Odtekanie plodovej vody alebo výtok v 21. týždni

benete
30. aug 2016

Baby ahojte ... Neviem ci sa vam to niekedy stalo ale ... Samozrejme normálna vec o 5 ráno nas chytila chuť na sex ( som v 20tt+5 ) ... Moj drahý ma zobudil ale asi po 2 minútach som cítila ze som cela mokrá ... Utrem sa a moj drahý hovori ze pozri aká škvrna je pod tebou ... Uplne mokrý fľak tak okamžite obliecť a utekať na Kramáre ... Prišla som na interne .. Pani sa ma pýta ze co mam za problém povedala
Som jej ze vola na gyn. Prídem na 8 poschodie cakam tam hodinu ale okej ... Príde lekár menom MUDR.HOLAN ... Privíta ma slovami ze načo sme sulozili tak som sa pousmiala a isla za nim ... Prišli sme do ambulancie a pýta sa ma ze vo cakam od neho povedala som mu ze je to
Moje prve babo a ze proste som vystrašená ... On mi povie ze pri najhoršom to bola plodová voda a da ma na potrat ze je to normálna vec tak si viete predstaviť ako som na neho pozerala .. Ze dobre .. Povie mi ze načo som liezla na pohotovost ze som mala ist mojej gyn... Opýtala
Som sa naco tam je ked nie nato aby pomáhal ... Povedal mi ze naco trtkam a potom lezem na pohotovost ... Poviem si ok .. A ze ide ma pozriet ... Zapol ultrazvuk pozerá babo tlkot srdiečka uplne okej a zrazu ze máte malo plodovej vody ... Skoro som vyskočila
Z koze ... Opýta sa ma ci som
Bola na morfologickom vyšetrení (pozretie organov bábätka) povedala som ze nie iba z krvy mi robila moja gyn vysmial ma (poradňu mam 5.9) Ze mam ist za nou aby mi spravila morfológiu pretože babo nemusi mat obličky a preto moze byt menej plodovej vody lebo neciká ... Máte takúto skúsenosť ?? Mam hrozny strach ... Normalne cely den som nervozna lebo neviem co mam robiť myslite ze to mohla byt plodová voda alebo výtok ? Dakujem za každú skúsenosť a radu 🙂

anjelicek26
30. aug 2016

@benete skus inu nemocnicu, hned teraz sa zbale a daj sa hospitalizovat. Boze co si to natrafila za idiota 😠

moni244
30. aug 2016

Rano by som bola u gynekologicky

benete
autor
30. aug 2016

Ono to vytieklo
Iba jednorazovo a cely den nic ... Zajtra ráno idem na morfológiu

benete
autor
30. aug 2016

@moni244 moja ma dovolenku páni co ju zastupuje nema ultrazvuk na morfológiu takze cez známeho sme nejako zháňali kde mi ho
Môžu urobiť ... Fakt strasne taky lekár :(

anjelicek26
30. aug 2016

@benete ak je prasklina v plodovom obale, moze sa to zopakovat alebo zaniest sa tam infekcia. Davaj velky pozor na seba a drobca!

benete
autor
30. aug 2016

Dúfam ze to nebude plodová lebo moje bábätko by to zevraj neprežilo .. Tak moc nechcem o neho prísť :(

nini1010
30. aug 2016

Viem ze si vystrasena ale skus sa pokial je to co len trochu mozne upokojit.nemas co ine robit len ist zajtra rano za lekarom.svojim,alebo zastupujucim a uvidis.neda sa nic ine robit.a dumat nad tym ze ci tak alebo onak a zhanat skusenosti mamiciek nema ziadny zmysel.tvoje telo je jedinecne a my donho nevidime.drzim palce

nini1010
30. aug 2016

Asi to bola plodovka.vytok by ti taketo mokro neurobil :(

sardinka335
30. aug 2016

tiez si myslím, skor to bude plodova voda...išla by som na inu pohotovost - Ružinov napr.

anjelicek26
30. aug 2016

@benete plodovy obal sa da zalepit a voda doplnit, vola sa to amniopac. Tam ide o hodiny, dni, cim skor, tym lepsie. Cim je dlhsie babo bez plodovej vody, tym je to pren horsie. Ak nie je infekcia, sanca je. Preto ak odteka, musis na antibiotika a byt v nemocnici. Staci potiahnut par tyzdnov a babatko uz vypiplaju. Sla by som na inu pohotovos, kludne povedz, ze odtieklo par krat, neposlu ta prec. Radsej na istotu.

