Milovanie s partnerom po pôrode

suelynka
26. jún 2014

Ahojte mamičky. Chcela by som od Vás radu... mala som klasický pôrod pred vyše 2 mesiacmi.. s partnerom počas tehotenstva sme boli spolu každý deň, len po pôrode je to také, že nie sme pretože som šla rodiť na Slovensko a som momentálne u svojich rodičov.. priateľ k nám chodí cca na tyzden.. ale v com spočíva moja diskusia je, že je normálne že partner ktorý pred pôrodom resp. pred tehotenstvom chcel každý deň aj viackrát denne so mnou sa milovať.. a teraz nie.. nechápem.. už mi skončilo šestonedelie.. povedal, že vraj nato potrebujeme súkromie.. a že mu je blbé.. neviem mám pocit, že sa u nepáčim.. v tehotenstve sme mali sex asi 3x.. a to dovtedy pokial som nemala vacsie brusko... fakt neviem... čo si mám o tom myslieť pripadám si neatraktívna.. raz mi aj povedal, že keď si lahne na mna tak mu vystriekne mlieko.. ale tak potom že to vraj povedal zo srandy neviem.... :/ som zúfala a už z toho aj dosť nervózna.. Díík

kikushka2386
26. jún 2014

@suelynka urcite sa snim porospravaj a povedz mu co ta trapi.niektori chlapy su taky ze sa boja pocas tehotenstva a hlavne po porode.

mirkava
26. jún 2014

@suelynka ja si myslím, že mu je to trochu nepríjemné preto, lebo vie že si tam nosila dieťatko, že si ho porodila alebo niečo v tom zmysle... a nedokáže ti to povedať.... buď trpezlivá, urobte si pekný večer, dajte si vínko a ono to príde... vlastne aj manžel sa musí "vyrovnať" s novou situáciou.... ja mám 3 mesiace po pôrode a ešte sme sa nemilovali, ale mám aj zdravotné problémy takže som skôr na vine ja ako manžel, ale všetko chce čas... teraz je najdôležitejší drobček 🙂

diskutujuci
17. sep 2014

@suelynka ahoj presne tak ako ti radia podla mna je to OK, mozno ti chce dat este viac oddychu , mozno sa zlakol ulohy otca, mozno je za tym X pricin, len jedno si myslim na 99% ze je pravdou, že pre neho nie si neatraktivna
ahoj

fidorka7
13. okt 2014

@suelynka možno mu naozaj len vadí prítomnosť tvojich rodičov