Orgazmus pri pôrode. Realita alebo mýtus?

amadora
7. nov 2009

Nedávno som sa dobre pobavila na tom ako sa sused pýtal svojej manželky po pôrode či pri tom nemala orgazmus, lebo že čítal niekde že niektoré ženy to majú 😀 Osobne si myslím že je to len mýtus ale tak ma napadlo založiť túto tému či sa tu nenájde dáka žena čo tú skúsenosť naozaj mala 😀

sue
7. nov 2009

Amadora, vraj to naozaj existuje 😉 rozoberalo sa to aj tu na MK,len si teraz nespomeniem na tú tému 😉
(ja osobne si pamätám na ten geniálny pocit,keď vyšla hlavička,telíčko a vyčľupol zvyšok plodovej vody...to ma chytila úplne neskutočná radosť, neha,láska... len to skončilo veľmi rýchlo tým,že ma začali šiť 😝 😀 )

omfahad
7. nov 2009

Amadora, to važne, alebo sranduješ? 😀 rada by som vedela, kde to ten tvoj sused vyčital......a kludne mu povedz, že literaturu typu "Priručka mladych svišťov" už by on, ako dospely muž nemal čitať, radšej nech to posunie svojim deiťčkam..... 😀 😀 😀

dididi30
7. nov 2009

ale niektore zeny naozaj tak ,,kvicia,, ako pri sexe 😀 zeby to skoncilo orgazmom? 😕 😅 a uz viem, preco niektore ,,obcianky,, maju tolko deti 😀 😀 😀

amadora
autor
7. nov 2009

Sue to je jasné že je to úplne nádherný pocit z narodenia dieťatka ale on myslím mal na mysli ozajstný orgazmus z toho ako sa dieťatko tlačí pôrodnými cestami von 😅

Omfahad no rovnaké pocity som z toho mala aj ja 😀 A navyše keby mi môj muž dal takú otázku po pôrode keď je žena unavená a ubolená tak ho asi kopnem niekam a opýtam sa či mal pri tom orgazmus 😀

omfahad
7. nov 2009

Sue....ten pocit po porode ked babo uz bolo "vonku" je fakt užasny a tak ako popisujes, zavali ta obrovska neha, laska......ale vonkoncom by som to neprirovnala orgazmu, skor som si tak vydychla a pvedala "chvalabohu" uz to mam za sebou.....

amadora
autor
7. nov 2009

dididi aháááá, vidíš, to ma nenapadlo, už som múdrejšia 😀 😀 😀

omfahad
7. nov 2009

BABY, Ale fakt ste ma na dnesne rano velmi dobre pobavili 😉 😀 😀 😀

amadora
autor
7. nov 2009

Omfahad to sme radi 😀

titkovamiriam
7. nov 2009

fuuu tak som asi ,,vadna,,mne to ako orgazmus teda ani raz nepripadalo-najskor radost a potom ulava.... 😀 a presne chvalabohu.... 😀 😀 😀

deborah1
7. nov 2009

To je podľa mňa dobrá kravina 😖

Titkamirka,jéééj,ty máš novú foto 😎 😎 😎

mywiel
7. nov 2009

Nooo orgazmus maju asi tie co su masochistky... 😅 😀 😀 😀 😀

erikasadek
7. nov 2009

diddi. 😀 😀 😀 😀 😀

no akompise mywiel , len macochistky... 😀 😀 😀

etnicka
7. nov 2009

tak ja sa hlasim k tym, co orgazmus mali a nebolo to az po porode, ale pocas 😉

erikasadek
7. nov 2009

etnicka.. 😕 😅

roasha
7. nov 2009

erika 😀 😀 😀

mywiel
7. nov 2009

Asi si mala epiduralku nie? A bola si mimo? 😅 😀

erikasadek
7. nov 2009

nie nesrandujte, urcite ju mala, ale clovece; musel to byt zazitok.. 😅 bez srandy etnicka.... len ma to zaskocilo al evazne..

roasha
7. nov 2009

etnicka,tak"rozpravaj" 😉 😀

mywiel
7. nov 2009

No to by som brala aj ja.... 😉 🙂

zuzana.k
7. nov 2009

Etnicka rodila prirodzenym porodom, bez chemie a stresu.

http://www.orgasmicbirth.com/

mywiel
7. nov 2009

Podla mna najprirodzenejsi sposob je do vody, skusala som ale po hodinach som musela vyliest, mozno vynde nabuduce. 😉

etnicka
7. nov 2009

mywiel, epiduralku som samozrejme nemala 😉 to z nej by som prave bola mimo a nemohla by som si to naplno prezit.

etnicka
7. nov 2009

mywiel, aj ja som rodila vo vode, tam som aj mala ten orgac a potom som musela tiez vyliezt von, lebo maly bol moc velky 🙂

mywiel
7. nov 2009

Tak to ti gratulujem. 😉

mywiel
7. nov 2009

Hadam sa na 2x podari mi dokonca vo vode. 😉

etnicka
7. nov 2009

dakujem 😀 ale koniec bol dost tazky, tlacila som maleho 5 hodin, ale stalo to za to a pojdem do toho znovu 🙂

kosicanka1
7. nov 2009

baby, ja som tiez citala, ze praveze orgazmus pri porode je uplne prirodzena vec. vraj ked kolonizatori prisli do ameriky so svojimi zenami, tak tie tam rodili v bolestiach kricali a vraj povodne obyvatelky indianky sa len cudovali, ze preco ich to boli. indianky rodili prirodzene v polohe cupeli a rodili do vystlanej jamy do zeme a okolo nich tancovali a spievali zeny a podobne a vraj pri tom mali orgazmus.
to len na margo toho, ze som nieco podobne citala, do teraz som si myslela, ze je to blbost, ale etnicka ma osobnu skusenost

mywiel
7. nov 2009

Etnicka ja 22 hodin 😝 kontrakcie kazdé tri minuty. 😅

etnicka
7. nov 2009

mywiel 😨 22 hodin si tlacila? tak to klobuk dolu. Ja som sa pomerne rychlo otvorila, tak som si myslela, ze 2x zatlacim a babo bude vonku a omyl 🙂

pocas tyzdna respektu k porodu, ktory je v maji, sa bude premietat Orgasmic Birth v MC Lienocka v Bratislave a bude to spojene s diskusiou o prirodzenych porodoch 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre