Návštevy v pôrodnici na Antolskej v Bratislave

andelok
21. dec 2011

Ahojte dievcata, chcela by som sa spytat, ako je to s navstevami na Antolskej na oddeleni sestonedelia. Manzel bude za mnou chodit kazdy den a zaujima ma, ci moze prist aj na izbu (budem mat beznu izbu) alebo sa musime pocas navstevnych hodin stretnut niekde mimo izby. Takisto ma zaujima, ci moze manzel pocas navstevy travit cas aj s nasim babatkom, alebo ci bude babo pocas navstevy so sestrickami. Dakujem vopred za odpovede!

adetka
21. dec 2011

@andelok s manzelom sa mozes stretavat len na chodbe.. pred sestonedelim... dietatko moze vidiet cez velke okna (taku kukanu)... a potom ho musis dat k sestrickam - z hygienickych a zdravotnych dovodov... ale po 4 dnoch (ak bude vsetko v poriadku idete domov)... forum o Antolskej: https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-antolska-2/

janicka11
21. dec 2011

Presne tak ako píše mammička predomnou,tak to je.Kedže ja osm tam bola viac menej protekčne a svokra robí sestričku na oddelení šestonedelia,tak manžel mohol prísť aj zamnou... 😀 No ak by si chhcela niečo také že aby manžel mohol byť tak,tak by si si musela zaplatiť ti lepšiu izbu neveim kolko to stojí a tam stebou može byť manžel stále tuším jw to tak...Len sa zato platí 😕 Rýchli a dobrý porod! 😀 😀 Myslím že Antolská nemocnica je velmi dobrá a budeš len spokojná...

feb13
21. dec 2011

Ku mne manzela nepustili ani ked som odchadzala aby mi pomahal s taskami, musela som vsetko sama vyniest do vestibulu. Este dobre ze som mala kufor s kolieskami inak by som to nebola zvladla s takou suturou. 🙂 Ja to z hygienickych dovodov aj chapem, ze nepustaju dnu cudzich ludi, pretoze ak sa pozries kolko je tam navstev ze za kazdou mamickou pride aj 4-5 ludi lebo cela rodina je zvedava na babatko tak je to taky naval ze fakt by len zanasali spinu a infekcie. Ale takto su tie navstevy trosku tak onicom. 😒 Ani sadnut si nemas kde lebo 2-3 rodiny obsadia vsetky stolicky a nikto na to nemysli ze ta stvrta mamina ma tiez bolavu ranu a nevladze tolko stat. 😒

tea333
21. dec 2011

@andelok muz na oddelenie nesmie, musis ty na chodbu a dieta musis odlozit u sestriciek. dieta otec vidi iba cez sklo, kde sa tlacia viacere mamicky s vozickami s babatkami a na druhej strane skla sa kuka x rodinnych prislusnikov. je to hlupo a nedostojne vymyslene, kedze otecko, ktory je na nadstandarde moze byt pri vsetkych mamickach a babatkach vnutri.
Je to jeden z hlavnych dovodov, preco uz na antolsku rodit nepojdem

bellada
26. dec 2011

@andelok rodila som pred dvoma tyzdnami na antolskej, takze ti mozem podat cerstve info 🙂 ak mas klasicku izbu, navstevy su len na chodbe a babo sa da pozriet cez okienko, oteckovi mozno povolia aj nazivo, zalezi na sestrickach...ja som mala ale zaplatenu nadstandardnu izbu prave kvoli navstevam, manzel za mnou chodil kazdy den a bol tam cele poobedie, mala bola s nami na izbe, mohol si ju zobrat na ruky aj prebalit, proste vsetko....toto je asi jedina vyhoda tej nadstandardnej izby, ale prave kvoli tomu sa mi oplatilo si ju zaplatit, kedze ja som nemohla 2 dni chodit, tak si neviem predstavit ako by som sa vytrepala za navstevou na chodbu a takto sme boli vsetci traja pekne spolu 🙂 tie chodbove navstevy mi ale nejdu do hlavy, ked pustia na nadstandard mohli by aj na klasicku izbu, teda nie kazdeho, ale oteckov urcite...

feb13
26. dec 2011

@andelok Inak co boli so mnou na izbe po cisarskom a nemohli este vstat tak k nim pustili otecka na izbu na nejaky kratsi cas.

dzoan
15. júl 2013

ahojte holky
chchela by som sa vas opytat kolko stoji nadstandartna izba na antolskej, a to vazne ked je klasicka ani otecka nepustia dnu??? no to sa mi vobec nepaci :[
a myslite si ze je lepsie si dat epiduralku alebo rodit bez nej???
dakujem xx

gojka
15. júl 2013

Moja rada, ak chceš byť s oteckom, tieto výhody ponúkajú u Kocha. Tam je všetko dovolené aj mimo návštevných hodín a priamo na izbe.

dasenka110
22. okt 2016

Ahojte chcela by som sa spytat.budem rodit a chcem ist na antolsku ak budem mat tu nadstandartu izbu za 18e tak moze navsteva dojst aj k babetku alebo aj tak ho uvidia iba cez sklo.dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre