Málo plodovej vody v 39. týždni

julia1993
10. aug 2017

Ahojte. Dnes som začala 39tt. Bola som na poradni. Bábo je vysoko. Krčok nie je skráteny stale. Zatvorená. No mám málo plodovej vody. V pondelok mám ísť ležať. Vraj mi porobia testy na vyvolavacku a pod. Myslite ze ma budu trapit vyvolavackami ? Ja by som uz prijala aj cisarsky. Mali ste to niektora ppdobne? Ako ste nakoniec rodili? Ďakujem

emi16
10. aug 2017

Tak kazdy porod je individualny
Prvu som rodila od soboty obeda do pondelka 17.02
A druhu s vyvolavackami, lebo koncila placenta vyzivovanie
O 9.00 mi odstrani zatku a dali cipok
O 9.30 pripravka o 10.10 porodna sala a o 11.57 mala bola vonku na 3 zatlacenia
Skoro mi nestihli dat epiduralku
A bez nastrihu a zasivania
Hodinu po porode som chodila po porodnici a ribila si csjik a ficala okolo malej
Vedla v izbe boli po cisarskom a boli teda v poriadnych bolestiach a este aj chceli kojit tak chudatka ficali s odsavackou

natalushka
10. aug 2017

Otazne je,ake bude mnozstvo plodovky na kontrole..ona sa v pravidelnych intervaloch doplna,mozno zrovna ste to "zle nacasovali"😀uvidis..kazdopadne by som nevahala a neprotestovala..i ked ku koncu tehu sa mnozstvo prirodzene zmensuje,stale ju tam treba aspon v min mnozstve..stat sa moze totiz cokolvek..tym ta nechcem strasit..si v 39.tt..babo uz je zivotaschopne a zrele..nemas sa coho bat,vsetko dobre dopadne..nech uz cesta k tomu bude akakolvek😉drz sa..prajem rychly porod a zdrave babo

luli222
11. aug 2017

Mna tiez strasili mensim mnozstvom plodovej vody, malinky sa narodil prirodzenou cestou 39+4 a bol uplne v poriadku, vobec by som sa nebala. Mozno sa len case sona maly vela napapal vodicky a malo vycikal 🙂 toto je uz tyzden k porodu, takze hlavne klud a rozvahu, zachvilu je tu babo s Vami 🙂