Kontrakcie a bolesť v 36. týždni

nikola599
21. feb 2015

Ahoj baby som druhorodicka a zacal mi 36 tyzden tehotenstva od rana mam stahy a tlaky na maternici citim ako sa babo tlaci hlavou dole , tvrdne mi dost brucho a zospodu mam taku pichlavu bolest aj ked sedim lezim stojim . Tasku som si radsej pobalila myslite ze je to zaciatok porodu ? Mam zmiesane pocity ak budu silnejsie tak pojdem do nemocnice teraz neviem ci na porodnu salu alebo na pohotovost prosim o rady 🙂

katarinamarkova
21. feb 2015

@nikola599 ako prvorodicka som pri takychto pocitoch v 37t. porodila za par hodin 🙂.....pri tretom som taketo pocity mala cca od 34t.........do 39t. :( rodila som takto kazdy den obcas poobede, obcas ked som sa viac ponahanala, a pravidelne medzi 23:00 a polnocou som ratala kazdy stah 🙂 vzdy len plany poplach.....tak som si takto rodila vlastne mesiac v kuse....az ma to v tom 39t. nahnevalo, s manzelom sme si dali obed, kavicku, kolac a hovorim, ze ideme do porodnice, ze mna nebavi rodit mesiac v kuse 🙂
dr. po prehliadke hovori, ze to mame tak na spadnutie, ale ze takto kludne este mozem behat 2-3t.....dakujem neprosim...tak sme to trosku popohnali v tom 39t.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre