Kúpanie vo vani s mamou alebo sám vo veľkej vani?

katuska268
28. jún 2011

ahojte mamicky.Ja by som sa chcela spytat ci sa mozem kupat alebo ci mozem kupkat svojho sestmesacneho synka vo vani ?nakolko do vanicky je uz maly.Ďakujem za odpovede

malekacatko
28. jún 2011

@katuska268 my sme sa bud ja alebo manzel zo zaciatku tiez kupali s malym vo velkej vani...samozrejme naskor sme sa osprchovali my - ci uz ja al. MM podla toho kto isiel so Siminom do vane... Takze ak dodrzis svoju hygienu podla mna je to v pohode 🙂

azarijka
28. jún 2011

@katuska268 ja sa s malou kupem od jej 3mes (vanicku sme kupili akusi extremne malu). Najprv sa osprchujem ja a potom mi ju manzel donesie a kupeme sa spolu a je to super pre nu aj pre mna 😉 niekedy sa s mm vymenime a kupe sa s nou on 😉

adri2211
28. jún 2011

@katuska268 ahoj ja som svoju dceru zacala kupat vo ´velkej´ vani ako 4mesacnu,pretoze sme sa prestahovali a v novom byte som sa nezmestila v kupelke aj s vanickou a podstavcom,a aby som prenasala vodu do izby.... bolo to uplne v pohode. kupavat s nou som sa zacala az neskor ked uz sama poriadne sedela,aby som vedela vyliezt z vane a utriet sa,kym ona este sedela vo vane,ale takym ozajstne dobre kupanie mame len teraz ked uz ma rok,vieme sa zahrat a tesi sa z toho. pred kupanim s dietatom by si sa mala najprv osprchovat detskym sprchovym mydlom alebo obycajnym detskym mydlom. kupeme sa spolu iba sem-tam

olifcek
28. jún 2011

ahoj, my sme oliv zacali tiez okolo 4 mesiaca kupat vo vani... a to bola stupel, predcasniatko.. s oliv som sa vzdy len sprchla, aj to az v case, ked uz sama krasne sedela, cize okolo 9 mesiaca olivky, a paq som vysla z vane a olivke napustala novu vodicku... pre istotu.. dnes, ked nam mm odide na sluzobku, ci niekam prec, tak oliv stoji pri vani, kym sa osprchujem, paq sa ide oliv okupkat 😉