luciannka83
31. aug 2016

nechcem na niekoho útočiť, ale ten doktor to čo bol za koko.a. To ako si môže dovoliť takto sa baviť s pacientom,... Nie som doktor, ale myslím si, že keby si mala prasknutý plodový obal, tak by tá voda odtekala priebežne a neprestajne. Podľa mňa to nebola plodovka, aj keď si mala menej plodovej vody. Možno ti uniklo troška moču a ani si to nepostrehla. 🙂A keď si bola veľmi vzrušená, tak možno to bol aj sekrét. No kým nebudete vedieť, že je všetko ok, tak radšej nesexujte 🙂 A určite sa viacej šetri. Držím palce aby všetko bolo ok a aby si mala šťastie na normálnejších dr. ako ten na pohotovosti. 🙂

benete
autor
3. sep 2016

zienky... na druhy den som isla ku gyn. ktory bol porodnik pri mojom narodeni ... pozeral mi babatko a ze je uplne okej... takze pristup dr.MARTINA HOLANA 0.bodov... ako povedal na pohotovosti ze pokial by islo o unik plodovej vody by ma dal hned na potrat ked som toto povedala dr.Žídzikovi tak neveriacky na mna pozeral .. ze to sa tak urcite neriesi ze je vela sposobov ako babo zachranit ... Plodovej vody som mala dost a ci to bola voda sa nedozviem ... krcok mam zavrety ale predsa idem 5.9 na morfologicky ultrazvuk tak potom pisem ...

chokma
4. sep 2016

Ja som sa v 18tt zobudila a sla do kuchyne a cosi mi tieklo ponohach. Tiez sim utekala na pohotovost, ale bol to vytok. Neskor som mala mykozu, ale to musia vediet co v nemocke robit. Na togo dr.by som podala zalobu za ten pristup.

benete
autor
4. sep 2016

pisala som staznost jeho nadriadenemu ale neviem ci to nieco pomoze nakolko to je slovo proti slovu ... baby isiel s vami niekedy priatel,manzel alebo snubenec dnu ?? ja neviem ci si myslia ze mlada baba tak si mozu otvarat hubu po mne alebo co ...

mysga
4. sep 2016

Načo ste súložili?!?! Toto sa opýta doktor? Asi závidí a dlho si nevrzol.No, urcite to rieš,mna po podozrení na odtok plodovej tak vyšetril doktor v našej nemocke, že som mala lepší pocit ako po bežnej prehliadle u gynekológa. Nakopať takého vola do vajec. :(

ala82
4. sep 2016

@benete ano moze ist z tebou mas nato pravo.mozes odmietnut napr ked ti robia prehliadku a pridu ktomu praktikanti tak musis povedat zes tym nesuhlasis.oni ti nemozu zakazat ak niekoho chces mat pri sebe.ty mozes povedat co chces a co nie a oni to musia akceptovat.

ssussie
4. sep 2016

@benete ahoj, existuje taky roztok, ludovo sa vola temesvaryho roztok, ked uz budes matsvojho doktora, alebo mas moznost si to niekde zohnat, tak si pytaj hoc len do nejakej skumavky. Nos stale intimku (ale nie parfemovanu) a ked budes mat pocit, ze vela vyteka, tak nakvapkaj par kvapiek toho roztoku na vlozku a ked zmeni farbu - je to mplodovka - bal kufre a bez s tou vlozkou do nemocnice. A mohla to byt plodovka, ale aj nemusela, ja som tiez dostala v 9 mesiaci na preliecenie dajake lieky a som myslela, ze uz idem rodit, ale to bolo len z tych liekov - v porodnici mi dali ten roztok, nech to sledujem 🙂 Osobne siale myslim, ze to len postelne eldorado bolo dovodom 🙂 Stary uchylak ti len zavidel, teda resp. teba partnerovi zavidel ;-p

andrejta
4. sep 2016

@benete to je kus k.k.ta, asi si ho zobudila. A ze vraj odbornik :-/

luciannka83
6. sep 2016

@benete určite si potreboval vybiť zlosť,... a to že si mladá, tak to mu len prišlo vhod. Ja som rodila, keď prišla s masívným krvácaním mladunká ciganečka z osady a sa k nej tak pekne správali, že som až nechápala. Závisí od ľudí a profesionality.

benete
autor
7. sep 2016

vsak jasne to tak je stale ze cigani su nieco viac ako my... bola som na morfologickom ultrazvuku a je vsetko okej nebola to plodova voda ale ze zeny maju nejake zlazi nespomeniem si na nazov a ze v tehu je dost mozne ze sa nazbiera viacej sekretu a vylucuje sa az tak ze si mozeme mysliet ze sme sa pocurali ... 😉 aspon budem vediet ... a k tomu lekarovi bol to zakomplexovany blbec a uz bez partnera nejdem dnu .... a inak CAKAME DIEVCATKO LARUŠKU

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre