Odok plodovej vody v 22. týždni

jankaga
27. jún 2016

Nema niekto skusenost s lepenim plodovych obalov v ruzinove?zacala mi odtekat plodova voda☹ v nemocnici som.

akim14
27. jún 2016

Ked som lezala v nemocnici bola tam mamicka, ktorej to robili. Tak ako tebe jej odtekala plodova voda. Nakolko som tam lezala viac ako 4 mesiace, viem, ze to dotiahli do 32tt a babatko sa narodilo trochu skor ale bolo v poriadku 🙂 A este mam kamaratku, ktorej sa to stalo v 29 tt boli sme rovnako tehotne a aj jej zacala odtekat plodova voda ale kvoli infekcii. Jej obaly nelepili len bola az do konca tehotenstva v nemocnici na atibiotikach. Cakala dvojicky a porodila v 31tt a krpci su ok 🙂 Drzim palce a verim, ze to dobre dopadne. 🙂 Ja som bola s lekarmi v Ruzinove velmi spokojna.

jankaga
autor
27. jún 2016

Zajtra sa presuvam z ga do ruzinova tak uvidime☹

akim14
27. jún 2016

Velmi drzim palce a verim, ze ti pomozu. Tiez som bola prekvapena, ze sa nieco take da, ale na izbe som lezala s mamickou pri ktorej to zvladli 🙂 bolo to narocne, musela az do porodu byt v nemocnici a mala este dve deticky doma, ale zvladli to na 1*. Verim, ze budes ok aj ked si viem predstvit ako velmi sa bojis. Ja som mala zase od 22tt silne kontrakcie a tiez to nebolo bohvie co 24/7 od 22tt az do 33tt na nonstop infuziach na udrzanie..... Peklo, ale videla som, ze dokazu naozaj vela takychto situacii zvladnut. Hlavu hore, vsetko dobre dopadne 😉

jankaga
autor
27. jún 2016

Dakujem, dufam, ze to dobre dopadne, je to tazke, ale musim vydrzat

jankaga
autor
29. jún 2016

Tak uz som hovorila s dr. Ferianecom. Pojdem do toho tak drzte palce

akim14
29. jún 2016

@jankaga Urcite to bude ok a Dr. Ferianec je velmi skuseny a laskavy doktor. Velmi na teba myslim a drzim vsetky prsty na rukach aj nohach 🙂 Ak sa ti da, ja by som ti odporucala nadstandard, budes tam mat vacsii klud. Su to hned na zaciatku chodby prve dve izby. Ja som si v jednej odlezala 4 mesiace 😀

jankaga
autor
29. jún 2016

Nie ja prave potrebujem byt medzi ludmi, takze mi to vyhovuje, spolubyvajuce su fajn a bez telky neumriem🙂

akim14
29. jún 2016

@jankaga ja len ze mne po case dost vadilo ako sa tam rychlo striedali spolubyvajuce a ja som stale odznova a odznova musela hovorit co mi je. Oni sa pomaly chystali na porod alebo sa im stalo nieco zle a mna to vzdy rozhodilo. Neviem ako dlho tam budes musiet ostat, ale verim, ze to nebude na dlho 🙂

lucka_220809
29. jún 2016

@jankaga ako si vlastne zistila, ze ti odteka plodova voda? to bolo take mnozstvo ze si to jasne citila? Asi sprosta otazka,ale ja mam pocit,ze mam stale nejaky vytok, co je v tehu normalne, len teda niekedy si tiez vravim,ci by som to odtekanie plodovej vody vobec zbadala pri tom...

jankaga
autor
29. jún 2016

Mne ked som sa vycikiala hned na to samovolne odtiekla este taka vodicka, v sobotu mi odtiekla aj v noci do blozky tak mi to bolo cudne, ze to nie je vytok ale uplne vodovej konzistencie, tak preto som sla so vzorkou do memocnice

lucka_220809
29. jún 2016

@jankaga a tu vzorku si ako nabrala potom?

jankaga
autor
29. jún 2016

No bud treba zobrat vlozku , alebo intinku, treba mat na sene ked mas podozrrnie, ale mne sa podarilo zachytit do poharika kefxe mi to slobpo cikani trochu, boli to dve kvapky ale stacilo to

jankaga
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
akim14
25. máj 2017

@jankaga prepac, ze az teraz. Maly je uplne nadherny cmeliacik 🙂. Viem si predstavit ten strach, ktory si mala hned po porode ale ten pocit ked uz mas doma takeho velkaca je na nezaplatenie! Aj si niekedy spomeniem aky malinkati sa mi narodili a hop a uz v septembri budu velki skolaci. Prajem ti veeeeeeela trpezlivosti, Tomaskovi vela zdravia a lasky ❤

jankaga
autor
25. máj 2017

@akim14 ani nehovor, bolo to hrozne obdobie, kt.je uz nastastie za nami🙂 dakujeme

pietrula
14. dec 2022

@akim14 ake infuzky na udrzanie ti davali? Ja som mala zrejme to iste, alebo podobne, nazyvalo sa to ale tvrdnutie brucha. Ako si to mala ty a kolkokrat denne? Aka intenzita, comu podobna?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre