Mali ste viac vyvolávaných pôrodov?

slamka555
12. feb 2018

Ahojte baby 🙂 Mali ste niektora dva alebo viac vyvolavanych porodov ? Myslite, ze ak mi budu vyvolavat porod zaberie mi vyvolavacka tak ako pri prvom porode ? 🙂( Co som mala pred par rokmi) Ci to moze byt uplne ine ? :/ Prvy mi vyvolali o 12 tej hodine a o 17 tej uz bol maly na svete 🙂 Tak sa bojim aby to tentokrat netrvalo moc dlhoo :/ viem , ze to neovplyvnim..ale preto sa pytam ake mate sksenosti ;) dakujem

babulina
12. feb 2018

Oba porody u mna boli vyvolavane, oba trvali 5,5hod iba sila kontrakcii bola ina zakazdym

slamka555
autor
12. feb 2018

@babulinta Pri prvom.bola sila kontrakcii vacsia alebo pri druhm ?? 🙂 .. ale ste ma potesila ze oba rovnako 🙂 ..snad aj umna to tak bude ,🙂

babulina
12. feb 2018

Pri prvom som to dala bez epi,pri druhom som si ju doslova vypytala 🙂

fazulka219
12. feb 2018

Mne vyvolávali všetkých troch,kazdy úplne iny.Prvý-26 hodin,druhy-hodiny,treti-6hodin.bolesti takisto ine.takze asi tak.

fazulka219
12. feb 2018

@fazulka219 druhy 3hodiny

liliuska
12. feb 2018

Ahoj, ja som mala 2 vyvolavane.... Oba bez epi, druhy bol rychlejsi ale aj viac bolel. Prvy s nastrihom, druhy bez.

zabka1611
12. feb 2018

Oba vyvolavane,pri druhom nezabrala hned, bolesti boli niekoľkonásobne horsie ako pri prvom.

slamka555
autor
12. feb 2018

Och.no som zvedava teda , ci ked mi budu zasa vyvolavat ako dopadnem ja 🙂. Dakujem za odpovede ;) Vidim ze je to teda rozne . .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre