Ktoré autíčka pre deti na elektrický pohon sú naj?

alusha
2. jan 2010

ahojte, hľadala som takúto tému, ale nič podobné som nenašla... chceli by sme kúpiť malému elektrické auto, teda manžel mu ho chce veľmi kúpiť, tak by som chcela vedieť, aké máte s nimi skúsenosti, prípadne nejaké typy na autíčka, či nie sú nejaké kazivé a pod... Chceli by sme terénne auto najlepšie dvojmiestne... ďakujem za každý názor

alusha
autor
11. jan 2010

nema nikto skusenost?

robertina
2. feb 2010

Ahoj mame auticko aj my odtialto .. www.prisababy.sk , myslim ze maju aj najnizsie ceny 🙂 pa...tu je priamy link
http://www.prisababy.sk/prisababy/eshop/33-1-EL...

weblucy
17. feb 2010

Ahoj Alusha, aj ja sa zaujimam o take auticko, urcite ho mam v plane kupit. Ten nas stupel je uplny blazon do aut. Pozerala som si link uvedeny vyssie a nasla som tam auto, o ktore mam zaujem, konkr. Hummer, ibaze som ho nasla v inom net obchode o 100 EUR LACNEJSIE! Ak mas stale zaujem, poslem ti link.

alusha
autor
18. feb 2010

weblucy, my sme uz auto objednali, caka na drobca k druhym narodeninam v pivnici... dvojmiestne, kedze cakame braceka, tak aby neskor mohol povozit aj jeho 😀 posielam aj link 😀

http://www.tvojsen-mido.sk/?view=productPage&pr...

uz sme ho poskladali a zatial sme spokojni a na akej stranke si objavila ty? Este je celkom fajn stranka aj www.elektrickeauticka.sk

alusha
autor
18. feb 2010

teraz pozeram, ze je tam poriadny rozdiel v cene, my sme dohodli cenu 190eur aj s postovnym 😀 a tam je za 295eur 😀

weblucy
19. feb 2010

Ahoj, tak presne tu stranku tvojsen-mido som nasla aj ja. Hned som sa zalubila do cierneho Hummeru. Vy ste kupili konkr. ten Jeep Safari? Krasne! Je skoda, ze predajnu maju az vo Vranove, pretoze si neviem teraz vybrat na zaklade fotiek. A ty si odkial, ak smiem vediet? Ja by som asi nevydrzala odkladat do narodenin. Vlastne Davidko dostane dva darceky, aj braceka 🙂
Som rada, ze si sa ozvala, dakujem za tip 😉

alusha
autor
20. feb 2010

ahoj, ano my mame jeep safari, uz sa tesim, ako sa maly bude radovat na narodky, ak ho dovtedy neobjavi 😀 my sme zo stredneho Slovenska, takze tiez sme ho nesli kupit osobne, riskli sme to cez net, este sme ho ukecali aj na zlavu na postovnom... dufam, ze nieco vydrzi to auticko, lebo je tam dost plastu... tak uz len braceka, tortu a mozme oslavovat 😀

weblucy
20. feb 2010

Tak drzim palce a cakam na referencie, ako sa jazdi velkemu soferovi 😉
A zaroven ti prajem, aby porod isiel lahko.
My kupime, ked premyslime, lebo naozaj je to tazke vybrat na zaklade fotiek, ktore su retusovane, ale ten Safari sa paci aj mne asi naj. Ibaze manzelovi sa paci cierny Hummer, ktory sa na zaciatku pacil mne, ale ked som si pozrela tu fotogaleriu, kde pozoval v autickach chlapcek, tak ten Hummer ma to predne okno zo siveho plastu, to sa mi moc nepaci. Vyzera tak hrackarsky. Vsak ked kupime, urcite dam vediet.
Inak ja pochadzam zo stredneho Slovenska 🙂

