuuuuuuu 😀

blcha
1. okt 2008

mne bol pri porode jeden doktor a sestricka co sa strala o mna a este jedna detska a neaka mlada lekarka to sledovala z dialky 🙂

3558
12. okt 2008

pri mne bola len jedna porodna asistentka a moj muz. 😀

ivkalam
16. okt 2008

Ahoj ja som mala pri klasickom pôrode 2 doktorov, 2 pôrodné asistentky, 1 anesteziologičku, 2 sestričky, detskú doktorku, detskú sestru, sanitára a môjho manžela, takže pekné divadielko, ale vtedy mi to bolo jedno...

shela
16. okt 2008

dula_renka...no ja som mala asi tiez sci-fi porod...trval cez 30 hodin...mala som problem s otvaranim...takze mi chces povedat keby ze som bola na SK tak by mi robili sekciu?? 😕 no chvala bohu ze som nerodila doma...lepsie sa vytrapit ako potom par mesiacov mat problemy s bruchom 😉

dula_renka
16. okt 2008

shela.....lekar sa rozduje podla aktualnej situacie, neda sa to tvrdit vsebecne, je to vzdy individualne 🙂

dominka11
16. okt 2008

ani ja nechcem tlupu ludi, aby sa na mna pozerali, ked budem rodiť. Ešte tak 1 človek, čo sa učí sa da. Ale aby ich tam stepovalo 10, tak to teda nie.

bora8
16. okt 2008

no ja som rodila sama (normálne na pôrodnej sále bývajú tak zo 3 rodičky) tak sa tam ku mne zbehli všetci - 2 pôrodné asistentky, 2 doktori, novorodenecký dr. a sestra a ešte aj sanitárka..... 😀 asi som moc na nich nakričala.... 😀

adulik23
16. okt 2008

ja som tam mala len porodnu asistentku a mamu. doktor ma pozrel, ked ma prijimali - vtedy som bola otvorena na 6cm, tak mi rovno pichol vodu a vratil sa az ked TO zacalo. okrem neho prisiel este pediater + 2 sestricky z detskeho a posledny dofrcal moj muz. 😀 vseho-vsudy teda 5 ludi, lebo muz a mama sa nerataju. 😎
keby chceli medikov, tak nejaki 2-3 by mi nevadili, ale tlupu by som nechcela. 😝

dula_renka
17. okt 2008

bora8....a ulavilo sa po nakricani? 😉

marikazavadka
19. sep 2012

ja som mala pri porode doktorku, 2 sestricky a este prisli tri nejake ku koncu asi pediatricka a kedze nevedeli ako dopadne porod tak asi aj nejaka odbrnicka neviem anesteziologicka ci co lebo mam astmu hrozil mi cisarsky a kolabovala som kedze som 2 dni nic nejedla ani nepila bol to mazec ale zvladla som to vdaka glukoze ta ma nakopla a uz to slo 🙂

lensam
2. okt 2012

tak k tejto otazke poviem, ze mi bolo dost ukradnute ci tam na mna cumia 3 ludia, alebo 50 🙂 ked som rodila, tak som boa jedina co isla prirodzene, ostatne porody isli cisarskym, takze tam bolo viacej ludi a vsetci pozerali iba na mna - ako v kine 🙂 v tom case som mala ine problemy. Inak som celkom hanbliva, ale pred lekarom a este k tomu takejto situacii mi to bolo ukradnute.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre