Krvácanie po cisárskom po šestonedelí

mischell0110
25. júl 2014

Som trosku zmätena,preto sa pytam na vase nazory-mala sa mi "narodila" cisarskym rezom pred skoro 2mesiacmi.Krvacala som asi tak tyzden po tom,nie vela,potom bolo len spinenie a ku koncu sestonedelia sa to stratilo.Gynekologicka mi predpisala antikoncepciu,a bolo mi povedane,ze ked kojim menzes by som tak ci tak nedostala a ked budem brat antiku,ze krvacat nebudem.beriem ju tyzden a bolo v pohode a vcera som zacala krvacat-nie velmi ale je to ako prvy den menzesu a neviem ci je to normalne,kedze mam antikoncepciu aj kojim? 😒

dollynkaa
25. júl 2014

@mischell0110 som tiez po cisaraku a kojim takze mi ziadnu antikoncpciu nepredpisal.a nechapem ze preco povedal ze nemas krvacat.ja som krvacala mesiac a potom som dostala menstruaciu

dadymima
25. júl 2014

@mischell0110 ja som dostala menstruaciu 5 tyzdnov po CR a tiez kojim, takze je to indivindi asi.... aku antiku ti predpisal?

mischell0110
autor
25. júl 2014

no neviem,antiku mi dala,lebo ze by bolo dobre s dalsim tehot.pocakt aspon 1,5roka,co ani skor nechceme s priatelom,tak som antiku uvitala.povedala,z eked ju budem brat krvacat isto nebudem,lebo som sa pytala,kedy dostanem menzes,vraj nedostanem,kedze mi nasadila tabletky.a aj tak bolo,ze som nekrvacala az vcera.a neviem,ci to mozem pripisat tomu,ze som sa namahala 2dni dost-po schodoch som behala hore dole s kocikom,s vajickom s malou hore dole po schodoch,kedze v nasej bytovke nieje vytah.ale dakujem za nazor

mischell0110
autor
25. júl 2014

CERAZETTE som vo Svajciarsku,tak neviem,ci je taka aj doma.no asi to bude individualne,len mi neslo do hlavy,ze ked som aj predtym bravala antiku,pocas toho som nekrvacala...

ichbinich
25. júl 2014

@mischell0110:
Ja som mala aj mam Cerazette, a mne povedala, ze sa moze stat, ze krvacanie nebude. Aj u mna to aj tak je. Takze nie, ze isto nebude, ale ze sa moze stat.
Je mozne, ze pri tejto jednozlozkovej HAK tvoje telo reaguje inak ako na tu prechadzajucu HAK...
Ak mas pochybnosti, radsej chod k lekarke a porad sa s nou.
Vsetko dobre!

trgypadl
25. júl 2014

@mischell0110 ahooj...zavisi od toho ako dho ju uzivas...niekedy trva tri mesiace,kym si telo uvykne na danu hak.bohuzial niekedy sa stava,ze aj po 3 mesiacoch zena stale spini a krvaca,sposobuje to dost velky diskomfort.

miskamisicka
25. júl 2014

ahoj mischell0110, ja som tiežpo sekcii začala po ukončení šestonedelia krvácať a trvalo to asi 3 dni, potom 24 hodín nič a potom znovu 1 deň som krvácala, pritom som normálne kojila, len som si všimla že mi asi1 deň pred tým odišlo mlieko, teda mala som ho podstatne menej. Dva dni pred krvácaním som bola na gynde a lekár mi povedal že je všetko v poriadku...