denisenko
20. feb 2010

alusha, aj my sme uvažovali nad elekt.autíčkom....ale nakoniec sme rozhodli, kedže je to velmi živé dieťa pre klasickú trojkolku na vybytie energie......nemal ani dva roky ked už jazdil 😉 potom to vymenil za šlapací traktor....a teraz velký bike s pomocnými kolieskami.....ale stále sa hýbe a to je podstatné.....moja sestra má o pol roka mladšieho chlapca a tiež má elektrickú motorku....a už sa mu bicyklovať nechce...pohodlie je pohodlie 😀 tak uváž sama..... 😀 😀

weblucy
20. feb 2010

My kupime urcite aj, aj. Na jednej zahranicnej stranke bolo video, ako sa tam prehanaju chlapci po dvore na tych elektrickych autach, stvorkolkach, motorkach ..., no uplni pretekari z nich 😀 Aj ked syn je este maly na to, ale uz ho vidim na tom auticku, ako bude vo svojom zivle a stastim bez seba.

marselina
21. feb 2010

ahoj,my jsme na vánoc klukům koupili motorku a má velký uspěch.tobiášek co by roční prdolka se toho nejdřív bál,po dvou týdnech je to ale jeho nejoblíbenější hračka,chce pořád jezdit a naše motorka i hraje,tak že u ní stojí,zapne si melodii a paříme a paříme 😀

weblucy
21. feb 2010

marselina, vy ste kupili cez net alebo osobne? Ja som zatial nenasla predajcu niekde v okoli, tak cez net sa to len tazko kupuje. To chce vyskusat tam posadit to dieta najprv. Neviem sa rozhodnut, ale urcite viem, ze syn bude mat z toho auticka velku radost. Dnes by sa nam zislo najviac, popalil si rucicku na mojej zehlicke na vlasy. ☹

alusha
autor
21. feb 2010

nas lieta na odrazadle po byte ako rychlik, mame aj trojkolku taku s tycou, ale to je o nicom a staru klasicku, ako boli za nasich cias, ta je super, na jar sa bude ucit na nej chodit 😀 no a uvidime, aky uspech bude mat auticko 😀

marselina
22. feb 2010

weblucy:chudátko malinký,to teda muselo bolet,stačí kyž se popálíme my dospělí a bolí a co teprve malý roční robátko.
my jsme ji kupovali na netu,přímo na mimibazaru,ale uplně novou,stála i poštovným 900kč,máme krásnou černou s jako by chromovými doplnky i když je to plast.

lily80
26. feb 2010

prikladám link na MMB tiež tam predávajú autíčka http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=82931

zuzul1310
27. feb 2010

Aj ja mám vyhliadnutá a už aj predobiednanú motorku, malý má len 16 mesiacov, tak chcem aby sa najprv nauťil jazdiť na motorke a potom okolo 2-3 rokov kúpime autíčko. motorku mám vybratú túto.

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6464212&tab=8

Nemáte ju náhodou niekto?

Marselina, tvoj ročný synček sa na tej motorke naučil jazdiť? Toho som sa bála najviac, že je na to ešte malý, ale teraz sa teším ešte viac.

weblucy
5. okt 2010

Haloooo, mamicky, co stale nahanate svojich pretekarov, ked nepisete ziadne skusenosti?
Alusha, aky uspech mal Jeep Safari? Oplati sa investovat?

zuzul1310
5. okt 2010

My sme kúpili elektrickú motorku z MMB
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8080497&tab=0
ale úspech nemala vôbec, malý ju dostal keď mal rok a pol, teraz má dva roky a nebaví ho vôbec, radšej si vezme odrážadlo za pár eur z tesca a behá vonku na tom ako na tej motorke. Vyzerá že ju budúci rok nepoužívanú predáme, ale snáď ho ešte zaujme.

alusha
autor
6. okt 2010

@weblucy no nas jeep sa vyuziva naplno, davidko sa teraz v lete naucil na nom poriadne chodit, predtym zakazdym niekde nabural 🙂 zatial auto funguje, tak sme spokojni a to sa navazaju aj bratranci, kamarati, no je vyuzity 🙂

dasena35
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlad3331
11. júl 2011

