Ocko pri pôrode. Zvládli to?

papula
9. jan 2007

Ahojte kocky.
Som trosku zvedeva a chcem sa opytat zvladli to vase polovicky pri porode? moj priatel mi chce byt pri porode,ale ja mam trosku obavy ze sa mi tam zosype 😀

kamilecka
16. máj 2007

Moj manzel velmi nechcel byt pri porode a ked prislo na lamanie chleba tak povedal ze ide ku mne a aj bol pocas zaverecnych kontrkcii co boli najhorsie a potom pri porode a zvladol to super.

andy.a
16. máj 2007

môj muž tiež pôrod nestihol,ja som o ll.šla na sálu ,dali mi Oxytocín,epidurál,podľa mňa dosť neskoro,lebo som už bola na 7 cm otvorená a potom o l2.4O bol už syn na svete...-manželovi povedali,že ako prvorodička tak skoro neporodím,i keď som ráno po príchode do nemocnice bola už na 4 cm otvorená...alebo že možno porodím až ďalší deň...tak kľudne odišiel do práce...veľmi mi tam chýbal... ☹ ˇ
Hneď po pôrode som mu volala,došiel ako na koni,plakal... 🙂

teraz rozhodne chcem aby bol pri mne,pozerali sme spolu videá z pôrodov,bála som sa,že sa zľakne a že ho to odradí...aj pre mňa tie zábery spredu boli niektoré hororové...hlavne tie videá so zvukom,tak to bol otras... 😒

leva
16. máj 2007

keby som ja manzelovi ukazala video porodu pre porodom tak by urcite k porodu nesiel,to som presvedcena o tom. 😲

lejla77
16. máj 2007

andy.a:
to je nieco ine, ked nie vlastnou vinou nestihne porod. 😉

kamilecka
16. máj 2007

Leva ale manzel nevidi co sa tam dole deje,stoji pri hlave mamicky a to je uplne ine.Manzel videl len to ze babatko sa narodilo a bolo od krvicky to je vsetko

leva
16. máj 2007

Ja viem ved bol somnou pri porode,ved to som mu aj vysvetlovala ze to bude pri hlave stat,ze tam nic take neuvidi,ja len ze keby vydel porod na videu este predtym tak ho urcite neprehovorim aby isiel,kedze porod na videu je vydiet uplne detailne.On bol stasny ze bol,vravel ze si to predstavoval o moc horsie,fantazia v jeho hlavicke narobola ze sa toho tak obaval.Ja som len reagovala na prispevok andy.a ze ona s manzelom pozerali porod a ze ho to odradi ,mojho by to odradilo urcite.

andy.a
16. máj 2007

ale taký Tatarko stál pri nohách,aj asistoval,dokonca sa mu to,páčilo...chodte na predchádzajúcu stránku,tam sa to dozviete...jemu krv ani placenta nevadí...asi zvláštny druh chlapa,čo poviete...keď sa prihlási na stránku určenú tehotným ženám,maminkám a pod... 😀

apropo,neviem ako ho mohli pustiť napr.k tomu zašívaniu,keď nie je zdravotník,študent medicíny asi zrejme tiež nie...TN je síce fakultná nemocnica,ale tam sú na tieto veci dosť prísni...

leva
16. máj 2007

Tatarko to sa nepatri zabavat sa na druhom ze nejde k porodu,ved to je vec kazdeho a k noham uz urcite nie,nieje to tak ze ked vydis spredu vsetko tak je to tak ako sa patri,myslim ze vetcinou sa to nepatriale ak si zdravotnik tak to bola pre teba hracka.

leva
16. máj 2007

Aha tak nieje zdravotnik,tak potom neviem co uzastne mohol pri tom zazivat......

andy.a
16. máj 2007

vraj je to nejaký podvodník,ktorý píše na rôzne fóra a vymýšľa si...aspoň tak o ňom písali niektoré kočky...prečo potom nemá bližšie údaje v pase.ani fotoalbum?a čo vlastne robí chlap na takomto fóre?

leva
16. máj 2007

Mozno to je jeho uchilka,ludia su rozny,ale ze mu hanba neni takto sa tu chvastat,priala by som mu nech si skusi rodit,myslim ze by ho srandicky presli.

elliana
16. máj 2007

tak, tak, keby videl moj porod, asi by uz nechcel vidiet nic ine a bol by len blil a blil, ak by predtym neomdlel, hrdina...
Inac fakt nechapem....

arabeska
16. máj 2007

tak mne stcilo co som zbadala v doktorovyx okuliarox po mojom porode a veru tak zle mi asi este nebolo...ale tatarko je velky hrdina 😀 😎

andy.a
16. máj 2007

dajte si do Google heslo- tatarko-A uvidíte,čo vám tam naskočí...tatarko radí ohľadne sexu,manž.problémov,aj na stránke mama a ja vraj už "poradil mnohým ženám"...žeby to bol psycholog,odborník na vzťahy???skôr si myslím,že sa pohybuje úplne v inej rovine...takto vraj len ničí seriozne diskusné fóra a stránky...

