Koľko sa hojí prasknutá cysta?

teaha
31. okt 2018

Baby prosim neviete kolko sa vstrebava tekutina po prasknutej cyste? Mala som ju sice krvavu a aj so zapalom, ale antibiotika mam uz vybrate, len ma este v tom boku sen tam pichne, na kontrolu idem az za mesiac len uz by som rada cvicila, vam sa kolko cca hojila?

gaaaa
1. nov 2018

@teaha Mne sa tekutina vstrebala cca po mesiaci.Aj ked som bola na sono stále som mala ešte tekutinu v bruchu.

jasminam
30. jan 2019

@gaaaa a bolel ta ten vajecnik,kde si mala cystu,este I potom chvilu po prasknuti?par dni..bol to taky isty pocit ako pri cyste?ako sa prejavilo prasknutie?bolo to pri ms?

gaaaa
31. jan 2019

@jasminam áno bolel ma a stále ho cítim ale už mám opäť cystu.Nie praskla mi pred menštruáciou.Mala som bolesti bolo mi až na zvracanie aj ma prehnalo a to sa má aj prvé pýtali na príjme či som zvracala a či ma prehnalo.

jasminam
31. jan 2019

@gaaaa a co beries na cysty?ja o nej viem tyzden,som z nej uplne na nervy,myslela som ze mi praskla,lebo pichlo a bolo mi zle,aj ma prehnalo,no a necitila som ju no,ale zase ju citim na dalsi den,mam ms ,boli ma to,a co ine by bolelo na tom mieste,ak nie cysta..no jelen som z toho...

gaaaa
31. jan 2019

@jasminam Môže byť že ti praskla a už ju nebudeš mať.Neberiem nič.Aj na injekcie som chodila,aj tabletky som mala a nič nezabralo.Mne nemôže prasknuť kôli tým zrastom.neviem ako sa vtedy to podarilo tej jednej cyste.

jasminam
31. jan 2019

@gaaaa a co by som tam.stale.citila?ked nie cystu,to mi nejde do hlavy,az 6 ,teho idem na sono,to uz budem mat po ms

gaaaa
31. jan 2019

@jasminam Vaječník je citlivý môže ten bolieť mna tak bolel ešte pár dní.