Kto preda motorku na baterky pre dieta 3az6rokou na 12voltovu bateriu dakujem 😉

lenocka01
15. júl 2011

@alusha ,
Ahoj,
my sme kupili len nedavno a sme spokojni. U nas bodovala jednoznacne biela Audi-nka. 🙂
Momentalne je na nete dost siroka ponuka, ale skus: http://www.autickapredeti.sk/product/audi-tt-co...
Maju najlacnejsie. 😉

benjik
24. júl 2011

Ahoj holky,můžu se zeptat do kolika let se tak dají ty autíčka nebo motorky používat? Dcerak miluje autíčka, tak pořád zvažuji,jeslti ji nějkaé nepořídit. jen nechci,aby se mi do něj třeba za rok dva už nevešla.

nikus5
10. aug 2011

@benjik ahoj - ja si práve robím prieskum - pri každom autíčku by mala byť uvedená nosnosť /väčšinou do 30 kg,tak to je v pohode do 6-7 rokov/ alebo je tam uvedený orientačný vek - menšie na 2-4 roky a väčšie 2-6 rokov. 🙂

hojda
10. aug 2011

Sousedi to mají, jenže autíčko je pořád vybité, takže na tom skoro nejezdí.....docela drahý špás bych řekla. Ale zase jsme se tomu nasmály, proto oni mají holčičku a my kluka a vyfoukli jsme jim jeden pozemek, který taky chtěli koupit, tak jsme říkala, že holt mladá musí přivdat do rodiny. No a pak přijela na tom autě, tak jsme si dělali srandu, že jsou koupili mladým pozemek a tchánovci auto 😀 😀 😀 😀

ewana73
10. aug 2011

my mame tiez cierneho hummera z vranova,boli sme si pre neho osobne. maly ho dostal na 1.rok k narodeninam ,najprv nam stalo len doma lebo sa stasne bal toho hluku,lebo ono je to aj dost hlucne ale teraz uz v pohode na nom jazdi.samozrejme zatial len na dialkove ovladanie ho pouzivame,maly nedotiahne na pedal a ani by ho sam este nevedel ovladat aj ked volantom uz vie narabat. 🙂

benjik
10. aug 2011

@nikus5 a nevíš,jestli zvládnou i ne úplně hladký terén viz.naše úžasný chodníky¨.

berenika39
10. aug 2011

@benjik ted o víkendu jsme byli v kempu, kde bylo dopravní hřiště a půjčovali tam asi sedm typů el. vozítek - čtyřkolky, auta, motorky. Něco jezdilo i když petr nekoukal a vjel mimo silnici, a něco si zahrabalo a konec. Manžel říkal, že je to o výkonu baterky. Takže takové ty levné řehtačky musí mít jen asfalt, hladký, rovný, a ty s výkonnější baterií zvládnou i nějaký ten hrbol. Od toho, kde to jezdí se odvíjí i doba, než se to vybije. Zvažovali jsme, jestli nekoupit, ale nejdem do toho, není u nás na to vhodné místo.
Ale musím říct, že jsem petra viděla štastnýho jako nikdy, první jízdy jsme s ním běhali, měl co dělat aby to zkoordinoval, ale pak už jezdil po celém areálu sám a nic nevyved.-). Mít kde jezdit, dopřála bych mu to🙂

benjik
10. aug 2011

@berenika39 to je dobrý nápad to dopravní hřiště to tu máme taky . Já právě nevím,ejslti auto nebo motorku,tu měli synovci a já se bojím,aby se s malou nepřevrátila,přeci jen to auto je stabilnější. Nelča si zkoušela nedávno ty šlapací auta a byla nadšená,ale zrovna ty co zkoušel ase nedají sehnat. 😖

siusinocka
10. aug 2011

ja by som el. auto nikdy nekupovala. je to síce pohodlnejšie, ale deti sa už aj tak málo hýbu a potom sa budú ešte menej. susedia to majú, asi prvý polrok to bolo ok, ale potom sa im začala kaziť baterka a teraz im nejde dlhšie ako 5 min, tak to používajú len n a dvore vraj sa neoplatí kupovať nová baterka...