kvendolinka
17. máj 2007

tatarko je riadny trapos.Mozno daky uchylak 😝 😝 😝

kvendolinka
17. máj 2007

si baby vsimnite aku foto ma na pase.To o niecom svedci 🙄

martinka24
17. máj 2007

Tak jsem se podívala na google a tatarko je opravdu zvláštní osoba.....nedovedu si představit, že by můj přítel takhle radil ženám na internetu 😒 asi nějakej chytrolín 😠

lejla77
17. máj 2007

dobry psychoooo... 😖

leva
17. máj 2007

Asi nema kamaratov,lebo urcite nieje normalny a kazdy si to vsimol,tak sa votrel na takuto babsku diskusiu a co je chore,robi zo seba hrdinu ako to on vsetko zvlada a aky je on mudry,ale urcite opak je pravdou,vetcinou taky skrachovanci sa chcu takto predvadzat,ale pred mamickamy,ze mu hanba neni.

lejla77
17. máj 2007

leva:
je to nechutne...

gondola
18. máj 2007

Kruciš, jsem technický antitalent, já to neumím. Do jakého google si mám zadat to jeho jméno? i když asi ani nechci od něj už nic číst. Blba, co v životě nemenstruoval jako když teče Dunaj, co ho nebolí pokaždé prsa k zbláznění při každé menses, co neproblil prvních 5 měsíců těhotenství, co neměl 1O hodin porodní bolesti, co netlačil věc velkou jako meloun přes otvor velký jako pomeranč, co neměl zpáteční bolesti po porodu, do krve popraskané bradavky od kojení, hemeroidy jako ořechy a nebyl bez souvislého spánku 2 roky bych kopala do zadní části těla 6x denně. Na jeho chytré rady jsme tak určitě zvědavé!!! Už ta fotka mi přišla úchylná!!!!

sue
18. máj 2007

Gondola, www.google.com je internetový vyhľadávač - zadáš si tam čo po trebuješ , teraz napríklad meno "tatarko" a vyhľadá ti to všetky stránky na ktorých "tatarko" pôsobil... Tento systém sa dá využiť na všetko - kočíky, oblečenie, cestovné kancelárie, všetučko všetko...

sue
18. máj 2007

...ale "tatarko" je fakt šikovný a má toho za sebou "aspoň v hlave" dosť - umrela mu manželka, teraz druhá priateľka už dojčí...a bol pri dvoch pôrodoch... no chudák chalan, má to ťažké... to asi preto ho "trocha krvi a placenta" nerozhádžu...

kvendolinka
18. máj 2007

Gondola svata pravda 😀 a ze sest krat denne kopat?Preventivne kazdu hodinu a s dobre spicatymi topankami 😠 volako sa neozyva s jeho mudrymi radami frajer navonany 😠

grososova
22. apr 2009

moj muž mal z toho obavy,ale teraz nelutuje ked videl prvý hlavičku synčeka 😎

zdenkaxyz
23. apr 2009

No a ten moj sa vykašlal na mňa ☹ a stačilo by mi, keby bol len na čakačke somnou, lebo tá bola najhoršia. Som aj mamine volala vnoci o jednej, tak šialene smutno mi bolo. Keby sa mi v tej chvili dalo plakať, tak aj plačem, lenže v tých bolestiach sa to ani nedalo. Keby som vedela, že to tak na mna dolahne, tak by som si aspoň kamarátku zavolala, alebo maminu.

vasilisa2222
23. apr 2009

ja som zas vôbec nechcela manžela pri sebe.niežeby tam on chcel ísť, ale nechcela som.jeho prítomnosť by ma tam znervózňovala.

nikollette
23. apr 2009

Moj partner bol somou cely cas.. bolo to super, odporucam urcite.. aspon mi potom cely prebeh aj popisal, bpo ja som si nic nepamatala 😅 iba rozmazany dej 😀

wsmoulinkaa
24. apr 2009

a mě ho tam nenechali poprvé...chtěla jsem mu zavolat a sestry mi to furt zaakzovali,že je čas a pořád dokola....pak jsem mu prostě zavolala....a on měl vyplej mobil-hrůza a pak jsem neměla už náladu někam volat-takže přišel asi hodku před prorodem!!
Ted už to tak nenechám,bude tam semnou od začátku!!! 😠

anjelik123
24. apr 2009

Aj ja by som velmi chcela aby ten moj muzicek bol somnou v tej chvili no nechce ma zmysel ho nutit? asi nie co? ja si myslim ze prave to by mi v tedy velmi pomohlo keby tam bol ale tak co uz s nim ked ma strach a vraj chlapi znesu viac no tak ja neviem co znesu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre